• Sor
  • Bence

Eşimin benle sevişmekten zevk aldığını nasıl anlarım?

Arkadaşlar ben iki aylık evliyim. cinsellik anlammında bir çok şeyide eşimle yaşadım. bu konuda çok fazla bilğim yok. eşimin benimle sevişirken zevk aldığını ve mutlu olduğunu nasıl anlarım.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eşiniz sizinle sık sık ilişkiye girmek isterse...İlişkiye başlarken sevişme süresini uzatıyor mu?İlişki esnasında size kulağa hoş gelen kelimeler söylüyor mu?İlişki esnasında sizden özel istekleri oluyor mu?İlişki esnasında penis sertleşmesi sorunu oluyor mu (+) olumlu (-) olumsuz ?Sadece kendini mi tatmin eder?Her pozisyonda ilişki yaşatmak istiyor mu?***** Eh artık bunlara evet derseniz sorun yoktur.

• eşim sevişirken hiç konuşmuo ben ona sorular soruyorum cevap verio :/

• Konuşmama acaba oldu olası hep aynı mı? Sonuçta sizin ondan etkilenip etkilenmediğiniz göz ardı edilmemeli. Siz ona sormanızdansa kulağına hoş sözler söylemeniz onun zamanla size karşılık vermesini sağlayacaktır. Haaaaaa şunu da ihmal etme bir erkeğin memesinin yalanması - emilmesi, koltuk altının koklanıp yalanması (temiz olması kaydıyla) penisinin avuç içi ile okaşnması, ovalamsı,yalanması, emilmesi... ya var da var...

• ona sorduğumda ben hep böyleyim dedi. yani hep böyleymiş. ilişkimiz boyunca böyleydi. ben ona pek bişey yapamıyorum. yeni yeni alışıyorum.

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok sık sevişmek istiyorsa çok mutlu oluyor demektir.Zaten hareketlerinden belli eder.

• Her akşam her akşam istiyorsa bilki zevk almıştır, müptezelin olmuştur

• Cicim bicim ayı bitmiş anlamalısın bunu artık :((

• mesela eşinizle yakınlaşmanızda eşinizin penisi dikleşiyorsa hemen veya siz istemeden o istiyor ve onun penisinde dikleşme oluyorsa sizi arzuluyor demektir. sizi arzulaması da sizinle cinsel hayatından memnun olduğunun bi göstergesidir. çünkü erkek istemezse eğer cinsel ilişki veya mutlu değilse çırılçıplak soyunsa bile bi kadın penisinde oynama bile olmaz.

• bazen konuşurken yan yana oturamıyoruz hemen sevişmek istiyor .

• Öncekileri Göster
    • önerin için çok teşeküredrim sagol :)

• rica ederim önemli değil=)

• Bence eşinle cinselliği açık açık konuşabilmelisin. İlişkinizi renklendirmek ve yeni heyecanlar da katabilmek için yararı olur.

• oral yapıyorsa sana bu iş tamamdır.

• yapıoda... bunun zevk almakla alakası ne eşim daha çok bunun kadını zevke getirmek için olduğunu söylemişti neden yaptıgını sordugumda ?

• Öncekileri Göster
    • anladıım sagol :)

• ok

• hayvan gibi ses çıkarır :D

• çıkarmıooo çıkarmıoooo : /

• Öncekileri Göster
    • ee işte nie zevk aldığını söylemiyor ki :/

• boşa gitsinnnn

• dokunuşları farklılaşmaya başlar, nefes alış verişi hızlanır falan :)

• Anlayinca ne olacak ne yapacaksin ki?

• benimle murlu oluyorsa bu beni de mutlu ederde ondan.

• Öncekileri Göster
    • belki ona yetersiz gelme korkusu vardır içimde bunu kendime itiraf edmeiyorumdur ... bilmiyorum.

• Oyle bir dusuncen varsa şayet ona yeterli olacagini hissedecegin anlar yasatirsin hic yasamadiginiz seyler mesela o an tepkisinden anlarsin o zaman.

• hiçbir belirti yokmu peki zevk aldığına dair.

• yani bilmiyorum sevişirken bunun bi belirtisi varmı diye merak ediyorum bende ?

• Öncekileri Göster
    • ilişki esnasında bencil davranıyormu

• hayır yani önce benimle ilğileniyor.birde ilişki baya uzun sürüo bundan dolayı anlayamıyo olabilirmiyim.

