Hiç Sperm sayımı ve kalite testi yaptırdınız mı? sizce gerekli mi? çıkan sonuçlar sizi ne derece etkiledi? ve test yaptırdığınız yer neresi?

soru kimilerine göre anlamsız olabilir ama bana göre bir gereklilik, Geçenlerde bir abi ile tanıştım,35 yaşlarında 8 yıldır evli imiş ve spermleri kaliteli olmadığından çocuğu birtürlü olmuyormuş, bindiği arabalar son model ama
adam perişan durumda. sonra birden bende geleceğimi düşündüm daha evlenmedim ama elbet birgün olursa diye düşünmeden edemiyor insan, bunun için şimdiden bir sperm sayımı yapmaya karar verdim ancak
İstanbul 'da bunu yapan bir laboratuvar var mı yok mu bilmiyorum,
arkadaşlardan testi yapanlar varsa tecrübelerini bize anlatıp ve biliyorlarsa laboratuvar adreslerini verirlerse çok makbule geçer :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptırmadım hiç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• topçiğim yok ki spermim olsun sdadasd

0|0
    1|0
  • urologa git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seker tuketsin sperme hiz kazandirir

0|0
    0|0
    • tavsiyen için teşekkürler dostum, ama abi'çaldmadığım kapı gitmediğim doktor kalmadı demişti, çözümün bu kadar kolay olacağını sanmıyorum

• kaybedecek neyi var ki cebine katsin kup seker aklina geldikce yesin

• hacı ıso 9001 sertifikalı ozel spermlerim yani bilim adamı bile çıkabilirmiş :) işin şakaı ölçturmeim belkie kısırım :) party time :)

0|0
    0|0
  • gerek yok yaptırmadım zaten fazla fazla üretiliyor bide kalitesiyle uğraşamam :)

0|0
    0|0
  • kısrmış desene.varikosel amelyatı olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...