Bir kızın peşinden 7 yıl boyunca ondan karşılık görmeden koşan bir erkeğin aşkı gerçek midir yoksa takıntı mıdır?

Peşimden koşan biri var ve asla kabullenemeyeceği yanlışlar yapmama rağmen hala seviyor beni. Aşkı gerçek midir yoksa takıntı mıdır?

0|1
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• darkness demiş işte.. insan 7 yıl sevmediği birinin peşinden koşmaz. Takıntı bile bırakılır zamanla, çünkü olmayınca olmaz ve vazgeçilir. Ya ağır klinik vaka ya da o çocuk sana ağır AŞIK

Helal olsun valla alnından öpülecek insan.. ama işte kavuşulmayınca hepsi anlamsız ://

0|3
    0|0
    • iyi tespit, normal bir ask değil, ağır vaka arkadas

• o kadar düzgün bir karakteri var ki keşke ben sevebilsem ama sevemeyince olmuyor işte

• orası da öyle.. sevilmeyince sevilmiyor Keşke o aşkı karşılıklı paylaşacağı birini sevebilseydi.. kısmet işte Zorla sevecek değilsin ya

Erkekler Ne Diyor 11

• Yanına çağır otur konuş bir fırsat vermek gibi düşünme. Sadece sana bu kadar değer veren birine bir şükran olarak göster bunu. Nerden biliyorsun belki sende ona meyil vereceksin.Zaten görünce sende oda neyin ne olduğunu anlarsınız kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • saplantı olmussun artık benımde bır arkadsım var ve bır kızı delı gıbı seviyor fakat bu kızın bır erkek arkadası var hem o erkek arkadası ıle vakıt geçiriyor hemde benım arkadasımla yanı anlıyacaıgınız ıkısınıde idare ediyor benım arkadasım bunu bıldıgı halde cınsellık boyutununun da oldugunu varsayarsak yınede vazgeçmıyor varsa yoksa o diyor sanırım boyle bişe senınkıde

0|0
    0|0
  • ben de 2 sene koşmuştum... kabullenememek diye bişey yok... kulun tasavvuftaki anlamı yanlıştır... aşk varsa kalanı teferruattır... bence biyerlerden başlamalısın... içimden yuh yaa 7 yıl diyesim geldi...

0|0
    0|0
  • bekliyorsa ask ama usteliyorsa takintidir

1|0
    0|0
  • 7 sene :o

ağıraşık

0|1
    0|0
  • gercektin , az bir süre değil. Bir insan 7 sene sevmediği kisinin pesinden kosmaz

0|1
    0|0
  • İsminin ve soyisminin başharfini söylermisin lütfen.. Senin kim olduğunu merak ettim...

0|0
    0|0
  • O koşmuyordur,sen koşturuyorsundur.Bunu kendine sormalısın kukla kim kuklacı kim?

0|0
    0|0
  • :)) ben de bi kızn peşinden koştum 8 sene olmadı :)) 1 şans verseydi :) neyse gerçek aşk bu .)

0|1
    0|0
  • Aşktır, ama sende umduğunu bulamayacak. Bir hayale aşık olmuş artık. Ama seninle sevgili olmadan gerçeği görüp bu hayalden kurtulması zor.

1|0
    0|0
  • bende bir kizi 8 yil sevdim hemde cook ama o bambaska birydi cok duzgun kisiligi vardi aslinda karsilkli diyemeyecem ama karsiliksizda degildi birbirimizden hoslaniyorduk ama itiraf edemedik birbirimize anlayacagin 8 yilda sver 10 yilda 15 yilda gecen yaz karsilastik birbirimize baktik gulumseyip gectik pisman degilim yine sevmeye devam ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kız sevaptır ;)

1|3
    0|0
    • Valla en harbi sensin yine bu içtenliğin herkesin takdirini topluyor aynen böyle devam HELAL SANA KARDEŞİM. +1

• bence yanlışlarını görmeyecek hale gelmişse kesin takıntıdır 7 yıl karşılıksız aşk olmaz bu devirde bence

0|0
    0|0
  • Aptallıktır.

1|0
    0|1
  • takıntıdır büyük ihtimalle dikkat et derim

1|0
    0|1
  • Aşık aşık.. e neolcak sımdı? ne yapıcaksın?

sana bukadar aşık olan birine bi sans vericekmisin?

0|1
    0|0
  • obsesifltir bu .

0|0
    0|0
Yükleniyor...