Beynim bakire değil mi?

Bugüne kadar normal hayattan bir ilişkim olmadı ama internetten tanışıp sevgili olduğumu zannettiğim birkaç kişi ile sanal seks yaşadım. Sanal seks dediğim kamera açarak bir yerlerimi göstererek değil, sadece mesajla tahrik edici sözler yazıp orgazma ulaşarak. Şu aralar şu bekaret beyindedir sözü ilgimi çekiyor, ben elime erkek eli değmemiş ama beyni bakire olmayan kızlardan mıyım? Kendimi çok suçluyorum.

0|0
1125

En İyi Erkek Görüşü

• SAKIN ERKEKLERİN SSENİ KANDIRMASINA İZİN VERME HER İNSAN BEYNİNDE BİR TAKIM HAYALİ İLİŞKİLER YAŞAYABİLİR GAYET DOĞAL;SEN YİNE HATANI BİLİYORSUN BUDA İYİ BİRİ OLDUĞUNUN GÖSTERGESİDİR.SAKIN ŞU BEKARET BACAK ARASINDA DEĞİL;BEYİNDEDİR SAÇMALIĞI İLE AKLINI BULANDIRMA.BU AHLAKSIZ İNSANLARIN KENDİ YEDİKLERİ HALTI NORMALMİŞ GİBİ GÖSTERME ÇABASINDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.BU SÖYLEDİKLERİM BİR ÇOK ERKEĞİN HOŞUNA GİTMEYECEKTİR ÇÜNKÜ İŞLERİNE GELMİYOR.BU APTAL SÖZÜ HANGİ ERKEK DERSE ONDAN UZAKLAŞ.BİZİM ATALARIMIZ GERİDE BIRAKTIKLARI EŞLERİ,ÇOCUKLARI VE KARDEŞLERİNİN EN ÖNEMLİSİ ÜLKE NAMUSU İÇİN CAN VERDİKLERİ İÇİN ŞUAN HÜR YAŞIYORUZ SENDE KENDİ NAMUSUNU KENDİ ELİNLE KİRLETME ARKADAŞIM.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu tamamen kızları kulanmak ve ilerdeki hayatlarını mahvetmek için ortaya atılmış çokda etkisi olan bir söz. Sakın inanma

2|1
    0|0
  • Arada bir kendini suçlaman ve kendi kendine bir daha yapmıycam demen çok normal. ama bir müddet sonra nefs istiyor ve yapıyorsun? çelişki yaşaman normal. gerçekte yaşayamadığın için bazı duygularını sanalda paylaşıyorsun bunda suçun yok. Olaya farklı boyut getiriyim senin için yazdıkların ve sana yazılanları bir tecrübe olarak düşün ve ilerde evlenirsen yada sevgilini nasıl mutlu edeceğinin yollarını öğrenmiş oldun. Bir nevi araştırma yapıyorsun gibi gibi... Bunları yazdım sadece senin beynindeki sabit noktaya giden düşüncelerini biraz dağıtmak istedim. Saçmada gelebilir ama bence kendini suçlama. Bana göre bakirelik beyinde yada bacak arasında değil. Bakirelik benim için bana ait olduğun günden başlar öncesi asla bilemeyeceğim şeydir. Bende çok kez sanal takıldım , takılmayanda yoktur eminim. Sadece yaşandı ve bitti saygılı şekilde herdaim. Bilmem bir nebze rahatlatabildim mi? :)))

0|0
    0|0
  • o zaman kimsenin beyni bakir veya bakire değil. herkes masturbasyon yaparken senin yazdıklarını düşür siz sadece bunu yazmışsınız bi icraat yok ki

0|0
    0|0
  • Kendini neden suçluyorsun? Yapmak istediğin şeyleri yapmışsın.

Yaptığın şeylerin doğru şeyler olmadığını düşünüp vicdan yapıyorsan o ayrı.

Yaptığın şeylerin yanlış olduğunu düşünüyorsan bir daha yapmazsın olur biter.

Ama tutup da beynim bakire mi değil mi sorusu abes kaçıyor.

0|0
    0|0
  • sonuçta kadınsın.seni kadın değil kız yapan şey bir zar mı?cinselliği yaşamayan bakire ise bunu 11 yaşındasn sonra yaşamayan hiçkimse yoktur sanırım.kimisi sevgilisiyle kimi mastubasyon yaparak.bu sorunun cevabı sanırım karşımızdakinin de insan olduğunu anlamakta.çok güzel çok tatlı çok eğlenceli sizi mutlu ediyor.ama bakire değil.bu bu sitedeki kaç kadına uyuyor :)

0|0
    0|1
    • Bu erkeklerin bakirelik sorun değil lafına da tavım he, kaç kişiyi kandırdın bu sözleri sarfederek..

