Tatmin edici bir seksin ortalama süresi ne kadar olmalıdır sizce?

Şimdi öle bişey ki bazen biriyle ilişkiye grdigmde 6-7 dk sürüyor bazen se artık yeter dedirtiyorum bu kişiye göre mi değişiyo acaba ortalama süresi varmdr nedir varsa eğer.erken boşalma sorunm olmadğini biliyrm.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu hem senin hormonlarına göre hem birlikte olduğun kişinin tecrübesine göre değişir.normalde iyi bir ön sevişmeden sonraki sex 6-7 dakika sürmesi de normal bir süredir.hatta p*rno filmlerde bile çoğu sahneler uzun bir ön sevişmeden sonra 5-15 dakika aralığında seyreder.ben bu konuda,kontrol bende olduğunda kiii genelde oluyor o zaman daha uzun sürüyor.ama çılgının teki ile birlikteysem bu süre senin dediğin süre ile hemen hemen aynı oluyor.aşırı uzun süreli ilişki bayanlara zevkten çok acı variyor muşşş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uzun zamandır ilişki yaşamamıştır erkek çok doludur yada kadın regl dönemine yaklaşıyordur fazla isteklidir ön sevişme en fazla 10 dk sürer ilişki 5-8 dk sürer ama bundan sonra ki ikinci ilişkinin ön sevilmesi 20-30 dk uzar ilişkide en az 10dkdan başlar

0|0
    0|0
  • bazen 1 saat bazen dinlene dinlene 1 gün boyunca olmalı

0|2
    2|0
  • 45dk 1 saat arası

0|0
    0|0
  • 8 dk iyidir

0|0
    0|0
  • erkek boşalıncaya kadar :))

0|1
    0|0
  • 1 saat yeterLi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadının uyarılması için gereken en az süre 20 dakikadır.Bundan az olmamalı bence.Aslında 1 saat ideal olur.

0|0
    0|0
  • 24 saat yeterli.

0|0
    0|0
  • benim 2 saat sex yaptığım olmuştu hatta belli aralıklarla koca bir gün sex yaptğmda oldu ama genelde 45 dk da boşalıyorum.

dogy style veya yüzü koyuna geçtiğimde 20 dakka sürüyo bu iki pozisyon dışında boşalamıyorum zaten.

Yani bu pozzisyonlara geçmezsem ölene kadar boşalamaacağım için ölene kadar sex yapabilirm :D

0|0
    0|0
  • ülkemiz genelinde tek oluyor ve bitiyor kimin boşalma süresi nasılsa o kadardır yani kısacası erkek ne zaman tek atarsa o kadar

0|0
    0|0
  • hem kadın hem erkek boşalana kadar

0|0
    0|0
  • moral durumuna ve partnerine göre değişir.

0|0
    0|0
  • İlk 1 saat sevişirsin sonra oturur dinlenirsin yine 1 saat bu böyle bir gün boyunca devam edebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...