Sevgilim beni tatmin etmiyor... Ne yapmalıyım?

merhabalar..haftada 2-3 gün beraber oluyoruz ama ne kadar çok gün beraber olsak da gün içinde sadece 1 kere yapıyoruz gerisini bana oral yaptırıyor..ve bu durum canımı sıkmaya başladı o 3 kere tatmin oluyorsa gün içinde ben 1 kere oluyorum...1 kere dediğim 5 dk yı almıyor üstüne üstlük eee durum buyken ben bu cinsellikten ne anlarım?eskiden böyle değildi gün içinde 4-5 kere yapardık üstüne üstlük kendini tutardı en az yarım saat boşalmazdı..askere gitti geldi böyle oldu erken boşalma beni tatmin etmeme falan..çok canımı sıkıyor bu durum konuşucam diyorum kalbini kırarım diye konuşmuyorum ama benimde kalbim kırılıyor.çıkmazdayım ya nasıl değiştiricem eskisi gibi yapıcam çok renkli cinselliğimiz vardı bir sürü fanteziler hepsi geçmişte mi kaldı? yardım edin ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayır hiçbişey gelmişte kalmadı. Bak sana ne öneririm biliomsn. Sevgilinle bunu onu kırmıcak yollarla paylaş. Ona ilişkinin karşılıklı olduğunu ve sadece kendisinin zevk almadığını,seninde zevk almak istediğini söyle. Belki sevgilinin hiçbişeyden haberi yoktur ve seni tatmin ediyor sanmıştır. Bu düşündüklerini onunla paylaşmadıktan sonra nereden bilsin ki. Hem eğer dikkatli özverili biriyse senin bu isteklerini yapmak için elinden gelen herşeyi yapacağına inanıyorum. Dediğim gibi onu kırmadan bunu söylemen gerekli. Senin mutsuz olman hiç iyi olmaz birlikteliğinizde. Sen zevk almalısın ki ona da zevk aldırabilesin. Belki onunda sorunları vardır fazla zevk alamıyordur. Bunları düşünerek karşılıklı ortak nokta bulun ve konuşun. Konuşmadan hiçbirşey çözülemiyor. Mutluluğunuza çabalayabilirsiniz :) Utanılacak yada kırılacak bi durum yok ortada bence :)

Erkekler Ne Diyor 9

• biraz ara ver ve onada yapmamasını söyle tutun kendinizi perhize girin 10 gün kadar sonra yavaş yavaş açılın ama 10 gün içinde de ikinizde birşey yapmayın .

• arkadaşım sen düz vites seviyorsan çocuk ne yapsın :) o oral seks seviyorsa sen de aynı şekilde 69 pozisyonu ile ya da kendine oral yaparak zevk alabilirsin. ayrıca çiftler erkeğin tıkandığı yerlerde oyuncaklarla birşeyleri tamamlayabilir. mesela vibratörle oynayabilirsiniz :)Fantezi dünyanızı az renklendirin, kızlar sanki at sürüyor. Az saksıyı çalıştırın ya, hep misyoner, cow girl, doggy nereye kadar. farklı pozisyonları ve stilleri denemenizi öneririm :)

• onu dıyorum ıste ben bombayımda onda tık yok anladınmı hep yatmak ıstıyor oturdugu yerden ıs gormek ıstıyor hep..

• walla keşke sende de kamış olsa da oral seksle alınan zevki anlasan. Ama çiftler birbirlerinin zevk noktalarını anlamıyor.
      Mesela benim kız arkadaşım kulaklarını öpüp yaladığımda kuduruyordu. Aslında çok zevk aldığından çok fazla da öpmeme izin vermezdi. Senin oğlan da tam tersi işte, aşırı zevk aldığından hep yapmanı istiyor. İnsanların, cinslerin tepkileri farklı.
      Sunum önemli, sevgilinin kafası yastıktayken sende vajinana oral seks yaptır. Kendin zevk almaya yönelik onu yönlendirmeye çalış.