• madem midesizlik internetten tanıştığı erkeklerle bunu yapmak mide mi

• İlk yazdığınla çelişkiye düşme derim ben ;)

• Rahat ol ha p*rno izlemişsin ya sanalsex . Genel anlamda ihtiyaçlarını karsılamıssın sıkıntı etme kafana da takma

0|0
    0|0
  • kamera açsaydın ne fark ederdi anlamyrom... adam hiç görmemş mi :s böyle bi durmda sadce beynin bakireliği bozulur!

0|0
    0|0
    • adam beni görmedi tabi, reelde hiç görüşmedik

• Tövbe kapısı her zaman açıktır.

Allah tövbe edeni sever. Eğer tövbe eden genç ise onu çok sever.

0|0
    0|0
  • seviş yani nolmuş mezaramı götürceksin? kurtulun bu tabularınızdan ya..

0|0
    1|2
  • lütfen ya öyle birşey olmaz bekaretin şeftalininarasındadır bunu unutma yaşadıkların sana tecrübe olsun zevkini cıkarmışın kendini suclama

0|0
    1|0
  • kafanı yorma yaşanmışlıklardanda pişmanlık duyma sonuçta mutlu bir anda yaşamışın bakirelikle alakalandırma içini rahat tut

0|0
    0|0
  • iş beyinde bitiyo orayı tamamen kapladın mı bedeninin de bakireliği kalmaz .

0|0
    0|0
  • suçlamakta haklısın

1|0
    1|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • hiç kasma kendini rahat ol

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun..gereksiz bir kuruntu.. Yazdığın şeyi yapmayan kaç kişi vardır ?..

0|0
    0|0
  • evet beynin bakireligi gitmis,ama suc oldugunu zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • nasıl becerıyorsunuz ya...baskı var senın uzerınde bence...cevresel hem de...

0|0
    0|0
  • bence bu normal

0|0
    0|0
  • valla senin ve ruhunla alakalı... birde allah katında bilemicem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 11

• böle şeylerden uzak dur bence..bunlar normal şeyler değil..ne ahlak açısından ne de ruhsal açıdan..sanalda sevgili imajı çizen,hele hele de konuyu bu tarz şeylere getiren erkekler seni kullanmak isteyen erkeklerdir..otur masturbasyon yap ama kendini ahlak yoksunu bu insanlara kullandırtma..onların elinde oyuncak olma..hata yapmış olabilirsin..insanlar hatalarıyla doğru yolları bulurlar...sen yaptıklarını sorgulayabilen bir insansın..bazıları var ki,nefisleri gözlerini kör etmiştir.her yaptığı iğrençliği savunacak basit edenler uydurur..sex birbirini seven iki insan arasında yaşanıncakutsallaşan bir olaydır.diğer şekillerde ise hayvani bir zevkten başka bişiy değildir.Yaradan tövbe eden kulunu,hatasından döndüğü için çok sever ve affeder...tövbe et ve bi daha da yapma..bu arada önemli olan bakire kalmak değildir.bakireliğini korumak için anal sex yapan kızlar bakire mi yani şimdi?..zavallı yaratıklar onlar..sevdiğinle sevişip kızlığını yitirmenanlayışla karşılanabilir ama böle iğrenç oyunlar anlayışla karşılanmaz.keşke kadın-erkek herkes bakireliğini evleninceye kadar koruyabilse ama toylukta bu hatalar çok yapılıyor işte..ben inanıyorum ki,kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyo..yani herkes dengini buluyo ya da sonrasında bulduğu ona boyunun ölçüsünü veriyo..o ben herkesi becerdim becerdim ama bakir/bakire aldım diyenler aldanır...

0|0
    0|0
  • Yaptırım korkusu senin elini kolunu bağlıyor özgürlüğün kısıtlanıyor aslında yaşamak istediklerini yaşayamıyorsun suçlama içini rahatlat

0|0
    0|0
  • söz konusu olan nefis zaten o veya bu şekilde sen nefsine yeniliyorsun

0|1
    0|0
  • Saçma .

0|0
    0|0
  • beyni de boşver. ruhunu besle sen. suçlanacak bişey de yok ayrıca. istemişsin yapmışsın ne var yani alla alla.

0|0
    0|0
  • Kimse beynin bakireliğini önemsemediğinden rahat ol bacım .

2|0
    0|0
  • vay arkadas mesajla nasıl orgazm olunuyomus onu anlamadım

0|0
    0|0
  • beyni bakire derken,dürüstlük kastediliyor burda.sadece cinsel zevkler,olaylar vs değil.

0|0
    0|0
  • beynin bakire değil bedenin bakire olabilir ama bekaret sadece beden de değildir

0|0
    1|0
  • kendini suçlamana gerek yok bende senin gibiyim beynim bakire değil ama bedenim öyle. yapacak bişey yok. asla suçlama kendini

0|0
    1|0
  • Suclanacak bırsey yok bunda.Bakirelik beyınde bıtseydı sorun olmazdı evlilikte kızların bakireliği.

Sorun yok. sucmalana gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...