Sevgilimi çok seviyorum fakat bakire değil. Bu beni çıldırtıyor!

Sevgilimi çok seviyorum fakat bakire değil ve benden daha önce yaşadığı şiddetli bir ilişkisi var. Beni üzen aslında kesinlikle bekaret değil de, benden daha önce hayatından biri olması, onunla defalarca ilişkiye girmeleri ve şunu biliyorum ki ilkler unutulmaz.

Ben sırf bu yüzden, onunla ayrılmayı falan düşünmüyorum sadece sizin fikirlerinizi almak istedim. Siz olsanız ne yapardınız? Kendisi de daha önce girdiği ilişkiden pişman olduğunu çoğu kez söylüyor. Lütfen düşüncelerinizi söyleyin.

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu belirteyim insanlar sosyal varlıklardır, havası alınmış poşetlerde rafta bekleyen hazır gıda ürünleri değiller. Her kadın ve erkek bir şekilde biriyle olur. Eğer sevgilinin zarına kafayı takmıyorsan bak söyle düşün. İlkler bir şekilde hatırlanır, ama belki iyi, belki kötü. Senden önce bir yada daha çok kişiyle olmuş olabilir. Güzel yanı sevişmenin nasıl bir his olduğunu biliyor ve kendini daha iyi tanıyor.

Şimdi gel söyle düşünelim. Senden önce güzel cinsel deneyimleri olmuş olsun. İnsan ilk olanı değil, en güzeli hatırlar. Ona -ruhuna ve bedenine- saygı duyarsan, tapar gibi sevişirsen, kadın olmanın güzelliklerini ona hissettirirsen, onu alıp da zevkten zevke götürürsen, sadece bedenine değil de ruhuna ulaşarak onu tatmin edersen, ilk olanı değil seni unutamaz! Anlayabiliyormusun demek istediğimi?

Onu böyle bir nedenden dolayı terk etmeyi düşünüyorsan sevmemişsin demektir. Sevgi engelleri aşmaktır, sevgi yeni bir başlangıç yapmaktır. Eğer bundan rahatsızsan daha fazla onu üzme ve ayrıl. Ama şunu unutmaki unutulmaz olan ilkler değil, sana en doyurucu hisleri yaşatandır.

13|2
    0|1
    • Ben bunu ilk öğrendiğimde kesinlikle sorun etmemiştim ama, zamanla düşündükce kendi içimde bir yara haline geldi.Sevgimden eminim orası kuşkusuz ama onu bi başkasıyla istemeden kafamın içinde canlandırınca benim canım yanmaya başlıyor.

• Sevgilini bir başkası ile düşünme. Evet bu gerçekten kötü bir duygu. Eğer o seni seviyorsa, sende onu seviyorsan rahat olun. Emin ol, onu yatakta ve yatak dışında mutlu edersen eskiyi değil seni düşünür. Ve onu geçmişiyle de yargılama, onun yüzüne bunu vurma. Senin yanında kendini mutlu hissediyorsa başkasını düşünmez, kadınlar böyledir. Eskiyi de geride bırakmış ki şimdi seninle. Takıntılara gerek yok. Onun başkasıyla olduğunu düşünme, seninleykenki yüz ifadesini düşün, mutlu olursun ^^

Kızlar Ne Diyor 3

• :( benim geçmişteki 5 yıllık ilişkimden ötürü sevdiğim adam burnumdan getiriyor eğer öyle bişey varsa diye yani ben öncekiyle bişey yaşamışsam diye öyle bişey yok ama şüpheleri onu kemiriyor.Ama seviyorum diyip ayrılamıyor da tam olarak ailemle konuşacağım evlenmek istiyorum diyor falan ama bişey oluyor birden bi sinirleniyor seninle evlenilmez zaten bakirede değilsin bence gibi her defasında bunları söylüyor ağlamamak için zor tutuyorum kendimi... Ben bırakmak istiyorum onu ama ben seviyorum da.Benim hayatım böyle bi karanlık içerisinde kardeş sen sakın bırakma sevdiğini gerçekten pişman mı değil mi eminim anlamışsındır.Onu seviyorsan güvenmelisin elini tutup başına da asla kalkmayıp bi ömür boyu sevdiğine sahip çıkmalısın.

1|0
    2|0
  • sende biçok kişiyle sevişmişsindir e o da bunu düşünüyordur muhtemelen aranızda konuşun halledin bence...

0|0
    0|0
  • siz erkeklerin niyeyse anlamadığı ya da anlamak istemediği bir şey var: eğer o ilk gerçekten unutulmayacak bir şey olsa zaten sadece ilk değil, aynı zamanda son olarak da kalırdı. şarkıların şiirlerin bu konuda ne dediği hiiç umrumda değil; kiminle beraber olabileceğini seçecek kadar özgür iradeye sahip olan kadın için önemli olan ilk değil son aşktır. çünkü nihayet aradığını bulmuştur ve noktayı da orada koyar, ötesini berisini düşünmez. bu yüzden sana tavsiyem, eğer sıfatın ikinci değil de son aşk olsun istiyorsan, böylesi anlamsız bir detaya takılıp ta cânım ilişkiyi haybeye hırpalama.

bir de bir başka soru daha: bir erkekle defalarca beraber olması ile bir kere beraber olması arasındaki fark niye sizin için bu kadar büyük ki?

4|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• demek ki senin sevdigin o değil, onu kafana koydugun nokta. yoksa gecmisi umrunda olmazdi, ayrica ilk unutulur hatta gulup gecilir .

5|0
    0|0
    • Ben bunu ilk öğrendiğimde kesinlikle sorun etmemiştim ama, zamanla düşündükce kendi içimde bir yara haline geldi.Sevgimden eminim orası kuşkusuz ama onu bi başkasıyla istemeden kafamın içinde canlandırınca benim canım yanmaya başlıyor.

• o can yakici kisim olur ama disari cikiyorsa egon sevginden buyuktur denir ve sevgin yetersizdir bunu anlarsin

• Dul olduğunu farzet. Sevip seviliyorsan çokta kafana takma bence.

2|0
    3|0
  • bence onu seviyorsan ona destek ol belki bi hata yaptı sen onu sevdiğin gibi o da bir başkasını sevdi güvendi ama yarı yolda bıraktı birde sende bırakırsan bence yıkım olur gerçekten seviyorum diyorsan sen ona yardımcı ol bi zar bu kadar önemli değil

2|0
    0|0
  • seviyorsan ve (güveniyorsan) sorun yok.

2|1
    0|0
  • seven insan böyle yapmaz.

0|0
    0|0
  • hocam birak burda yazilanlari bana ters arkadas benim kitabima uymaz isterlerse gerizekali desinler ben nasil bu yasima kadar beklemissem benim kadinimda bekleyecek arkadas ne kadar seversem seveyim esim olacak kiz baskasiyla ilski yasamissa is biter gogsume tas basarim daha iyi kendime yediremem ne zman opsem o dudaklari benden once birisi opmus diycem ne zman ilskiye girsem benden oncekiyle yaptigi iliski gelecek aklima yok olamaz asla kabullenemem modernlik bu degildir bu kendini kandirmadir hatta ve hatta kultur yozlasmasidir nereye gidiyoruz yahu turk musluman milletinin konustugu seye bak biz fransa degiliz biz ingiltere degiliz biz amerika hic degiliz biz turk oglu turkuz bizim adetmizde bunlar olamaz

2|2
    6|0
Yükleniyor...