Doğum kontrol hapı gerçekten koruma sağlıyor mu?

bu hapı kullanan bayanlar erkeğin içinize boşalması sorun yaratır mı_? içinize boşaldığı oluyor mu?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben bu hapı pko hastalığı için kulanıyorum ve kadınların çoğu bu hapı bu rahatsızlık için kullanıyor. zaten bu hastalık kilo problemi taşıyan bişey zayıfladığınızda iyileşme durumunuz daha fazla. hapın teknik açıdan kilo aldırma durumu yok kişinin çok yemesiyle alakalı bir durum. ben sadece merak ettim bu içe boşalma durumunu o kadar.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer doktor tarafında uygun kişiye verilmişse doğum kontrol hapı ve düzenli kullanılıyorsa her gün aynı zamanda unutmadan alınırsa içe boşalmada bile korur.Şöyle birşey var yanlız ilk bir ay prezervatif takmakta fayda var.Koruması 1 ay sonra başlıyor etkin olarak.Normal olarak pko yoksa yasmin kullanılması daha iyi hormonal açıdan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yüzde1 risk daima var!

0|0
    0|0
  • İlerde kilo alımını fazlalaştırıyo. Şimdi illa çakıyı yicem sonra nolursa olsun diyosan ye şimdi çakıyı sonra +30 kilo fazlan olur :D

0|0
    0|0
  • Sağlar fakat ilerisi için çok fazla sağlıklı olmadığını biliyorum. Abartma bence kullanımı

0|0
    0|0
  • yüzde 99 sağlar

0|0
    0|0
  • Hiç bir doğum kontrol yöntemi %100 sonuç vermez (kanalları bağlamak, yumurtalıkları aldırmak...) Eğer evliysen spiral taktırarak korunabilirsin. Doğum kontrol ve ilişki sonrası haplardan daha etkilidir. 1 ila 5 yıl arasında kalabilir ve çıkarıldığında doğurganlık kısa sürede geri döner. Kız arkadaşım hap almaktan yana değildi, uzmanımıza danıştık. Spiral için evlilik engeli çıktı. Özel muayenehanesine gitmemiştik...

0|0
    0|0
  • Neden evlenmiyorsun ?

0|1
    0|0
  • Her ne olursa olsun hapı öncesinde ve sonrasında kullanman fayda sağlayabilir fakat söylendiği gibi risk daima var bunu ancak ilişkiden sonra test yaparak öğrenebilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilac kulanma önce cocuk kadronu tamamla öyle bir cocugu olan

ikinci olmasin ara verim diyor ilac aliyor sonra tüp yoluyla bebek yapiyo

yumurtalarin zayifsa sonra zor anne olursun önce evlen cocuk sahibi olmak istemyorsan baska

0|0
    0|0
    • yok zaten çocuk düşünmüyorum. sorun değil benim için sadece şu kistlerden kurtulayım yeter benim için.

• evet tabiki sağlıyor ama saati saatine alman çok önemli. Ve bir gün unutsan bile hamile kalma riskin var

0|0
    0|0
  • %99 sağlar, %1 şans

0|0
    0|0
  • ilac kullanirken hamile kalan bi cok bayan arkadas taniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...