Evlenseniz ve evlendiğiniz kızın bakire olmadığını orda öğrenseniz ne yaparsınız?

ramazan2012
evlenseniz ve evlendiğiniz kızın bakire olmadığını orda öğrenseniz ne tepki verirsiniz yada ne yaparsınız ...

ben şahsıma hiç birşey yapmam 1 ay sonra boşanırım ne o mağdur olsun nede ben diye kimsenin hayatını karatmaya hakkımız yok ama sizin düşüncelerinizde çok önemli benim içn...
Güncellemeler
+1 yıl
HERKESE YORUMUNDAN DOLAYI TEŞEKÜR EDERİM ASLINDA BEN SORUN ETMEM KIZMAM YANİ ÖYLEDE KABUL EDERİM FAKAT SİZ KIZLARIN DÜŞÜNCESİNİ ALMAK İÇİN BÖYLE BİRŞEY YAZDIM SİZLERİN DÜŞÜNCESİNİ AÇIKÇA ÖĞRENMEK İÇİN FAKAT ERKEKLER ARASINDA BU KONU ÇOK SORUN YAPAR YANİ ASLINDA BU TEPKİYDİ BENİM İÇİ BAKIRE OLSUN DİYE YADA OLMASIN DİYE BİR SIKINTI YOK BİZ ERKEKLERDE BAKİRE MİYİZ BİZ YAPINCA BİŞİ YOK AMA KIZ YAPINCA SORUN TEKRAR HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM ...SAYGILARIM İLE...
Evlenseniz ve evlendiğiniz kızın bakire olmadığını orda öğrenseniz ne yaparsınız?