Uykuda boşalma sorunu sizde de oluyor mu?

arkadaşlar sizede oluyor mu uykunuzda boşalıyormusunuz ? bana bazen oluyor ve inanılmaz gıcık bir durum nefret ediyorum..Geçen hafta şehirler arası yolculuk yaparken otobüste uyudum ve uyandığımda ön taraf ıslaktı..Varmıdır bunun çaresi çözümü artık sinirlerimi bozmaya başladı.

Güncellemeler:
arkadaşlar seks yap diyorsunuz ama bunun seksle alakası yok..seks yaptıgım zamanda yine oluyordu bu

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili dostum enerjiye bağlı herkeste farklıdır olabilir. Bende bi ara sık yaşardım bu durumu bi zaman sonra düzelir düzenli bir ilişkin varsa zaten sorun yok ama yoksa arada boşalmaya bak uyku harici bile geldiğini bilirim bazen :) farklıdır bünyeye göre değişir. Bu sağlıklı olduğunun göstergesi sorun yok rahat ol...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama uykunun en güzel yerinde yataktan kaldırıyor o huzursuzluk yarattı

• Ya olmayanlara ne demeli boşver enerjini değerlendir sevgili yap kendine ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• yazık sana nasıl sakladın peki otobüste kimse çaktımı

0|0
    0|0
    • kimse çakmadı sırt çantamı kucağıma koydum gidene kadar çok sinir bozucu bir durumdu :D

• mesajla konuşmak istermisin ? sıkıldım uykumda yok

• teşkkür ederim

• düzenli seks yap yapacak durumun yok ise mastürbasyon yap ;)))

0|1
    0|1
    • oluyomu öyle sex de yapıyom mastrbasyonda yapıyomm üst üste yine oluyoooo

• bitki olabilir

• gardenlife ın relax çayı var onu kullanabılırsın ;))))

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeklere gecelerı kamyon devirmek normaldır beaa:d

0|1
    0|0
    • abi iğrenç bir durum ya gecenin köründe kalk duş al temizlen uykunun içine ediyor :D

• yapcak bişey yok arada bizede oluyo:)

• genelde insan belini üşüttüğü zaman olur.otobüste klimadan etkilenmiş olabilirsin

0|0
    0|0
    • olmaz olsun böyle bel üşümesi :D

• ç züm varsa bana yaz

0|0
    0|0
  • ya hatun bul yada arada çavuşu tokatla :)

0|0
    0|0
  • yaşın kaç genç yaşlarda çoğu kişiye olabiliyo

0|0
    0|0
  • sex yap

0|0
    0|0
  • düzenli sex yapamıyorsan olabilir. düşünmemeye çalış :9

0|0
    0|0
Yükleniyor...