• dur bakalım işlerin rayına girmesi için sabırlı davranmalısın çünki çocuk orda saplı yemekleri yedi sınır stres yaptı istediği beslenemedi bunlarda ruhunda ve cinselliğinde tamiri mümkün olan fakat biraz zamamn ve sabır isteyen bazı yaralar açtı. işin stresli olduğu işten partnerime zaman ayıramadığım zamanlarda aynı şeyler benim ve bi çok insanın başına geldiğini biliyorum hem unutmaki sexte her zaman mükemmeli arayan insan büyük hayalkırıklıkları yaşayabilir. sabırlı ol bence ;)) haydar dümen gibi oldu :)

• tesekkur ederım galıba haklısınız ama askerdeyken konustuklarımız cınsellık hakkında pek keyıflıydı geldı bı ısteksız oldu

• Öncekileri Göster
    • yok .. kotu bırsey demedınız zaten ama bu 60 degıl 20 lı yaslarda off anlamadımkı

• bende ornek verdım ıste :)) afrodızyak etkılı seyler yese mesela bıldırcın yumurtası yada buna benzer netten arastırıp attarın yolunu tut yada bı kac gun sex yapmayın onun gercekten sexe ac oldugunu hıssetsın.

• ee sen de yapma acikca ona soyle durumu. zevk almiyorsan zevk alamasin o da karsiliklidir bu, kalp kirmayi da dusunme

• yok zaten ıstemıyorum kalbını kırmak ama rahatsızda oluyorum bu durumdan :(

• cinsellik konulari acikca konusulmazsa o kalp bol bol kirilir zamanla, git konus sen isteklerini belirt

• ya senden eskisi kadar haz almıyor veya cinsel gücü azalmış. belkide askerde çok fazla masturbasyon yaptıysa erken boşalma sorunu başlamış olabilir. birinciyi yaptıktan sonra ikinciyi yapmayı neden istemiyor ereksiyon olamıyor mu ama sen oral yolla onu ereksiyon ediyorsun diye anlaşılıyor zaten bu halde 2. performansı daha yüksek olup seni de tatmin edebilecektir. böyle değilse durum başka birşey var demektir.

• ya ıste 2. de 3. de oralla oluyor yoruldugundanmı ne yerınden kalkmıyor hıc

• aslında 2. ve 3. yü sen oralla yaparak ona yardımcı oluyorsun ve sertleştiğinde daha uzun sürer normalde ve senle ilişkiyi istemesi gerekir çünkü vajinal seks daha zevk verir erkeğe. o rahata alışmış ve sadece kendi tatmin oluyor bence tatmin olamıyorum orgazm olmak istiyorum daha uzun sürdürürsen olacaağım diyerek onunla konuş.

• askerlik sıkıntı yapıyor erkelere...hanımlar unutmayın bunu.. vazgeçmeyin onlardan..kendimden biliorum ama bnm sevgilim anlayışlıydı o zmn.. şimdi bırakamıyor o derece :D

• evet yıne gıdecegı ıcın gerı sıkıntı yapıyor olabılır kendınce ama bomba gıbı de olması gerekmezmıydı ne bılım ya 1 kere yapıyoruz oda cok erken boşalıyor 2. dede 3. dede

• ama siz kadınlar bu durumu anlayamazsınız.. yaşamadınız çünkü.. askerlik çok enteresan bi olgu.. insan orda kadın namına bir şey görmüyo bi kere.. medya araçları inanılaz rabet görür.. özellikle resimli mecmualar, dergiler.. doğal olarak erkek adam manuel takılıo bi süre.. buda sıkıntının başlangıcı oluyor..erken boşalmada bundan ileri geliyor..bide şöyle bir konu var.. erkek orda kadına aç..döndüğünde veya izne geldiğinde kadını ile neler yapacağını kuruyor kafasında..

• öyle bi kuruyor ki eleman, artık o an gelip çattığında aaaa bide bakmış ereksion olamıyo.. zamana ihtiyacı var partnerinin, ona destek ol.. herşey tatmin olmak değildir bazen..

• işleri yoğun ve sıkıntılı olabilir...bu durumu aşmak için sizinde çaba sarfetmeniz gerekiyor...farklı süprizler gerçekleştir...fantazilerini çeşitlendir...bu onun ilgisini çekecektir...

• mesela ?

• Öncekileri Göster
    • :)))))) ok tskler yınede

• özelden sor,merak etiysen...

