Bakire miyim değil miyim?

Sevgilimle sekiz aydır birlikteyiz üç-dört aydır cinsel olarak birleşme yaşıyoruz. onun penisi yaklasşı 6-7 cm ondan önce kimseyler birlikte olmama rağmen kan gelmedi. bir kere de değil defalarca yaptık ama hiç birinde kan gelmedi. Ben şu an bekire değilim bunu biliyorum fakat zar yırtıldı mı yırtılmadı mı?

Güncellemeler:
on dokuz yaşıma girmeme iki ay kaldı bu arada :)
yaa arkadaşlar kusura bekmayın ben tahminen söylemiştim cm olayını tam anlayamıyorum. 14 yada 15 desek daha doğru olur :D

0|1
225

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• küçük bir şeye denk gelmişin kızlık zarın belki çok ilerdedir bir doktora gözük bence ihtimallere göre hareket etme ...

1|0
    0|0
  • zar 3 sanstım ıcerıde ama kadınların bazıların da kızlık zarı esnek oluyor ondan yırtılmıyor cok ateslı bır zamanında

yırtılır

1|0
    0|0
  • yırtılmamısdır cunku esnektir :) ama sız yınede kımseye caktırmayın bu ısı. ayrılırsanız ve evlenecegınız kısı kızlık zarından kan gelırse sıze baglanır

1|0
    0|0
  • yırtlsaydı gelirdi

1|0
    0|0
  • belkide esnektir senin zar bazı bayanların çocuk olduktan sonra yırtılıyor boşver hem zar yırtılsa ne yırtılmasa ne yapıyorsunuz sexinizi zaten

1|0
    0|0
  • parmak ölçüsüyle kaç parmak? :) 4 parmak yaklaşık 7 santim yapar :)

1|0
    0|0
  • 6-7 santimle zar hafif esnetilmiş olabilir. İlginç.

1|0
    0|0
  • bence herifin penisi o kadar küçük ki zara yetişemiyo

1|1
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal zarın esnektir ondan

6-7 santim mi yanlışın olmasın

1|0
    0|0
  • 8 aydır birlikte olduğun biriyle 4 aydır yatıyorsun üfffff ne kadar çabuk :))

Biz eskiden yıllarca uğraşırdık ülen o safhaya gelmek için.

Vaayyy beeeee

0|0
    3|0
  • 6-7 cm den hayır gelmez bırak zar delmeyi :)

1|0
    0|0
  • esnek bi yapıya sahip oldugu icin yırtılmaz ama fazla zorlamamak lazım.d

1|0
    0|0
  • zara yetişememiştir eliyle denesin :)

1|0
    0|0
    • iyi de elini tamamen mi sokacak?

• en uzun parmağını denesin o kendi penisinden büyüktür. bence zara yetişememiş.

Naçizane tavsiyem bu işten vazgeç :D

• bakirelik zar mıymış >:(

1|0
    0|1
    • tabii ki değil bakire olmadığımı zaten belirttim ama zarın durumunu sormak istedim sadece.

• Her zardan kan gelmez ama Yırtılsaydı hissederdin..

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyeyim ben her seferinde acı hiseediyorum zaten ama o şekilde bir acı değil. Penis kalınlığıyla ilgili olduğunu tahmin ediyorum.

• 1- çocukla ilişkiye gırıosun sonra bakiremym dıosun 2- madem bozulmasından korkuyosun niye ilşkiye giriosun ki 15 cm bi penisin kızlık zarını bozmamasına imkan yok... 1000 de 1 olr o kızlık zarları esnek olanlar dua ette sennki öyle olsun

0|0
    0|0
    • dua edecek bir durum yok. bozulmasından korktuğum için sormuyorum bu soruyu biz zaten şu an nişan arefesindeyz sadece merak ettiğim için sordum.

• nişanlanmamışın bile :) evet haklısın sıkıntı olmaz

• 5 yaşında kardeşim var sanırım 7 santimden büyük :d bide abazalar üşüşmüş hemen :D

0|0
    0|0
    • Beyler burdaki atıyo Sizde Gelmiş kanıyosunuz :d

Abaza Mode : On

• valla atmıom ama ister inan ister inanma seni zörlayacak değilim.

• O değilde 7 cm çok az değilmi...:D:D soruna saygı duyuyorum ama şu yazdığına bak. 10 yaşındamı sevgilin

0|0
    0|0
  • 6-7 cm mi

çok enteresan

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• 6-7 cm mı 14 15 mı :D cm olayını anlamıyorum ne demek arada on santım var adamı oldurdun resmen :D neyse soruya cevap verecek olursak kan olayını bılmemde bakıre degılsın bır kac kere daha yaparsan belkı gelır kan

0|2
    1|0
  • minareli köydeyiz çok zor deyil doktora git sana açıklar

0|0
    1|0
Yükleniyor...