Böyle hamile kalabilir miyim?

Sevgilimin eline sperm bulaşmıştı sonra onu ıslak mendille temizledi aradan zaman geçtikten sonra da prezervatif taktı,prezervatife sperm bulaşmış mıdır böyle hamile kalabilir miyim ben çok merak ettim ?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kalamazsın. Spermi öldürebilecek 3 etken var.

1. Ele bulaşmış olması.

2. Islak mendil ve çok etkili bir etken maddedir spermi öldürmek adına.

3. Üzerinden zaman geçmiş olması. Bu da spermi öldüren bir etkendir.

4. Hamile kalınabilmesi için spermin rahip girişine fırlatılması gerekir.

Not: Bunlar dışında hamile kalınması ihitmali tabi ki vardır fakat bunlar çok düşük ihtimallerdir. Yine de piyango sana vurabilir. Ortada bir kadın ve sperm varsa hamilelik olabilir.

0|0
    0|0
    • Benim de sevgilimin sperminin bacağımda olduğunu gördüm. Onu islak mendille sildim. Daha sonra cinsel organimin icine sokmadan yüzeysel sildim o bölgeyi. Sonra 2 3 dk sonra bir mendili islatip temizledim daha sonra kuru mendille temizledim. Adet gecikmem var. Sizce hamilelik durumu olabilir mi?

• Özür dilerim çok geç oldu cevap ama kalmazsın. Islak mendil spermi öldürür. Kendi kendine streslenirsen adetin gecikir. Bir de mevsim değişikliği zamanları da adetin biraz gecikebilir. 1 hafta gecikmeden stres yapma. Zaten çoktan adet olmuşsundur :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Fazla pinpirik olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Spermler açık havada hemen ölür. Prezervatife bulaşan spermler ya ölmüştür ya da artık aktivitesini kaybetmiş, ölmek üzeredir. Yani bu şekilde hamile kalınmaz.

0|0
    0|0
  • bir kutup ayısının penguenle çiftleşmesi kadar yüksek bir ihtimal.ikisinin ayrı kıtalarda bulunduğunuda varsayarsak tam senin soruna uygun bir cevap=)

0|0
    0|0
  • umarım kalırsın :)

0|0
    2|0
  • kalmazsın

0|0
    0|0
  • hamile kalmak o kadar da basit bir sistem değil. sperm oksijeni görür görmez ölür. hiç hava almaması lazım. hatta milyarlaca spermden sadece bir tanesi yumurtaya ulaşıyor. o da yumurtanın içine girebilirse.

0|0
    0|0
    • Benim de sevgilimin sperminin bacağımda olduğunu gördüm. Onu islak mendille sildim. Daha sonra cinsel organimin icine sokmadan yüzeysel sildim o bölgeyi. Sonra 2 3 dk sonra bir mendili islatip temizledim daha sonra kuru mendille temizledim. Adet gecikmem var. Sizce hamilelik durumu olabilir mi?

• al test yap be abe kizim

0|0
    0|0
    • daha adetime çok var onu beklerken ölcem yani

• o varken duzgun cikmaz. benle terbiyesiz terbiyesiz konusma utaniyom :(

• merak etme kalmazsın.

0|0
    0|0
  • şaka yapıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • hiçbirşeycikler olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok devam et.

0|0
    0|0
  • zayıf bi ihtimal ama şüpheleniyorsan eczanelerde satılan test kitlerinden al.

0|0
    0|0
  • yüzde -1

0|0
    0|0
  • Allah şimdiden analı bablı büyütsün bebeğinzi :D

0|0
    0|0
    • dalga geçmesen:/

• ya seni eklesemde seninle bir konuşsak olur mu?

• ya benim öyle okdr hayat tecrübem yok ama konuşmak istiyorsun tabiki konuşuruz

• çok ilhamlısın rahat ol bulaşmamıştır sıkma kendini

0|0
    0|0
    • Ne bileyim içimde korku oluştu ya:(

• umarım dediğin gibidir teşekkür ederim

• dediğim gibi ihtimal bile vermiyorum.ayrıca sana yardımcı olabildiysem ne mutlu

• Allah analı babalı büyütsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

. Lutfen cevap ver. Sen öğrendin mi sonucun ne. Ben de bunalimdayim cok gerginim

0|0
    0|0
  • Kalmazsın

0|0
    0|0
  • Kurbağamisiniz siz ya . Erkek kurbağa spermini bir yere bırakır dişi kurbağa gider o spermlerin üzerine oturur ve gebelik oluşur. Bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
    • olmaz diyorsun yani

• Eğer göğüslerine degmisse kalirsin.

• çok istiyosun heralde bebek sahibi olmayı? :D incciiini cinciiğni eşeledin :D

0|0
    0|0
  • korkma canım birşey yoktur . ama sen gene de bi eczaneden al bi test yap ne olur ne olmaz ama sanmıorum.

0|0
    0|0
    • adetime daha nerden baksan 17-18 gün var

• canım sıkma canını bi anda olacak şey değil o ama iadet zamanı yakınken daha çabuk hamile kalınır. senin böle bi ihtimalin yok sen çinde şüphe kalmasın git test al.

• Yok daha neler evli insanlar çocuk yapabilmek için aylarca uğraşıyo :)) Kafana takmamalısın

0|0
    0|0
  • Korkuyorsanız risk almayacaksınız ertesin gün hapı alsaydın ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...