• hm.. göstermelik 5 dk seni mutlu edip, kendisini oralla tatmin ediyorsa ortada sorun var demektirüzgünüm, seni eskisi kadar çekici bulamadığından bu anlattıklarını yapıyor olabilir.- kilo meselesi- kişisel bakım vs gibi fiziksel nedenler- aranızdaki sorunlar, kırılmalar vs pskolojik nedenlerfakedemediğiniz ama yastığınıza yansıyan problemler olabilir.. bunların üzerine yoğunlaş, gözlemle daha sonra kendisiyle konuş. derim.

• kilo verdım ama daha ıyı oldugumu dusunuyorum... kişsel bakımda e cınsellık yasıyorum tabıkı yerınde olucak bakım benı 3 senelık cınsel yasamımızda 1 kere bıle tuylu gormemıstır.. ote yandan gercekten guzelde bır kızım ve kendısıde çirkin(bu cırkınlık meselesını solememın sebebı aşağılamak değil onu, benı cirkin gormesıdır eğer görüyosa tabı goremez cunku benı guzelım diye sever)
      aramızdakı sorunlar falan e olabılır sonucta asker ve geldı cok gezıyor ve ben kavga cıkarıyorum fazla açılıyor diye.

• ama bız zaten fazla tartısan bır cıftız ama hep barısırız eskıden de boylydı ama cınsellık superdı otesıydı off anlamadım..
      aldattığınada ihtimal veremıyorum cunku 7 24 beraberız aksamları harıc telefon falan hep bende hersey benım hakımıyetımde
      inşallah yoktur aldatma falan

• yahu su kizlarin ne bitmeyen istekleri varmis ya bir dokun bin ah isit ne yapsin yani cocuk saaha kadar icinde gidip gelecekmi sen filmdekilere aldanma yarim saat dayanabilen erkek varmi bilmiyorum ama duymadim sevgiline ii davran

• eskıden dayanıyodu askerden geldı ve boyle oldu off:((

• tamam bir gunde birden fazla iliskiye girin veya iliskiye girmeden once disarda bosalsin birsaat sonra iliskiye girin ben bu sekilde 1 saat dayanabiliyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• askerden gelmiş biraz süre ver ona, aklında kafasında bir suru soru işareti vardır hayataa dair.. o yuzden, anlayışla karşıla, ve eski fantezilerinizi tekrar deneyin.. surekli aynı şeyleri yapmayın bana kalırsa

• hmm. Bunca zamanın birikimi, ihtiyaçları vardır haliyle. Daha 2 haftada neden bu kadar isyan ettin. Çokta uzun süredir olan bir durum değilmiş. Onu anlamaya çalış ve fedakarlık göster onu tatmin etmeye bak. Belli ki askerlik süresince tadamadıklarının acısını çıkartmaya çalışıyor (:

• tadamadıkları ne kı ? açabılırsen

• bunca zamandır askerdeymiş ve bazı şeylerin özlemini çekmiştir daha anlayışlı olmalısın.

• bi süre ara verin. Bıkkınlık gelmiş olabilir. 1 yada 2 hafta yapmayın düzelir.

• yahu zaten askerdeydı :( daha ne kadar ara verelım bomba olması gerekırdı

• Askerden ne zaman geldi

• yenı 2 hafta oluyor

• Ayrıl tatmin eden birini bul o zaman

• bunu ben dusunmedımmı ama sevgım tabıkı daha ağır basıyor ama bu durumda canımı sıkıyor

• Sende onu tatmın etmek bu kadar basit, Adam eğlencesıne bakıyor sen kırılıyormusun umru değilsen hala onu kırmadan nasıl derım dıyorsunuz Nesin onun tatmın aracımısın , sen kadınsın bunun farkındalığında ol

• :(( offff demesı kolay oke konusmasınada konusurum ama nıye boyle oldu ? eskıden bole degıldı

• demesı kolayda ,adam senı şişme kadın gıbı kullanıyorsa bunu yapmasıda kolay olmasa gerek .

• ne yapsin yani cocuk biraz anlayisli olun yaa istemezmi uzasin belliki erken bosalma sorunu var

Yükleniyor...