Cinsellik konusunda tavan yapıp ertesi gün çekip gitmesinin altında ne yatıyordu?

Biri vardı internetten tanıştık, çok hoşlandık birbirimizden, numaraları aldık falan, çok sık olmasa da konuşuyoruz... O sürekli gelgitler içinde, aşık olmaktan çok korkuyorum o yüzden senden uzak duruyorum ama mükemmel bir kızsın diyor. Neyse 3 yıl sonunda görüşmeye karar veriyoruz ve bir defa ayaküstü görüşüp ayrılıyoruz. Derken bir gece benimle ilgileniyor, çok yakın oluyor hatta cinselliğe kadar götürüyor olayı, evlenince şöyle yaparız böyle yaparız.. Ben henüz sevgili bile olamadığımız için garipsiyorum olayı ama çok da hoşuma gidiyor, bu iki gün sürüyor. Bir gece gene cinsellikten dem vurup susuyor, ertesi gün mesaj çektiğimde ise kontörüm yok kusura bakma diyor ve 15 gün susuyor. Ben dayanamayıp mesaj çekiyorum napmaya çalıştın hala kontör alamadın mı falan diyerek ve bana sus lütfen bi daha mesaj atma diyor, öylece bitiyor.

7 ay sonra kendisi tıpış tıpış dönerek o sırada bi kızla tanıştığını, o yüzden bana güle güle demek zorunda kaldığını, şimdi ise bittiğini söylüyor.

Peki size sorum, bu adam bir gece sonra tavır yapmaya başlamıştı, kızı bir gecede mi buldu? Yoksa bana karşı yoğunlaştığı vakit kızla da mı beraberdi? Cinsellik konusunda tavan yapıp ertesi gün çekip gitmesinin altında ne yatıyordu?

Çok merak ediyorum değerli fikirlerinizi, şimdiden teşekürler.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hem erkekler için,hem kadınlar için bu anlattığın vaka'lar malesef gerçek..Bu anlattığın vaka'daki hasta adam seninle tanışmış farklı tatlar denemek amacı ile seninle görüşürken yada senden önce görüştüğü biri varmış bu kesin ve net.hem seni hem onu aynı anda götürmeye çalışmış ama diğer kadın biraz daha ağır basmış,o kadın daha cazip gelmiş ve onunla devam etme kararı almış ve seninle ipleri koparmış.ilerleyen zamanlarda onunla da ipleri koparınca sana geri dönmeye kalkmış.sende onun bu oyununu yersen hesabına gitmiş.Olayın özeti böyle..Artık ipler,halatlar senin elinde.Aklı başında biri olduğunu düşünüyorum.ona göre kararını ver diyorum.merakını gideriyorum.rica ediyorum.başka da bişe demiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çapkın biri kendimden biliyorum seninle vakit geçirdi maksat mesajlaşıcak lak lak edicek ve ruhunu okşıcak birini buldu sonra ayak üstü görüştü sn ondan hoşlandığını belli ettiysen tabiki amacı cinsellikti .Seni cinselliğede hazırladı baktı sende yelkenler indi tam olur derken diğer kızda yelkenleri indirdi ve o daha yakın mesafedeydi ve daha kolaydı kızım sana söyliceğim uzak dur o çocuktan senden yararlanmak istiyor.

0|0
    0|0
  • Geçsin bu ayakları, senin gönlünü hoş tutup ya cinselliğe bağlamak istemiş eğer öyle olmadıysa da çekip gitmesinin altında seni gerçekten sevmediği yatıyor, öyle olsaydı gitmezdi zaten.

0|0
    0|0
  • Aman salla seni sadece cinsel yönden arzulamış kız arkadaşı yakalamış sanırım ondan bıakmak zorunda yanında duranı riske atmak istememiş bukadar basit

0|1
    0|0
  • nerden buluyosunuz böyle tipleri ?

0|0
    0|0
  • Sade , öz : Kullanmış bırakmış.

0|0
    0|0
  • canım o adam masturbasyon yaparken seni kullanıyor bence sesini yazdıklarını falan salla gitsin ,sana değer veren birini bul

0|1
    0|0
  • seni sadece cinsel obje oLarak göruyor olabılır boswer kendını. sil gitsn hayatından.

0|1
    0|0
  • karaktersiz kişilik seni basbaya kullanmak istemiş alınma ama ortada yani,sevgili olmadan sana nası öyle şeylerden bahsedebilmiş..sen pas vermeyince ümidi kesmiş gitmiş başka birisinden medet ummaya..hiç muhattap bile olma derim

0|0
    0|0
    • Ama üç sene konuştuk en ufak bi cinsel iması bile olmadı, aklımı karıştıran da o.. neden bir anda

• öyle şeyler hiç seneye yada konuştuğun konuya bakmaz,birisini gerçekten tanıdım zannedersin uzun süre konuşmuşsundur ama gün gelir sana diğer yüzünü bi anda gösterir,neye uğradığını anlamazsın,ben mesela eski sevgilimi tanıdığımı zannederdim,2 senelik bi ilişkimiz vardı,ayrılmadan bir iki hafta önce gerçekte nasıl bir insan olduğu gördüm ve uzun süre inanamadım.ama gerçek işte.. o yüzden hiç seneye felan bakma sen..

• Beklentilerini karşılamadığını düşünmüştür.

0|0
    0|0
  • senınle cansıkıntısına konusmus muhtemelen sevgılısı de vardır..en ıyısı gelecege bakmak

0|0
    0|0
  • bir şans daha verip nasıl biri olduğunu anla

0|0
    0|0
  • yanlış kişiye sevdalanmışsın

0|0
    0|0
  • Amaç Farklı Sana Cinsellikle Yaklaşmış S.et Bence Hiç Muhattab Olma Adam Değil O .

0|0
    0|0
    • 3 yıl sonra ama, amaç farklı olsaydı ilk günden yapardı..

• Ozaman Yapmamış Bu Gün Yapmış .

Kızlar Ne Diyor 2

• sana geldıgınde zaten bırı varmıs hayatında...oyle kıcı ayrı bası ayrı oynayan erkeklerle ısın olmasın tatlım,dusunmeye bıle degmez...

0|0
    0|0
  • netten tanışılan insandan hayır mı gelir.Hele ki böyle gelgitleri olandan. uzak dur uzak gerçek arkadaş ortamından birini bul.

0|0
    0|0
Yükleniyor...