Erkekler internette tanıştıkları kadınlardan ne ister?

Geçenlerde internetten biriyle tanıştım. Yok, istemem dedikçe üstüme geliyor, asılıyor da asılıyor. Neyse iyi, bir deneyeyim bari, hiç değilse adamı tanıyayım dedim.

Günler geçti konular geçti, bazı şeyler yaşandı konuşuldu falan. Ben buna dedim ki "Ben sadece aşk veya cinsellik için bir ilişki istemiyorum. Zaten yaşadıklarımdan dolayı erkeklere güvenemiyorum artık. Yani niyetin başkaysa benden hayır gelmez!"

Ben bunu dedikten sonra bunda bir tripler, bir tafralar.

Bir hafta sonra normale döndü. Baktım adam beni takmıyo artık, daha bi rahat. Dün akşam en sonunda sordum "benden ne istiyosun?. Neymiş "Beni arkadaş olarak görüyomuş. Evet ilk başta düşünmüş bir şeyler olabilir mi diye, ama kararı olumsuzmuş. Ben güven sorunu olan ve yaşına göre kapalı düşünen biriymişim. Bu yüzden ona uymuyomuşum"

Sanki ben adama aşık olmuşum, bunu itiraf etmişim de beni reddetmiş gibi bi tablo çizdi bana. Şunu da belirtti tabi "Şimdi arkadaşmışız ama ilerde ne olur bilinmezmiş". Sanki ben dedim gel sevgilim ol diye.

Neyse özetle durum böyle oldu. Şimdi sorum şu:

Erkekler internette tanıştıkları kadınlardan ne ister? Ve gerçekten dürüst, iyi niyetli, amacı karşısındakini direk yatağa atmak olmayan erkeklerin sayısı, internette dolaşan toplam erkek sayısının kaçta kaçıdır?

Kızlar siz de karşılaştınız mı böyle tiplerle? Ben bıktım artık!

Güncellemeler:
Çok teşekkür ediyorum sorum için cevaplar verdiğinize, ama artık kafanızı yormanıza gerek yok. O anki ruh halimden dolayı bunu paylaşma ihtiyacı hissetmiştim. Önemli olmayan bir konu benim için. Yoksa bilemediğim bir soru yok ortada. Çok teşekkürler herkese ;)

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• küçüklüğümden beri internetteyim... iyi bilirim yani ortamını yaşım da 25... erkeklerin geneli kızların hiçbirinin sağlam olmadığını ve bu yüzden hiç güven duymadıklarını söylerler... yani erkeklerin oranının azlığı kadar güvenilir kızların oranı da böyledir... sen istisnasın... olgun insanlar için zaten cinsellik amaç değil sadece araçtır... ama internet ortamında herkesin bir fikri var... şimdi ilk defa yüzyüze görüşmekten facebook veya chat ortamı gibi ortamlarda görüşmek daha iyi geliyor... çünkü birçok kız da yalan değil bu ortamlarda rahat oluyor... ve birçok kızın ve erkeğin cinsel istekleri ortaya çıkabiliyor... işte düşünce olarak oturaklı olan iki farklı cinslerin bulunması bu yüzden zor...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• internet ya da sosyal ortam farketmez. ikisi de aynı, ayırmaya gerek yok.

Ama şu var ki internette çok fazla erkekle ya da kadınla tanışma şansı olduğu için artık günümüzde kimse kimseye çok vakit ayırıp sabretme çabası göstermiyor. Bakıyor beklentilerine uygun mu değil mi? Değilse hemen elveda diyip yoluna devam ediyor. Sorun bu hızlı tüketimde aslında.

Beklentiler kişiye göre değişir. Dünyaya 2 bacak arası diye bakıyorsa adam, internet olsun olmasın hep aynı yerden bakar, en yakın arkadaşının kız kardeşine bile aynı taleple gider. O yüzden tüm internet kullanıcılarını ve burada sosyalleşen erkekleri de harcamayalım arada lütfen:)

2|0
    0|0
    • Carisma ressam ve senin cvbını gördükten sonra "evvet işte bu, yozlaşmayan insanları görmek ne güzel :)" diye düşündüm. Sağolun arkadaşlar.İçime su serptiniz valla.

• aynen. bu adam seni dışarda tanısaydı da aynı durumla karşılaşacaktın bence. durumu internet ve gerçek olarak ayırma;) emin ol alem sanal da olsa, insanlar gerçek. seçmek lazım işte;)

• ya da seçilmek

• 2000 li yıllarda direk

cam aç :D

diyorlardı :D

şimdi biraz entelektüel konuşmalar falan olmuş :D

Bir erkek kadın istemediği sürece nerde olursa olsun bişey yaptıramaz ...

