İnsan ister istemez merak ediyor?

"Her fırsatta bekarete takılmayın kendi bakire, ruhu o.. da olabilir" diyen,

"Niye bekarete takılıyorsunuz" diyen,

insanların takılmasını çağdışı bulan bayan arkadaşların hepsi de bakire değil mi? merak ettim.

Güncellemeler:
Benim görüşüm şudur: "Erkek Bakir, Kız Bakire olmalıdır" böyle düşündük diye çağdışı ilan edilmemiz saçma. Çağdaşlık buysa sizin olsun.

Benim merakım şuydu: Gerçekten bakire ve bakir olmadığı için mi çağdışı buluyor (insan heva ve hevesine yenik düşüp kaybetmiş de olabilir" yoksa bu çağda bunlara takılmamalıyız, herkes cinselliği özgürce yaşamalı diye bir düşüncemi hakim oldu.

Eğer böyleyse vay halimize...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bakire olsalar bile fırsat olmadığı için bakirelerdir öyle fırsat çıktığı an hiç düşünmeden verirler. bize çağdışı diyorlar bu çağın dışında kalmayalımda içinde mi boğulalım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakireyim.

ama bir erkeğin ki yatmış kalkmış önüne gelene asılmış bir erkeğin bakirliğini kaybetmiş bir erkeğin girdiği ilişki sayısını hatırlamayan bir erkeğin bir kadında ki bu evleneceği kadın bekaret aramasına karşıyım. bekaret arayan erkeğe saygı duyarım ama bunu arayan insanın da bunu haketmesi lazım. çıkarken gezerken tozarken aman bakire olmasın sürtüne sürtüne ateş mi alıcaz diyenin evlenirken açılmamış olsun el değmemiş olsun demesi nedir yani.

Kaldı ki bakire olmayan birine direk sen orpsn gözüyle bakan erkeklerin de hemcinslerimin de hepsini de boğasım var o ayrı bir mevzu.

4|3
    0|0
    • Bencede çok haklısın kendilerinin yapmadıkları şey kalmıyor temiz kız arıyorlar. önce bir düşünsünler kendileri o temiz kızları hak ediyorlar mı?

• haketmek tamam ayrı bişey de bekaretini kaybetmiş birine kirli gözüyle bakmak ne demek ya lan alt tarafı bir zar lan kulağında da var parmağını sokarsan onuda delersin o da patlar anasını satim takılıp kaldılar bir zara etrafında dolandırıp sokmayıp bakire olanda var, analdan verip oralı yapıp bakire olanda var diktirip gezen de var ve bunların hepsinin sebebi de ilerde evleneceğim adam arıza çıkartmasın diye. hiç kimseye gerek yok gidip doktora boz raporla diycem o olacak en sonunda.

• değil

0|1
    1|0
  • bence evlenmeden önce birlikde olmak yanlış...ama bakire değil diye evlenmemek ondan daha yanlış...bu sitede bu konuda sorulan tüm sorular o kadar saçmaki...bakire kızlarda inciniyor..bakire olmayanlarda inciniyor...

0|2
    0|1
  • Erkeklerin hepsi bakirmi erkek yapınca problem yok kadın yapıncamı var herkes cinselliği özgürce yaşayabilir (sevdiği insanla) sevmediği insanla yapan zaten midesizdir ben nasıl bakir erkek istemiyorsam kendimide bir erkeğe saklamak zorunda değilim. ve hiç korkmadan söyleme cesaretine sahibim erkek egemenliğinin baskısı altında kalmayı kabul etmiyorum hayatım boyunca benimle acaba bekaretim içinmi evlendi diye düşünmektense bi riski göze alıp karşımdaki insanın beni gerçekten sevip sevmeyeceğini anlamak için kendi bekaretimi kendime verdim çünkü bacak aramdaki kana bakıpta bundan haz alan mutlu olan duygusala bağlayan erkeğin zavallılığını görmeyi midem kaldırmazdı.

0|0
    1|2
    • hiç korkmadam söyleme cesaretin var gizli profile

n eyse :)

• Benim cesaretim varda uçkuruna düşüklerin özelime girip saçmalaması hoşuma gitmiyo

Erkekler Ne Diyor 5

• abicim siteye bakiyorum sana bakiyorum bu ne ya ne bicim bir toplum olduk. bakire yok kan man zar zurt bu ne olumm? ya bunlar bence ayip seyler lan.

birisi cikiyor ben bakire degilim diyor gulucuk koyuyo, birisi muhafazakar davraniyor. sorma abi ogrenme.bunu ogrenme? sana ne milletin bakireliginden?

simdi bir erkek arkdasimiz ciksa beyler ben bakirim dese onu g..t yerine koyarsiniz. ya benmi yanlis dusunuyorum.

0|0
    0|1
    • bu konular konuşulmadıkça, hurafeler ve taassup fazlalaşıyor. korkmadan konuşmak, üstüne gitmek lazım. tabii ki insanlar yaşadıkları deneyimleri birebir anlatmazlar. burada konuşulanlar somut değil soyut düzeyde, kavramsal tartışmalar oluyor genelde.

• tamam abi konusuno zaman siz

• bakir ve bekareti önemseyenlere çağdışı gözle bakılmasını doğru bulmuyorum. İnsanlar bir şekilde kaybettikleri için mi çağdışı buluyor yoksa, özgürce cinselliği yaşayalım gibi bir düşüncemi hakim oldu. ulaşmaya çalıştığımız sonuç bu

• Cinseklikle ilgili düşüncelerimizin çağ ile bir bağlantısı yoktur. Bakire olmak nasıl bir tercih ise olmamakta bir tercihtir. Hiç kimse bir başkasının tercihlerini yargılayacak kadar masum değildir.

0|0
    0|0
  • İnsanların tercihlerini yargılayacak kadar masum değiliz.

0|0
    0|0
  • kızlar duygularıyla yaklaşıyorda o yüzden

0|0
    0|1
  • Günümüzde güya bir aydınlanma varya :) Öyle düşünebilir sorun yok ama o zaman kendin niye ona göre davranmıyosun derler adama.uff snn be slk :s olaylarına girmemeleri lazım :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...