Eşimin benle sevişmekten zevk aldığını nasıl anlarım?

Arkadaşlar ben iki aylık evliyim. cinsellik anlammında bir çok şeyide eşimle yaşadım. bu konuda çok fazla bilğim yok. eşimin benimle sevişirken zevk aldığını ve mutlu olduğunu nasıl anlarım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eşiniz sizinle sık sık ilişkiye girmek isterse...İlişkiye başlarken sevişme süresini uzatıyor mu?İlişki esnasında size kulağa hoş gelen kelimeler söylüyor mu?İlişki esnasında sizden özel istekleri oluyor mu?İlişki esnasında penis sertleşmesi sorunu oluyor mu (+) olumlu (-) olumsuz ?Sadece kendini mi tatmin eder?Her pozisyonda ilişki yaşatmak istiyor mu?***** Eh artık bunlara evet derseniz sorun yoktur.

• ona sorduğumda ben hep böyleyim dedi. yani hep böyleymiş. ilişkimiz boyunca böyleydi. ben ona pek bişey yapamıyorum. yeni yeni alışıyorum.

• Konuşmama acaba oldu olası hep aynı mı? Sonuçta sizin ondan etkilenip etkilenmediğiniz göz ardı edilmemeli. Siz ona sormanızdansa kulağına hoş sözler söylemeniz onun zamanla size karşılık vermesini sağlayacaktır. Haaaaaa şunu da ihmal etme bir erkeğin memesinin yalanması - emilmesi, koltuk altının koklanıp yalanması (temiz olması kaydıyla) penisinin avuç içi ile okaşnması, ovalamsı,yalanması, emilmesi... ya var da var...

• eşim sevişirken hiç konuşmuo ben ona sorular soruyorum cevap verio :/

Erkekler Ne Diyor 22

• hiçbir belirti yokmu peki zevk aldığına dair.

• hayır yani önce benimle ilğileniyor.birde ilişki baya uzun sürüo bundan dolayı anlayamıyo olabilirmiyim.

• ilişki esnasında bencil davranıyormu

• sesi kesilio :) hızlı nefes alıp verio felan ama işte

• Öncekileri Göster
  • Ne kadar sıklıklıkla sevişiyorsunuz ve önsevişmeyi ne kadar uzun tutuyor ve seviştikten sonraki tavırları nasıl bu sorulara cevap verirsen bi yorumda bulunabilirim

• Rica ederim. Sorun yok belli ki ayrıca sen kendinden emin ol ve güven bu konuda. Senin özgüveninin ilişkiye de pozitif etki sağlar

• bide ben bunu anlayabilsem. herhalde o da zamanla olur arkadaşım sagol yardımcı olduğun için.

• O zaman sorun yok gayet sağlıklı bir ilişki rahat olabilirsin

• Öncekileri Göster
  • hayvan gibi ses çıkarır :D

• boşa gitsinnnn

• ee işte nie zevk aldığını söylemiyor ki :/

• nası bi adammış.. boşa gitsin.. bi erkek sex sırasında nasıl zewkinin belli etmez

• Öncekileri Göster
  • dokunuşları farklılaşmaya başlar, nefes alış verişi hızlanır falan :)

• mesela eşinizle yakınlaşmanızda eşinizin penisi dikleşiyorsa hemen veya siz istemeden o istiyor ve onun penisinde dikleşme oluyorsa sizi arzuluyor demektir. sizi arzulaması da sizinle cinsel hayatından memnun olduğunun bi göstergesidir. çünkü erkek istemezse eğer cinsel ilişki veya mutlu değilse çırılçıplak soyunsa bile bi kadın penisinde oynama bile olmaz.

• rica ederim önemli değil=)

• önerin için çok teşeküredrim sagol :)

• o zaman sizi istiyor ve arzuluyordur. ona süprizler yapın değişik fantaziler uygulayın veya vücudunuzda en beğendiği yerlerle ilgili daha seksi şeyler giyin veya oralarla ilgili süprizler yapın

• Öncekileri Göster
  • eğer ön sevişmeyi uzun tutuyorsa daha çok amacı seni tatmin etmekse sana değer verdiğini gösteriyor ve senden zevk alıyor eğer zevk almıyorsa hemen boşalayım da yatayım psikolojisi vardır...

• oral yapıyorsa sana bu iş tamamdır.

• ok

• anladıım sagol :)

• zevk alan insan karşısındaki insanada aynı zevki yaşatmayı ister.

