Sevgilim beni tatmin etmiyor... Ne yapmalıyım?

merhabalar.. haftada 2-3 gün beraber oluyoruz ama ne kadar çok gün beraber olsak da gün içinde sadece 1 kere yapıyoruz gerisini bana oral... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Hayır hiçbişey gelmişte kalmadı. Bak sana ne öneririm biliomsn. Sevgilinle bunu onu kırmıcak yollarla paylaş. Ona ilişkinin karşılıklı olduğunu ve sadece kendisinin zevk almadığını,seninde zevk almak istediğini söyle. Belki sevgilinin hiçbişeyden haberi yoktur ve seni tatmin ediyor sanmıştır. Bu düşündüklerini onunla paylaşmadıktan sonra nereden bilsin ki. Hem eğer dikkatli özverili biriyse senin bu isteklerini yapmak için elinden gelen herşeyi yapacağına inanıyorum. Dediğim gibi onu kırmadan bunu söylemen gerekli. Senin mutsuz olman hiç iyi olmaz birlikteliğinizde. Sen zevk almalısın ki ona da zevk aldırabilesin. Belki onunda sorunları vardır fazla zevk alamıyordur. Bunları düşünerek karşılıklı ortak nokta bulun ve konuşun. Konuşmadan hiçbirşey çözülemiyor. Mutluluğunuza çabalayabilirsiniz :) Utanılacak yada kırılacak bi durum yok ortada bence :)