İlişki süresinin uzun olması sıkıntı oluşturur mu?

sorum öncelikle bayan arkadaşlara.cinsel ilişkinizin uzun sürmesi yani sevgilinizin ya da eşinizin geç boşalması siz de herhangi bir rahatsızlık ya da sıkıntı oluştururmu yoksa uzun sürmesi sizin için daha mı iyi.kız arkadaşım geç boşalmamdan çok şikayetçi ilişkı sırasında kendimi kontrol ederek boşalma süremi geciktiriyorum çünkü kısa süren birleşmeden bir zevk almıyorum ve farklı pozisyonlarda seks yapmak hoşuma gidiyor.ama kız arkadaşım geç boşalıyorum diye çok sıkıntı çıkartıyor.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Geç boşal iyi güzel de her şeyin fazlası zarar. Geç boşalmayı her daim ertelersen cılkı çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiçbirşeyin fazlası iyi değildir. abartmadığın sürece mesele yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gec bosalmak bayiyor ya bazen yaptigin sexten zevk almamaya basliyorsun sadece zorunluluk mus bir an once bosalip rahatlama istegin olusuyor ama yaptigin sexten zevk almiyor ve karsi tarafa da zevk veremiyorsun malesef ki

makbul olani ne cok kisa ne de cok uzun ve bu zaman icinde kaliteli bir sex yapmaktan gecer

0|0
    0|0
  • zevk almadığı için rahatsız oluyordur. zevk alan o zevkin bitmesini niye istesinki. belki boşalmıoyordur bile yalan söylyordur sana

0|0
    0|0
  • azı karar çoğu zarar

0|0
    0|0
  • geç boşalıyorum kıyameti koparıyo bende anlamadım ne istediğini :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...