Çok ısrar etti diye sen sanki bi denemişsin :D

Bu yüzden gırgır ,şamata ve bol geyikli konuşmalar en iyisidir :D

1|0
    0|0
    • Üşenmedin mi bu kadar uzun yazı okumaya.Ben de amma yazmışım be.

• Kızmıştım o zaman işte,allah ne verdiyse yazmışım.

• belli oluyor zaten roman girişi gibi olmuş :D

• sınırsız download ister :D:D

1|0
    0|0
    • He o anlattıgım elemanın istediği oymuş zaten.

• Ben bu konuda çok şanssızım kendi samimiyetim ve gerçekçiliğim bu kendine afedersiniz o.pu arayan insan kılıklı olanlar yüzünden bende aynı tepkiye maruz kalıyorum. Yani kurunun yanında yaşta yanıyor. Ben şahsen nette tanıştığım bir kızdan yüzyüze görüşmeden önce gerçek olmasını, samimi olmasını ve olduğu gibi görünmesini isterim.

1|0
    0|0
  • İyi de sen kendi cevaabını kendi sorunun içinde vermişsin zaten

0|0
    1|0
  • 0|0
    2|0
  • Unuttum ya yazmayı konuşurken sürekli titreşim yollayıp cam varmı neden cevap vermiyosun derler sonra haşırt diye engellenirler:) nette kızlarla iletişim kuramıyorum diye hayıflanırlar:)

0|0
    0|0
  • Off uyuz oldum bilirim böyle tipleri her iki cinstede var gelirler sonra sanki sen peşinde koşuyormuşsun gibi tripler afralar tafralar sövesim geldi:)

0|0
    0|0
  • Normalde, erkek olarak ben, internette tanıştığım kızları pek sallamam. Ama eleman sallamış herhalde. fakat sen üstüne atlayınca kaçıvermiş olacak ki bu da içine oturmuş herhalde. Buraya konu açtığına göre. Her neyse, internette tanıştığın konuştuğun insanları pek kafana takıp düşünmemelisin. Karşıdakinin ne olduğu yaşı vs vs hiç belli olmaz. Ama ille de internetten sevgili bulacam diyorsan da kaçırmayacaksın. evlilik vs gibi ciddi şeyleri duyunca (hele ki internettteki adamlar) kaçarlar tabi. evlilik demesen bile ciddiyeti vurguladığın anda öyle olur. ya da adam başkasını bulmuştur. 2. seçenek daha mantıklı geldi:)

0|0
    0|0
  • Kendini bilen kadın başka oluyor :)

1|0
    0|0
  • Bir çürük bütün sepeti bozuyo arkadaş :P

1|0
    0|0
  • Hiç birşey istemem... Çünkü bana verebilecekleri tek şey internet üzerinden yazdıkları yalan mı olduğu bile belli olmayan sözleridir.

Ama kendimi bu iyi niyetli erkek sınıfına sokabilirim. Ama yatakçı erkekler %80'lik bir oranla başı çeker. (Cevap vereceklere gelsin, biraz yavaş vurun...) İnternetten tanıştıklarınıza asla güvenmeyin, çünkü sesindeki sıcaklığı, bakışlarındaki samimiyeti görmeden asla anlayamazsınız o adamın ne olduğunu.

Kendimi tenzih ederim..!

0|0
    0|1
    • Ben de ediyorum seni.

• sezarın hakkını sezara veriyorum :D

• tanrının hakkı tanrıya...

• :) sen zaten sorunun cevap vermişin ve hale nette bunun cevap arıyorsun nekadar mantıklı sence erkekler neti araç ve ulaşım olarak kullanırlar.. Sen zekiliğini doğallığınla bukadar iyi harmanlarken.. böyle ucuz konulara takman neden...

0|0
    2|1
  • İnternet sadece bir araç. Dışarıdaki erkeklerle internetteki erkekler aynı.

İnternet sadece istediğini bulma konusunda daha kolay bir çözüm, bu hem kız için hem de erkek için daha rahat.

2|0
    0|0
  • İnternette tanışılan kişiden bazı erkekler sohbet bekler, bazıları ise farklı duygularını tatmin etmek ister. Ama günümüz Türkiye'sinde 2. seçenek daha ağır basıyor. Çünkü insanlar internette daha rahat konuşuyor ve kültür seviyesi düşük bir ülke olduğumuz için erkekler bayanlara bir et parçası gözüyle bakıyor.

