Rüyamda sürekli lezbiyen olarak görüyorum kendimi! İzahı var mıdır?

Arkadaşlar sevgilimden ayrılalı 10 ay falan olmuştur. Hiç bi erkeği çekici bulamıyorum bulsam da etkisi gidiyor bi kaç güne. Kızlara da bakmıyorum tamam. Ama rüyamda hep kızlarla takılıp sevişiyorum ve artık son zamanlarda kız arkadaşlarıma normal şekilde sarılmaktn bile tirşmaya başladım. Ark ilişkilerine dahi mesafe koyuyorm içlerinden lezbiyen çıkçak gibime geliyor. Bu durum nedir izahı var mıdır

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım sen lezbiyen ya da biseksüel filan değilsin. Ve bu duyguları taşıyan tek kadın da değilsin. Endişelenme. Sebeplerini Freud çok güzel açıklamıştır:

Bir bebeğin hayatında yaşadığı ilk tatmin duygusu annesinin memesi iledir. ( Buna Ödipal dönem denir). Tüm bebekler ( yani hem erkek bebekler hem de kız bebekler ilk tatmini bir kadın memesi ile yaşarlar) Bu nedenle erkeklerin de kadınlarında mesela güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmaları gayet doğaldır. Asıl güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmayan kadınlarda ya da erkeklerde bir bozukluk aramak gerekir.

Sütü gelmediği için ya da göğüslerim bozulmasın diye bebeklerini emzirmeyen kadınların çocukları büyüdüklerinde çok ciddi cinsel problemler yaşadıkları gözlemlenmiştir. Aman kızlar eğer çocuk yaparsanız mutlaka emzirin. Eğer emzirmeyecek iseniz doğurmayın. Mutsuz bir insan eklemeyin topluma. ( eğer sütünüz olmazsa da süt anne bulun ama sakın biberona yönelmeyin)

NOT: Daha ayrıntılı bilgi için "Kadınlar Neden her yazdıkları Mektubu Göndermezler" adlı kitabı bulup okumanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ben 4 yasina kadar emmisim valla:D freud bile aciklayamaz bu durumu ama sanirim son zamanlarda etrafimda hep kiz oldugundan ve erkege hasret kaldigimdan artik uzun zamandir seks yapamadigimdan ve erkekler ilgu gostermediginden boyle oldu. Tek aciklama bu gaoliba

• ben de aksini düşünmedim zaten. kadınlara ilgi duyman gayet normal. sen lezbiyen filan değilsin. merak etme. gayet sağlıklı bir kadınsın

Erkekler Ne Diyor 18

• 1|0
    0|0
  • bence etrafını bi yokla bulursan bi dene belki bölesindir? biseksüel olabilisin yani veya komple bi lezbiyen

0|0
    0|0
  • bilinç altı duygularnı ya da korkularnı dışa vurmuşsun... ne diyeym korkuyorsan bu korkudan evlen kurtul :)

0|0
    0|0
  • bilincaltındaki dısavurmayı bekleyen ve sabırsız olan içgüdüler.ileride ya lezbiyen olacaksın ya da feminist

0|0
    0|0
  • Erkek Arkadaşın seni hayal kırıklığına uğratmış yada tam bir randuman verememiş .. yani yaşadığın cinsellik zevkli bir deneyim olmamış...

0|0
    0|0
  • bence bir problem yok böyle şeyler bazen gelir insanların başına. şuan da takıntılı olduğun içinde görmeye devam edersin:) normal bişeymiş gibi takmazsan emin ol öyle bir rüya görmezsinde.

0|0
    0|0
  • falasıyla abazasın desem kabalık etmiş olmam değilmi?

birde p*rno felan izliyorsan kafana takılıyorsa acaba nasıldır diye ondandır benceeee

0|0
    0|0
  • benim çalıştığım reklam şirketi işyerinde kızlar birbirinin poposuna elleyerek selamlaşıyor bazıları evli bazılarınında erkek arkadaşı var.hiçbiri has lezo değil.her kadında biraz lezoluk olur normalde.

0|0
    0|0
  • Cinsel bişeyler yaşamışsın, sanırım hala aşıksın. Erkeklerde ilgini çekmediğine göre, bilinç altın rüyalarında sana kötü oyunlar oynuyo demektir.

0|0
    0|0
    • Evet ilk seks deneyimim onla olmustu ayrildigimdan beri kimseyi istemedim ne opustum biriyle ne bise

• Zamanla geçer takma kafana

• hayirlisi neyse o olsun bence yaaa

0|0
    0|0
  • erkeklerle takılmaya çalış aynı ortamlarda bulun

: )

0|0
    0|0
  • kısa zamand kendini tatmin edeck birini bul iyi olur not erkek olsun

0|0
    0|0
  • senin kafan karışmış bi tatile falan çık ne bileyim, profeyonel yardım al...

0|0
    0|0
  • kafanız bozulmuş pisikiyatriye gidip terapı alın

0|0
    0|0
  • uyurken bi yerlerin açıkta kalıyor , ondan yapabilir :))

0|0
    0|0
  • ahahahah valla gece gece güldürdün ha :D bilinç altıdır takma bu kadar kafaya görmezsin :D

0|0
    0|0
    • Iyi ama kiz. Arklarimdan uzaklasiyorum:DD cok korkuyorm ya

• Yok sagol. Ben gercek hayati yegliyorum burada ic doktugume bakma

• bende gerçek hayatı söyledim zaten burayı demedim ki..

• Bu böyle gitmez güzelim...en yakın zamanda bir erkekle birlikte ol, Erkek bulamazsan jigolo filan kirala :))) Ciddiyim yoksa sonun kötü senin :P

0|0
    0|0
  • bu bir işaret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İstem dışı oluyor bazen güzel ve seksapalitesi yüksek bir kız gördüğünde bilinç altında yer ediyor farketmesende rüyanda ortaya cıkabiliyor normalmi bilmem ama bende de oluyor

0|1
    0|0
  • aynı sıkıntı bendede var lanet olsun ve rüyalarımda böyle şeyler yaşadığımda bundan hoşlanıyorumda üstelik

0|1
    0|0
  • Bununla ilgili çok video izlemenden kaynaklanabilir .s

0|1
    0|0
    • Yillardir seyretmedim desem

• o zaman arkadaş çevrenden kaynaklanıyor olabilir :(

Yükleniyor...