Sürtünme yoluyla mastürbasyon yapmak kızlık zarına zarar verir mi?

sert bir cisimle ( deodorant kutusu vb.) veye el ile vajinaya bir şey sokmadan sadece sürtünme yoluyla masturbasyon yapmak kızlık zarına zarar verir mi ? ya da kızlık zarını yırtabilir mi? Bilenler sorumu cevaplayabilir mi? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• bu düşünceler yırtar o zarı...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hiç bişey olmaz :D o zar o kadar yakında değildir ne kadar hassas olsada ve sürterek yırtılacak birşey değildir ama çok zorlama içten zorlarsan yırtılır zaten bu kadar korkmana luzum yok

0|0
    0|0
  • inanmıyorum yaa laf olsun diye soruyosun sanki bilmiyorsun bu kadar adamda sana cevap yazıyor. sen bu işleri bu kadar adamdan daha iyi biliyorsun eminim

0|1
    0|0
    • bilmediğim için soruyorum heralde. ayrıca sende cevap yazan bu kadar adamın içindesin farkındaysan.

• Birşey girmediği sürece, zara zarar gelmez. Zaten zar yada vajina değil, klitoris ve içdudaklar hassastır; o nedenle sıkıntı çıkmaz.

0|0
    0|0
  • canım sadece klitorisini uyararak okşayarak rahatça boşalabilirsin oda zaten vajinanın hemen dışında uç kısımsa riski yok

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla asla kızlık zarına zarar vermez. içine bir cisim girmedigi takdirde kalbini ferah tut...

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmaz ama dikkat et zevk anında yanlışlıkla içine kaçırma.Midyada pirince gideyim derken evdekii bulgurdan olma :D

0|0
    0|0
  • vajinaya birşey sokulmadan kızlık zarının bozulup bozulmucanı bilmiyormusun kaçıncı yüzyıldasın acaba...

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz.hem zar öyle kagıttan bir şey değil saglam ve esnek ser cisimle dene me sorun olmaz

0|0
    0|0
  • seni zevklendren zar değilki klitoris içine hç bişi sokmadıgın sürece bişi olmaz masturbasyonu bilmıosanda birinden ögren elini falan bastrrsın yanlışlıkla o zevkle az bişii içeri falan sokarsın dikket et

0|0
    0|0
  • yırtılmayacağını ben bile biliyorum sen bilmiyorsun :D

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz devam

0|0
    0|0
  • en sağlam cevapları Posta gazetesi alarak haydar amcandan öğrenebilirsin :D

0|0
    0|0
  • hayır bozmaz içeri girmedikten sonra mesele yok

0|0
    0|0
  • şu kızların cehaleti öldürecek beni, işte bunlar sonra vajinismus oluyor. erkeğin başına bela...

0|0
    0|0
  • yok bişey olmaz

0|0
    0|0
  • yok bozulmaz devam sürtünerek matürbasyona ;)

0|0
    0|0
  • bezelyeni titret bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • =D Saçma

0|0
    0|0
  • kesinlikle zarar vermez. sokmadığın taktirde

0|0
    0|0
  • saçma sanapan şeyler yapma sora başına dert açarsn

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz ama dozu artırma alıştırma :D fazlasını ister anlaıdn :D

0|0
    0|0
  • bence zarar vermez vajinandan içeri girmiyorsa sorun olmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...