Cinsellik isteyen erkek arkadaşıma bunu istemediğimi nasıl söylerim?

Sevgilimle üç kez buluştuk, ayrı şehirlerdeyiz. Onu istediğimi söylüyorum falan ama evlilikten önce cinselliğe karşı olduğumu da biliyor. Yakında yanıma gelecek, cinsel bir beklentisi var gibi duruyor, buluşmalarımız daha anlamlı olsun diyor. Bana güvenmiyorsun diyor ama hala nasıl böyle imalarda bulunabiliyor anlamıyorum. Benim içinse sadece karşı karşıya geçip oturmak bile çok anlamlı.

Ben cinsellik istemediğimi, isteyen erkeğe de güvenemeyeceğimi, onunla sadece konuşmadan oturmanın bile benim için çok anlamlı olduğunu onu kırmadan nasıl söyleyebilirim?

Kırmadan diyorum çünkü şu an inanılmaz sinirliyim.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu birazda sevginin saflığıyla ilgili sex kadın erke ilişkisinin vaz geçilmezzi ama uzallaştıran sebebse taraflardan hansi uzaklaşırsa samimi diğildir ilişki sadece sex endekslidir bu durumda oturp bunun samimi bir ilşki olup olmadığını analiz et çünkü bir çok kız bu nedenle hayattan sovumuştur

BİR DOST

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sakın ama sakın bir hata yapma kafadan evlenmeniz 5 yılı bulur hatta zorlasan 7ye kadar çıkar 7 yıl çok ciddi bir süre o zamana kadar inanmıyorumki ilişkinizi yürüteceksiniz .Kendini lirletme erkekler o haltı yemek için tek ayak üstünde 40 yalan 2 ayak üstünde sınırsız yalan söyler.

0|0
    0|0
  • sert bir dille söylersin istemediğini bazen biz erkeklere lazım bu. hem direnmen onu daha bağlayacaktır sana ;)

0|0
    0|0
  • Cinsellik farklı şekillerde de yaşanabilir, ille de vajinal seks yapmak gerekmiyor. Ya da oral seks, anal seks de gerekmiyor. Hiçbir çıplaklık olmadan da yaşanabilir. Küçük sevişmelerle idare edebilirsiniz durumu, yoksa siz evleninceye kadar hiçbir şey yaşamasanız sevgilinin psikolojisi bozulabilir. Onun daha iyi olmasını istiyorsan, daha sağlıklı bir ilişki istiyorsan birşeyler olması lazım

0|0
    0|0
  • Oturup uygun bir şekilde cinselliğin sence önemini ama bunu evlendikten sonra beraber yaşabilceğini belirtmen lazım. Zaten seni seviyor ve değer veriyorsa bunu kabullenir. Ama seninle cinsel birliktelik düşünüyorsa,zaten sana sevgisi yalan. Başka ufuklara bak derim.

0|0
    0|0
    • Bu tarz nicklilerin hep beyin yoksunu olduğunu düşünürdüm :)

• eğer sürekli bu beklenti içindeyse bekleme bile ayrıl.

seni üzer bu çocuk.

oysa ki insan sevdiğiyle yan yana olduğu anları bile değerli bulmalı.

öyle işte ya da sor kendine amacı ne

0|0
    0|0
  • dikkat et bu adam senin belini kırar ! niyeti bozmuş aklında sadece o iş var demekki anlattıklarından bu anlam çıkıyor seni sevmesini bekle daha çok erken o iş için yoksa gözünden düşersin

0|0
    0|0
    • Erken değil uzun süredir çıkıyoruz ama az görüştük, nasıl cevap veririm bilmiyorum, böyle yaptıkça soğutuyor beni kendinden

• aynen buraya yazdıklarını ona oku eger anlayışlı biriyse kabul eder zaten :)

0|2
    0|0
  • Kuralların açık ve net olsun bu konuda.Zaten o yakınlaşmayı vermezsen, sana Cinsellik içinmi değer veriyor, yoksa gerçekten sevdiği içinmi?.Anlamak için sana iyibir fırsat bol şans.:)

0|0
    0|0
    • Önceden beraber olmayacağımı kati bir dille söyledim, ama hala beklenti içinde gibi. Şimdi olmazsa nişanlanınca olur diyor, ben nişanlanınca da istemiyorum ki :((

• Bence taviz verme ama ılımlı ol.Nişanlılık döneminde aşırıya gitmediğin sürece (senin değerlerine göre diyorum)ufak tefek oyun oynamalar olabilir.Sonuçta sende insansın.He cinsellik olarak bir şeyler hissetmiyorsan eğer boş yere çocuğunda başını yakma ;)

• lafi eveleyip gevelemeden direk

0|0
    0|0
  • sen çok güzel bi insansın temiz bi insansın ruhen

0|0
    0|0
  • sonucu ne olursa olsun kendini bi çakala teslim etme. Sonra burda pişmanlık yazılarını okuruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ona güvenmen için illa seks mi olması lazım onun güven anlayışı seks mi ?

nereden buluyorsunuz böyle embesilleri anlamıyorum ,güvenmiyorum söyle .

0|0
    0|0
    • Kırmak istemiyorum, o da benim gönlüm var sanıyor, bu ısrarı ondan bence ama istemiyorum. Güvenmiyorum diyince o zaman niye benle berabersin diyor

• onunla beraber olman onunla seks yapacağın anlamına gelmez.istemediğin hiçbirseyi yapma

• Yaa şimdi bilmiyorum ama çocuga hiç bişey yaptırmıyosan haklıdır yani çok abarmadan ne bileyim öpüşün elleşin bunlar ona yetecektir fazlasını isterse tekmeyi vur .)

Yükleniyor...