Erkek arkadaşım cinsellik dışında beni özlemiyor mu?

Erkek arkadaşımla uzun süredir beraberiz son 1 yıldan beri çok sık olmasa da cinsel hayatımız var ancak ön sevişmeden öte gitmiyoruz... Sevgilime zaman zaman ''seni özlediğim'' dediğimde hemen olayı cinselliğe vuruyor bunu neden yapıyor bilmiyorum.. Bana göre bir insan bir insanı cinsellik dışında da özleyebilir ne biliyim konuşmayı, beraber gezmeyi, dolaşmayı da özleyebilir..

Sizce yanlış mı ? düşünüyorum

Güncellemeler:
bu arada sevgilim tipik Akrep burcu (:
Ağustosta evleniyoruz yazmayı unuttum pardon:)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde yanlış anlaşılmaktan korktuğum konulardan birisidir bu cinsellik sapık gözüyle bakılmasından korkarım.. Ancak bir erkekle cinselliğe dair bir geçmişiniz var ise onunla konuşurken aklına o anılar gelecektir ve ister istemez olayı bu boyuta çekmeye çalışacaktır. Ön sevişmeleriniz onu tetikleyip buna yönelttiğinde ileriye gitme isteği oluşacaktır. Ki siz de yönelirseniz daha da abartılacağını göreceksiniz. Bunun aksini yaptığınızı düşünün yani açık açık ona durumu izah etmeyi deneyin eğer anlayışlı biri ise sizi anlayıp size hak verecektir. Sizin duygularınızın cinsellikten ibaret olmayacağını kolayca anlayacağını umuyorum. Ama bunu anlatırken dikkatli olun yanlış anlaşılıp karşı tarafı moral bozukluğuna uğratabilirsiniz.. Şimdiden mutlu bir evlilik olması dileğiyle tebrik ediyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• adamın da ihtiyaçları var :( önsevişme var devamı yok diyosun, adamın dürtüleri yükselmiş, düşünceleri sekse kanalize olmuş ama sonuç alamıyor.. Verdiği anormal bi tepki değil emin ol ama güzel de değil, hoşuna gitmeyen bi durum varsa, ki var sanırım, ona belli et hissettklerini :) rahatsız olduğun şeyleri gizlersen ilerde sorunlara yol açıcağı aşikar di mi? oyüzden ona göre davranmaya çalış.. Kolay gelsin :) Evliliğiniz için de şimdiden tebrik edyorum (:

0|0
    0|0
  • bunu kendisine güzel bir türkçeyle konuşmanı tavsiye ederim :) Cinselliği ve "seni özledim" kelimesini nadir yaşadığınız kesin. bir fıkrayla örnek vereyim :)

bir gün temelle fadime kavga etmiş ve küsmüşler. küslük uzun sürünce arkadaşları temele sormuş, ula temel sen fadimeyle konuşmuyosun peki seks ihtiyacınızı nasıl gideriyosunuz?

benim ihtiyacım oldugunda fadimeye ıslık çalıyorum o geliyor işimizi hallediyoruz.

peki ya fadimenin ihtiyacı olursa?

o zamanda fadime gelip diyoki ''temel islikmi çaldın?''

Arkadaşım sizinde durum buna benziyor.

Erkek: Sevgilim beni özledin mi?

Sen: Aşkım seni özledim ;)

0|0
    0|0
  • bravo seni tebrik ediyorum çok doğru düşünüyorsun..Özleyen insan her anlamda özlemeli..Bu senin ki şuan beni inanılmaz kıllandırdı..Acık konuşuyorum seni sadece cinsel anlamda özlemesi beni gerçekten huylandırdı..Ayrıl da diyemem,devam edin de diyemem..Ne demişler;Yeni gelin çay yapmaz,kendi düşen ağlamaz...

0|0
    0|0
    • Ağustosta evleniyoruz :)) Acaba o yüzden mi aklı fikri cinsellikte ?

• Ooo..desene nişanlıyız biz.. O kadar da olsun yahu...Bi de akrep burcuymuş..Cinselliğe çok düşkün bir burc...sorun yok adam da devam edin böyle..cinsel anlamda özlüyo gibi geliyo sana ama halbu ki o seni her anlamda özlüyor diğer konulardaki özlemini de cinselliğin icine katıyor merak etme..durmak yok s.kse devam..şimdi den mutluluklar,allah bi yastık,bi yorgan,bi yatak,bi nevresim takımında kocatsın..nevresimi 2 günde bi değişin ama okey.. :)

• Çok doğru düşünüyosun. Ama siz genelde özleminizi öyle giderdiğiniz için erkek arkadaşın da olayı hemen oraya çekmeye çalışıyo. Eleman işin kolayına kaçar her zaman. Ama sen cinsel hayatınızı artık bi düzene sok gerekirse biraz uzaklaş

0|0
    0|0
  • Artik sende cinsellik olarak birlikte olabilir neden olmasin ki bu adam artik alişmiştir ve her defasinda cinselliğe çekebilir çnkü önceden bunlari konuşmuşsunuzdur ve o'da her seferinde cinselliğe çekiyor olabilir..

0|0
    0|0
  • Bırak da o zaman olsun o kadar adam dayanamıyo artık :)

0|0
    0|0
  • bekar insanlar da olan bir durum.cinsel açlıktan oluyor.düzenli ilişkide böyle şeyler pek olmaz

0|0
    0|0
  • doğru düşünüyosun.. o da doğru düşünüyo.. takılın yaa.. ;)

0|0
    0|0
  • öyle özlemeside normalll

0|0
    0|0
  • bence yanlıs anlama sevgilin özledim derken genel almıstır

0|0
    0|0
  • Hayır gayet doğru düşünüyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1