Boşalma nasıl olur....?

ben mastürbasyon fazla yapmam ama boşaldığımı nasıl anlarım, yani bende hızlıca okşadığımda bi kasılma oluyo ve hassaslaşio o bölge, boşalmış mı oluyorum yani fazla bişey gelmiyoda erkeklerde ki gibi, devammı etmeliyim yoksa o hassaslaştığı zaman boşalmış mı oluyorum lütfen dalga geçmeyin çok şey bilmiyorum bu konuda, bide yaptıktan sonra yürümekte zorlanıyorum herkeste olur mu bu

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• merak etme doğru yoldasın yürümekte zorlanıyor, halsizleşiyor ve bacakların titiriyorsa kasılmalar oluyorsa özellikle kasıklarında ve bacak aranda tatlı bir duygu kaplıyorsa içini orgazm oluyorsun demektir. ama herkes herzaman aynı dercede orgazm olamaz. erkekler gibi birşeyler fışkırmaz zaten sadece vajinandan ıslaklık olur zevk suyun gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabah sabah libidon ne kadar yuksek ;)) klitorisi bul ve ona wet massage yap. O gerisini halleder. Canim benim. Dunyalar tatlisidir o.

0|0
    0|0
    • libidom yuksek falan değil sadece aklma geldi sordum :)

• okşama sonunda kasılma oluyosa boşalıyorsun demektir . hassaslaştığında boşalma bitmiş olursun daha fazla devam etmene gerek yoktur . ancak devam etmek istiyorsan içine sokmadan devam edebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • link

burayı incele.

0|0
    0|0
  • libidona saglık tatlım:d:d

0|0
    0|0
  • üstüste yapıyormuş gibi denersen bence kendin karar verebilecek kıvama gelirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir güb orgazm olduğunda anlarsın. tarife gerek yok tatlım. Daha yaşın çok genç. telaşa gerek yok. nasılsa yaşyacaksın bunu

1|1
    0|0
  • devam et uçmaya başlarsın ama inat et bırakma...

0|0
    0|0
  • kendini okşamaya devam ettiğinde bi elinle memelerini diğer elinde klitorisini okşamaya ve sıkmaya devam edersen bir süre sonra kltrs den ve gğüslrdn başlayıp kalçalarına sonra bacaklarından aşağıya dizlerine ve ayaklarına kadar inen ılık esinti misali bi tatlı zevk kasılmaları sonra tekrar yukarıya doğru geri gelip içerilerinde yerini rahatlığa ve huzura bırakan yaklaşık 1 ile 15 dk arasında süren bi durumdur.. erkeklerdeki gibi fışkıran bişey olmaz sadece zevk hissedersin.. ama senin anlattığın kadarıyla hissettiğin zevk yok, zevk hisedene kadar sen okşamaya devam et.. ama içine parmak gibi bişey sokma kesinkikle.. :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...