• daha cicim aylarındasınız tabiki oda heyacanla zevk alıyordur ilerki zamanda evliliğin ilerledikce daha iyi anlarsın

• iliskiden sonra keyif sigarası yakıyorsa tamamdır:)

• eğer o iş yapılıyosa istiyoruzdur. biz sizin gibi numara yapmayı beceremiyoruz :)

• boşaldıktan sonraki yüz ifadesi sana doğru şeyleri anlatır...

• ertesi gün bir rahatlamışlık hissiyle uyanıyorsan ve o da rahat görünüyorsa tamamdır...

• saçmalama ya o senın eşin her anlamda senle mutludur ya sen kendini onun yerine koy bakalım sen

• Hareketlerınden bellı olur zaten :)

• sende zevk alıyorsan eğer zevk aldığı konusunda konuşturarak

• nasıl yani ?

• yani sen zevk alıyormusun? ve hiç sordun mu zevk alıyormu? titrediğini sen hissediyormusunnnn bittiğinde yüzü gülüyor mu? sana sarılıyor muuu

• her gun eve geldıgınde sana çöküyorsa ondan :)))

• Ne kadar sıklıklıkla sevişiyorsunuz ve önsevişmeyi ne kadar uzun tutuyor ve seviştikten sonraki tavırları nasıl bu sorulara cevap verirsen bi yorumda bulunabilirim

• nerdeyse hergün. çok kolay tahrik oluo anlamıyorum bile geceleri 3- 4 defa felan birlikte oluyoruz seviştikten sonraki tavırları sevişmeden öncekinden daha güzel onu söyleyebilirim.

• Öncekileri Göster
    • bide ben bunu anlayabilsem. herhalde o da zamanla olur arkadaşım sagol yardımcı olduğun için.

• Rica ederim. Sorun yok belli ki ayrıca sen kendinden emin ol ve güven bu konuda. Senin özgüveninin ilişkiye de pozitif etki sağlar

• eğer ön sevişmeyi uzun tutuyorsa daha çok amacı seni tatmin etmekse sana değer verdiğini gösteriyor ve senden zevk alıyor eğer zevk almıyorsa hemen boşalayım da yatayım psikolojisi vardır...

• Cinselliği evde kim başlatıyor?Eğr o ise, zevk alıyordur.

• bazen o bazen ben :)

• O zaman zevk alıyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• benim blogumdaki bu yazıya bi göz at istersen: link

• teşekürler :)

• bu arada yazıyı çok beğendim tekrar teşeküredrim :)

• beğenmene sevindim. umarım içinden sana faydası olacak 1-2 fikir edinmişsindir. Eşin ile sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

• 1- ilişkiye girme sıklığınız2- ilişkinin süresi3-ilk kim başlatıyor4-seni özgür bırakıyor mu yoksa kendini tatmin edecek şeyler yapmanı istiyor mu5-bence en önemlisi ilişki sonrasında ne kadar yorgun bitkin olsa da sana sarılıp uyuyor mu yoksa olduğu yerde sızıp kalıyor mu

• alkışşşş...+++

• her an sevişmek istıyorsa sevişirken aşk sevgılım felan dıyorsa inliyorsa zevkten ve sexten sonra mukemmedı güzeldı felan dıyorsa sorun yok:) ya güzelım yenı evlısınız daha yenı alısıyorsunuz bır bırınıze onun gergınlıgı vardır ıkınızdede zamanla anlarsın kı zaten adam zevk almasa aynı yatakta yatmaz senınle :)) takma kafanı buna:)

• hani sevdikleri kadınla daha çok zevk alıyorlarmış ya ne bilim sevmiyormu yoksa die bir bağlama gittim ben sanırım ://

• Öncekileri Göster
    • evet kesinlikle haklısın muzafferseda. aynı fikirdeyim (+1)

• teşekkurler kumru sahin

• cümlelerle ifade edince de anlayabilirsin.her şeyi hissederek anlamak zorunda değilsin.

• işiniz bitince sana taksi parası veriyorsa gerçekten mutlu olmustur

• Bu Çok İyiydi... :)))))

• Öncekileri Göster
    • allah sen ya ne yaptın. allah tan alıngan biri değilim çok güldüm :))

• hahaha. gülerken elimdeki çay döküldü. :))))). Allah seni ne etmesin kız. sabah sabah beni güldürdün allah da seni güldürsün e mi?:))))

• ne zaman çükü kalkmamaya başlarsa o zaman şüphe et :))

Yükleniyor...