Kızlık zarı bozuldu ya sonrası?

1.si bir video izlemiştim kızlık bozulurken kız acı çekiyiordu bu ne kadar gerçeği yansıtıyor mutlaka bu durumu bilenler vardır acı az mı, çok mu? Yani insan kendini kasmasa da nasıl bir ağrı bu?

2.si kızlık bozulduğu geceden sonra birkaç gün ilişkiye girilmiyormuş diye duydum, bu doğru mudur? Doğrusuysa sebebi nedir?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bodoslama dalinirsa acir tabi sonucta insan bedeni bu . kasmayip bol on sevismeli hatta mumkunse oncesinde oral seks yapildiginda o an aci dahi anlasilmiyormus, sadece 1 saniyelik basinc ve gerisi geliyor. ancak su var ki, o gece devam edilip edilmemesi taraflara bagli, yine de bir kac saat en azindan sakin sakin konusup sefkatle beklenmeli ( tabi kadin aksini istemedikce :) ) ... bir kac gun iliskiye giremeyenler ilk gecede odun gibi dalan adamlar yuzunden o haldedir. yazik yahu

6|3
    0|0
    • "o an aci dahi anlasilmiyormus, " bu demenden sadece duyumdan ibaret oldugunu, herhangibir tecrüben olmadıgını anlıyorum . :).

Dogrusunu söyleyim, ne kadar ön sevişme yaparsan yap, ne kadar oral yapasan yap, bir şekilde acıyor. çünkü ordaki et yırtılıyor. sonuçta acıyor işte. ama tabiki iyice ıslatmak daha bir kolaylık saglar. ama bu bir kesinki, eger kızın kızlık zarı dar, ise acı da daha fazla olcaktır. Et parçası yırtılıyor . Sonaki günler de en az 3-4 gün oraya giriş olmuyor çünkü

• @truva, bir erkek olarak bunu yasama ihtimalim olmadigindan sevgilim ve arkadaslarimin tecrubelerini duyup cevaplamam dogal degil mi? sen direkt yasadiysan da nasil erkeksin?

Erkekler Ne Diyor 3

• ben devam etmedim hatta 1 hafta bekledim insandan insana değişiyor bence bayanlar bazen ilk geceden sonraki günlerde kasıyorlar kendilerini onu atlatması için erkek zorlamamalı

0|0
    0|0
  • bunu gerçekten istiyorsan acımaz tabii ki.belki ilk defa da kan bile gelmez

0|0
    0|0
  • acele işe şeytan karışır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızlık bozulduğunda az bir kanama oluyor ama bu kişiden kişiye değişir bazılarında biraz daha olabiliyormuş ,ufakta olsa bir ağrı olur ama kişinin psikolojisi çok önemli eğer kendini fazla kasmışsa ağrının daha çok olması normal.

Bir de burada önemli olan erkek'in davranışları eğer erkek aşırı yüklenme varsa ağrı daha çok olması normal .

Kızlık bozulduktan sonra devam etmenin bir sakıncası yok ben ilk ilişkiye girdiğimde kızlığım bozulduktan sonra az bir kanama oldu selpakla sildim kanı biraz dinlendikten sonra devam ettik o sırada az bir kanama daha oldu ama acı daha olmadı.

Nette bir kere bu konu ile ilgili bir yorum okumuştum kızlık bozulduğu zaman ilişki devam eder ve içeri boşalma olursa kanamanın biraz daha fazla sürdüğü yazılmıştı ama ne kadar doğru bilemem çünkü ilk ilişkimde içime boşalmamıştı.

2|0
    1|0
  • Ben cok korkuyorum tabi giren erkegibde guzel gurmesi lazim sonucta ilk kez yasiycamiz biseu

0|0
    0|0
  • Benim kuzenim çok korkuyordu sonra merak edip sordugumda fazla acımadı demişti şuan evli.

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojik kızlar kendini şartlıyor illa acı olacak diye ama sen kendini ne kadar rahat bırakırsan o anda alacağın zevki düşünürsen acı macı yok yani kendini kasmaman gerekiyor bende acıyacağını düşünüyordum ama o an anı yaşamaya karar verdim ve korktuğum gibi değildi sen kafanda kendini rahatlatmalısın canım.. diğer dediklerin safsata girilmezmiş girersin tabiki ilişkiye hiç bir sorun olmaz

1|1
    0|0
  • benim ilk ilişkiye girdiğimizde bozulmamıştı ve hiç acı duymadım. 2.sinde pembemsi birkaç damla kan gelmişti. ama kesinlikle acı hissetmedim.

korkan bir arkadaşım ilk gece acı duyduğunu, benim rahatlığımda olan 2 arkadaşım da benim gibi hiç acı duymadıklarını söylüyorlar. sanırım psikolojik bir durum.

1|0
    0|0
    • :)) ben devam etmesini istemiştim.

• resmen kaşınmıssın..d

• o da beni o kadar baştan çıkartmasaydı :D

Yükleniyor...