• Öncekileri Göster
  • Çok sık sevişmek istiyorsa çok mutlu oluyor demektir.Zaten hareketlerinden belli eder.

• Bence eşinle cinselliği açık açık konuşabilmelisin. İlişkinizi renklendirmek ve yeni heyecanlar da katabilmek için yararı olur.

• daha cicim aylarındasınız tabiki oda heyacanla zevk alıyordur ilerki zamanda evliliğin ilerledikce daha iyi anlarsın

• her gun eve geldıgınde sana çöküyorsa ondan :)))

• iliskiden sonra keyif sigarası yakıyorsa tamamdır:)

• eğer o iş yapılıyosa istiyoruzdur. biz sizin gibi numara yapmayı beceremiyoruz :)

• boşaldıktan sonraki yüz ifadesi sana doğru şeyleri anlatır...

• ertesi gün bir rahatlamışlık hissiyle uyanıyorsan ve o da rahat görünüyorsa tamamdır...

• Anlayinca ne olacak ne yapacaksin ki?

• Oyle bir dusuncen varsa şayet ona yeterli olacagini hissedecegin anlar yasatirsin hic yasamadiginiz seyler mesela o an tepkisinden anlarsin o zaman.

• belki ona yetersiz gelme korkusu vardır içimde bunu kendime itiraf edmeiyorumdur ... bilmiyorum.

• O an seninle mutlu olup olmadigini anlamayacak kadar tanimiyorsan neden evlendin? Adam seninle mutlu ki evlenmis di mi

• Öncekileri Göster
  • saçmalama ya o senın eşin her anlamda senle mutludur ya sen kendini onun yerine koy bakalım sen

• Hareketlerınden bellı olur zaten :)

• Her akşam her akşam istiyorsa bilki zevk almıştır, müptezelin olmuştur

• Cinselliği evde kim başlatıyor?Eğr o ise, zevk alıyordur.

• O zaman zevk alıyor.

• bazen o bazen ben :)

• Cicim bicim ayı bitmiş anlamalısın bunu artık :((

• sende zevk alıyorsan eğer zevk aldığı konusunda konuşturarak

• yani sen zevk alıyormusun? ve hiç sordun mu zevk alıyormu? titrediğini sen hissediyormusunnnn bittiğinde yüzü gülüyor mu? sana sarılıyor muuu

• nasıl yani ?

Kızlar Ne Diyor 6

• benim blogumdaki bu yazıya bi göz at istersen: link

• beğenmene sevindim. umarım içinden sana faydası olacak 1-2 fikir edinmişsindir. Eşin ile sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

• bu arada yazıyı çok beğendim tekrar teşeküredrim :)

• teşekürler :)

• her an sevişmek istıyorsa sevişirken aşk sevgılım felan dıyorsa inliyorsa zevkten ve sexten sonra mukemmedı güzeldı felan dıyorsa sorun yok:) ya güzelım yenı evlısınız daha yenı alısıyorsunuz bır bırınıze onun gergınlıgı vardır ıkınızdede zamanla anlarsın kı zaten adam zevk almasa aynı yatakta yatmaz senınle :)) takma kafanı buna:)

• teşekkurler kumru sahin

• evet kesinlikle haklısın muzafferseda. aynı fikirdeyim (+1)

• oda doğru ya :) adam beni karısı yapmış ben hala neyin derdindeyim :)

• Öncekileri Göster
  • ne zaman çükü kalkmamaya başlarsa o zaman şüphe et :))

• cümlelerle ifade edince de anlayabilirsin.her şeyi hissederek anlamak zorunda değilsin.

• 1- ilişkiye girme sıklığınız2- ilişkinin süresi3-ilk kim başlatıyor4-seni özgür bırakıyor mu yoksa kendini tatmin edecek şeyler yapmanı istiyor mu5-bence en önemlisi ilişki sonrasında ne kadar yorgun bitkin olsa da sana sarılıp uyuyor mu yoksa olduğu yerde sızıp kalıyor mu

• alkışşşş...+++

• işiniz bitince sana taksi parası veriyorsa gerçekten mutlu olmustur

• hahaha. gülerken elimdeki çay döküldü. :))))). Allah seni ne etmesin kız. sabah sabah beni güldürdün allah da seni güldürsün e mi?:))))

• allah sen ya ne yaptın. allah tan alıngan biri değilim çok güldüm :))

• hahahaha :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...