0|0
    0|0
  • "amacı karşısındakini direkt yatağa atmak olmayan erkeklerin sayısı, internette dolaşan toplam erkek sayısının kaçta kaçıdır?" sorusunun cevabını vermek istiyorum

9547831 de 1 dir :)

0|0
    0|0
  • tarhana çorbasının tarifini

çünkü direk sıvı alışverişi kısmına geçilemiyor

0|0
    0|0
  • şefkat :(

taam şakaydı :/

0|0
    0|0
    • Hadi canım :P

• seni bekliyorum gözlerim yaşlı .. :D

• Ben de duygulandım şimdi... :P

• Msni aç kapa düzelir bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım benim bak; internette takılıpta tanıştığım erkeklerin çoğu senin maruz kaldığın durumları yarattı. Hepsi böyle. Naapsın dışarı çıkıp rahat rahat istediğini dile getirebileceği kızlar yok, dışarı çık ortam yap kız bul yatağa at gibi... Üşeniyolar...:)) Hazır kızı buluyo; muhabbete giriyo ciddi aşıkmış gibi, her dakika arar sorar, sabahları bile seninle uyanır telefonda... Bağımlılık yapmaya çalışır. Sonra da yavaş yavaş sex muhabbetine girer. İstediğini vermezsen aramalar kesilir, konuşmaz olur. İstediğini verirsen de kesilir aramlar; canı ne zaman seni isterse arar sorar:)) O yüzden ne yap et, netteki hiçbir ilişkiye mantığından ödün verme. Seni zedeleyebilir. 100 de 2 si dürüst, iyi niyetli çıkıyor. Onları da sen beğenmeyebilirsin:) Sevgiler

0|0
    0|0
    • Bizimle farklı beklentideki ve düşüncedeki insanlar herzaman çıkacak karşımıza, buna alışkınım. O kişiyle zaten topu topu 2 hafta msnde konuşmuşumdur, senin dediğin kadar ileri bir durum yaşanmadı. Zaten mantıklı gelmiyorsa karşımdakinin halleri bende daha fazla yer edemez. O anki yaşadığım şeyi ve düştüğüm durumu kabul edemedim sadece, buna canım sıkıldı. Sanki ben adama aşık olmuşum ona itiraf etmişim de o beni reddetmiş gibi davrandı. Buna çıldırdım! Teşekkür ederim tavsiyen ve iyi niyetin için ;)

• internette değil normal hayatta da karşılaştım böyle insanlara tamam diyip gidiyorum hiç uğraşamam resmen yatmak için sevgiliymiş gibi yapıyorlar saçma gel yatalım demeye cesareti olmayan erkek tipi işte

1|0
    0|0
    • niyeti neyse aradığını söylesin, ne diye alakasız insanları oyalıyor böyle kişiler?

• Erkek her yerde erkektir.Reelde de iyisi vardır sanalda da.genelde günlük hayatında kızlarla iletişim kuramayan,bayanlar tarafından tercih edilmeyen erkekler internetten kızlarla tanışmayı tercih ediyolar.Bir insan internetten eş arayacak değil ya tabiki yatağa atabileceği kız arıyolar genelde.Senin bahsettiğin vatandaşta senle buluşmayı ve daha fazlasını yapmayı istemiş.Ama sen baştan kendisine niyetin cinsellikse işim olmaz tarzında bir ifade kullandığın için vatandaş seni ağına düşüremeyeceğini anlayıp senden vazgeçmiş.Veya da aklı sıra seni kendine bağlamış ya uzak durunca bensiz yapamayacağını anlayıp tabularını yıkıp benle birlikte olmayı kabul eder diye düşünmüştür çakal:))

0|0
    0|0
    • Cin olmadan adam çarpılmaz ya.İnsanlara her zaman bi fırsat sunulmasından yanayımdır.Bu fırsatını kullandı tüketti o da.Reelde de iyisi vardır sanalda da sözüne katılıyorum.Gerçek hayatta da çok karşılaşıyorum böyleleriyle.Çok bunaldım bundan artık.Tamam cinsellik herkes için var ama tamamen de buna odaklı yaşanmaz ki.Bıktırıyolar!

• genelde internetten taşnışmalarda ilişki gayri samimi yürüyor ve daha çok cinsel amaçlı oluyor ama taraflar seviyeyi bozmaz ve zaman geçerse arkadaşlık daha dürüst kalıplara oturuyor..

mesela ben de netten tanıştım ilk başlarda mümkün olduğu kadar seviyeyi korudum şimdi ailece görüştüğüm ve genelde güven duyduğum arkadaşlıklarım var

0|0
    0|0
Yükleniyor...