Prezervatif alamıyorum, ne yapsam?

Çok insani bi ihtiyaç değil biliyorum ama sevgilim seks yapmazsak bana küsecek bu gidişle.Haftaya demiştim bu gece gelmezsen bidaha konuşmam senle diyor. Yaşım 18 maalesef.Tipim de daha küçük gösteriyor.Sigara bile zor satıyorlar anca kimliğimi gösterince satıyorlar ki gelgelelim eczaneye girip bana gondom lazım dicem. Markete girsem yine aynı şekilde yadırgayacaklar eminim. Ne yapsam sizce bu gece acil lazım.Arkadaşlara da diyemiyorum :(

Güncellemeler:
sorun şuki küçük bi ilçede yaşıyorum
köy kadar ilçede yaşıyorum diyorum migros carefour diyosunuz :D

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• bim'den al. a101'den al. farketmez, git bi süpermarketten al işte.yl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• link

bunu izle hem yararı olacak hem güleceksin:=)

0|1
    0|1
  • kim ne dyicek büyük marketlerde raflarda satılyor al sepetine atıver.

1|0
    0|0
  • utancak bisey yok, git ve al...

0|0
    0|0
  • Yaş sınırı yok ki. 18 yaş altına satmıyoruz diyemezler:) İstersen marketten de alabilirsin.

0|0
    0|0
  • öfff marketlerde var git al

0|0
    0|0
  • aceleniz ne onasil sevgiliymis öyle ila sex diyor bir bayanin sex ihtiyaci 30 da basliyo

0|0
    0|0
    • gercekten 30damı başlıyor

• yani oke 20 lerde evleni yoruz pek vucudun ihtiyaci yok o dönem

bir erkek neden kendinde 10 yil kücüklerle oluyo saniyorsunn cinselik icin

doyurmasi kolay olur diye

• evet öyle oluyor 30larda baslıyor ben bir arkadaşlık sitesine üye olmuştum 1 atda 500den fazla mesaj geldi %70i 30 35 yaş arası xD

• prezervatıf alamıyorsan geleneksel yontemlerı kullan?

0|0
    0|0
  • git al nolcakki benim sevgilimde senin gibi çocuksu 19 yaşında hiç utanmaz alır gelir

0|0
    0|0
  • evine yakın olmayan bi eczaneden bay bir elemandan al arkadaşım.

0|0
    0|0
  • vazgeç bu sevdadan...

0|0
    0|0
  • Benimde sorun aynı :(

0|0
    0|0
  • En uzak eczaneye git bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• -- ee bacım ben şey alacağdum hanü şey var ya..

- bunda utanıcak bişey yok beyefendi. anladım prezervatif istiyorsunuz..

- yoh hani ancuh ziterkene yaraa giyiliymiş de eydis meydis bulaşmiymiş

- ayyy manyak.. prezervatif işte o.

- eyi.. vir ondan hele..

bülent üstün karikatürü ;))

1|0
    0|0
  • Marketlerde kim ne diyecek, kim görecek ki? Çok utanıyorsan Migrosun jet kasa hizmetinden yararlan, kasiyerle de uğraşmazsın :)

0|0
    0|0
  • Sırf senin gibi çekinen insanlar için açılmış prezervatif satan siteler var kapıda ödeme veya k.k ödeme yapabiliyorsun kesinlikle kargoda onun prezervatif olduğunu bilmiyor. o yüzden rahat alabilrsin bayanlarında bu yöntemle erotik malzemeler alıyorlar çok basit birşey.

0|0
    0|0
    • güvenebileceğim bi site yazarmısın? bide kapıyı annem veya babam açarsa?

• seni anlıyorum anlaşılan çekiniyorsun şöyle bir çözüm olabilir paraya kıy 1 sepet alışveriş yap markette yanına kondom u da sıkıştır arada kaynar:D

0|0
    0|0
  • sanki dünyada cinselliği bir tek sen yaşıyorsun :) git direk iste, bağırma gülmekten yarılırlar, kısık konuşma utandığını anlayıp dalga geçerler, normal şekilde iste bitir,

0|0
    0|0
  • Ya gidip şak diye koycaksın bankoya birşey de demiyeceksin sen çikolata alırken kasiyer birşey diyor mu ? Hayır.Sakız aldığını düşün gitsin.

0|0
    0|0
  • Erkek eczacı bul bir tane, içerisi boşken gir ve - abi şunlardan bir kutu verir misin diyerek elinle göster. Zaten sen şunlardan der demez adam anlar niyetini hemen alır çıkarsın.

0|0
    0|0
  • o zaman internetten getir

0|0
    0|0
  • çevren varsa migrostan al ordaki express kasalarda kasiyer yok kendin giriyorsun ürünü ayrıca korkacak bir şey yok sonuçta 15 yaşından büyüksün eczane degilde hiper marketlerden al kimse bir şey demez sana

0|0
    0|0
  • hocam 18 yaşından önce prezervatif alınmaz diye bi kanun yok ki.hem senin sevgilin baya ateşli biri sanırım.

0|0
    0|0
  • git sigara paketinin jelatinini kullan bi radyoda dinlemiştim :) şaka bi yana git al arkadaş utanma en kötü neden alıyosun diye bi sazan sorarsaki sormaz balon yapıcam dersin :D

0|0
    0|0
  • Bime kasanin dibinde var ordan al soran olursa.balon yapacam dersin.

1|0
    0|0
  • super marketlerden al :)

0|0
    0|0
  • Git al utanma sonuçta bizim ihtiyacımz o KİME NE... yani...

0|0
    0|0
  • netten migros ya da carrefourdan alışveriş yap kapıya getirsinler prezervatifide öyle kat listeye

0|0
    0|0
  • prezervatif almak zor değil ki. süper marketlerden al at sepete öde parayı çık git. basit

0|0
    0|0
  • web den sipariş verebilirsin abi. erotik magazalar cok var.

0|0
    0|0
  • utanacak ne var. git iste. sana nıye alıyorsın dıye soracak halleri yok ya.

0|0
    0|0
  • bir dahakine toptan al.her seferinde ayrı ayrı gitme

0|0
    0|0
  • gel vereyim.. :D

0|0
    0|0
  • Ben en yakın kız arkadaşımla beraber almıştım :D bayan kasiyer vardı hiç sorun olmamıştı :))

0|0
    0|0
  • buyuk avm lere git yada real var maket orlardareyonlada satılıyor

0|0
    0|0
  • Yakın bi arkadaşına aldır.

0|0
    0|0
  • Bana gel ben sana vereyim olmadı internetten sipariş et;koli koli bir ömür kullanırsın :D

0|0
    0|0
  • Ustam bimde var prezervatif en uzağına falan gitmeye gerek yok 18 yaşınedena küçüklere bile verirler eminim bimde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...