Penis üzerinde kızarma, döküntü AIDS belirtisi mi?

Bir süredir penismin üzerinde kaşıntılı ve yanmalı bir kızarıklık oluşuyor, günden güne rengi iyice koyulaşıyor ve en sonunda doruk noktaya ulaşıp o bölgenin derisi pul pul dökülmek suretiyle dökülüyor ve soyuluyor, soyulduktan sonra alttan temiz deri cıkıyor ve sorun düzeliyor ancak bir kaç ay sonra tekrar aynı olay oluyor. Bunun nedeni sizce ne olabilir? aidsten şüpheleniyorum açıkcası bu belirti tek başına aidsi işaret eder mi? başka rahatsızlıgım yok ve ne yapmam gerekirTeşekkürler.


0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

 • arkadaş bu ne hemen aklına aids geliyo, nasıl karamsar bi insansın sen. basit bi mantar vakası bende de olmuştu yıllar önce. iç çamaşırını sık değiş, mantara karşı krem kullan, temiz ve kuru tut o bölgeyi malum havalar ısınıyor. aids olsa deri dökülecek te alttan temiz deri çıkacak, hadi canım :)) yüzeyde kalıyo bariz mantar işte, o dökülesiye başka yere bulaşıyo orada büyüyo sonra. hijyene dikkat et hiç bişey kalmaz dikkat etmezsen de daha da genişler, bi de öyle hemen çabucak geçmez. senin çözümün hijyen, ille de olmazsa krem hadi geçmiş olsun :)

  0|0
  • Şikayet

   ama peniste mantar yalnızcabagısıklıgı düşmüş kişilerde görünür deniyor birde benim korunmasız ilişkim yk zaten hayatımda 1 deneyimim oldu ondada prezervatif taktım genelevde yalnız takmadan önce kadın tükürükledi ve agzına aldı.

  • Şikayet

   o zaman masturbasyon yaparken bişi kullanıyorsan o cildine dokunuyor :)) ne kullanıyorsan onu değiştr

  • Şikayet

   ya mastürbasyon yaparken değilde her mastürbasyondan ve hatta her tuvalete girişimden sonra tuvaleti kağıtı ile defalarca siliyorum o bölgemi kuru kuru muhtemelen bu tahrişe neden oluyor tahrişte balanit denen o mantar çeşidine neden oluyor? böyledir değilmi kötü birşey yoktur aids olsam başka sorunlarımda olur değil mi