Nereye kadar kondom?

bayanlar ilişkilerinizde kondom sizi rahatsız etmiyor mu.. ben bi erkek olarak nefret ediyorum.. resmen zevkin içine ediyor.. bütün sıcaklığını yumuşaklığını ve kayganlığını kesiyor bu yüzden kondomu boykot ediyorum.. no kondom... siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• ondan sonra dizilsin kapının ağzına dertler sorunlar sen 5 dk zevk alacaksın diye. sonunu düşünün biraz ya hastalığı var bunun çocuğu var sırf bir şey oldu mu diye yaşadığın stres panik yeter. ayrıca diğer tüm korunma yolları kadına zararlı iğnesi ilacı spirali. her şeyi kendinize göre düşünüyorsunuz.

2|2
    0|0
    • artıladım

+1

• iyide yağmurlukla duş almak çok saçma değilmi ?

• düz mantıkla mı yaşıyorsun sen?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de sevmiyorum kondom

0|0
    0|0
  • sevmiyorum ama onsuzda olmuyor

0|0
    0|0
  • hastalik bulasmasini istemiyorsan kullanacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hassasiyeti azalttığı için erken boşalma problemini de bi nebze ortadan kaldırıyor. Zevki azalttığı doğru ama bende içinde olmakla beraber çoğu kişi hassasiyeti azalttığı için kullanır. Partnerimin zevk alması ve doyması beni de tatmin eder. Erkek öyle veya böyle boşalır önemli olan doyurabilmek.

0|1
    0|0
  • sen kondomsuz yap kızlar kondomsuz seviyor zaten.

rahmetli john holmes(araştır :) ) da yıllarca kondomsuz yaptı. sonra meslek hastalığına yakalandı :)toprağı bol olsun. o adamın penisinden kalıp çıkartıp vibratör üretilmiş düşün yani...

0|0
    0|0
  • okeyin kayganlaştırılmış etkili çeşidi var cidden güzel ve maximum hissedilmeyi sağlıyor tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • başka yollar var onları deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • olacak çocukları senmi büyüteceksin

0|0
    0|0
  • sevmiyorummmm

0|0
    0|0
  • et ete değmeli :D