Bakire olmasına rağmen ilk gecede kanı akmıyor olabilir mi?

Ya bunun gerçeklik payını merak ediyorum, öyle birşey duydum bazı kızlar bakire olmasına rağmen zarı yırtıldığındada kanı akmıyor ? varmı böyle bir durum ?

Güncellemeler:
Hiç öyle birsey basiniza geldimi
Tamamda diyelim kan gelmiyor, o sirada zarin esnekliginden oldugunu anlarmisiniz yada, bakire olmadiginimi düsünürsunuz ?
Son bir soru, zar yirtildigini hissedermisiniz ? yani zarin olup olmadigini :))

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir.Esnek zarlar oluyor .Onlar yırtılmadığı için kanama olmuyor.

0|0
    0|0
    • Zar çok ince bir yapı.Hissedilmez.Kanama olmamasını da herkes farklı düşünebilir.Bazısı bakire değil der bazısı esnektir der.

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayır. Bazı kızlar ilişkiye girdiği halde kanları akmıyor. Çünkü kızlık zarları çok elastik oluyor ve erkek cinsel organı zarı yırtamıyor. Zar erkek organı ile beraber ileri geri esniyor ama yırtılmıyor. Bu durumdaki kadınlar ya gidip doktora yırttırıyor ya da doğururken zar kendisi yırtılıyor.

Zar yırtılırsa mutlaka kan gelir.

1|0
    0|0
  • bırakın bu kan muhabbetini. istemiyorum bakire makire üf be. iki insan seviyorsa geçmişe ne takıntı olsun. ben kan görmekten nefret ederim.

0|1
    2|0
  • var öyle spekülasyonlar.

1|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama olma olasılığı bayağı yüksek...Terddütte bırakmamak için de bir Kadın Doğumcuyla konuşulup durum izihatı yapılmalı..yoksa Akıllara değişik fikirler gelebilir..Bu durum mutlaka netleştirilmeli...

1|0
    0|0
  • tabiki kadınların yüzde 8 inde bekaret zarı yoktur yüzde 4 ünde ise doğal olarak bozulmuştur..yine yüzde 10 a yakın kadınında esnek olduğu için ilk seferde bozulmaz...

0|0
    0|0
  • Evet, kan gelecek diye bir şart yoktur. Kızlık zarının esnek olması elbette bunun sebeplerinden biridir. Fakat; zar yırtıldığında da gelmeyebilir.

0|0
    0|0
  • O Zar Dediğimiz Ufacık Bir Et Parçası Ordan Sinir Vs. Geçmemekte Kan Akmasıda Bir Kaç Damla Veya Hiç Oluyor .

0|0
    0|0
  • benim basima geldi. esimle. evlendikten bir hafta sonra jinekoloja gittik. esnek zari kucuk kesilerle acti. zar yirtilmasa dahi kadin hamile kalabiliyor habetiniz olsun

0|0
    0|0
  • var oyle söylemler...

1|0
    0|0
  • Esnek olan zar tipinde yırtılma geç olur bazılarında doğumla gerçekleşir bu yırtılma

0|0
    0|0
    • sperm nasıl rahime gidecek?

• Cinsel organ çevresine bulaşan spermden dolayı bakire olarak hamile kalanlar var yani illa yırtılmasıda gerekmiyor

• olabiliyormuş zarın esnekliğine bağlı olarak

0|0
    0|0
  • esnektir o esnek

0|0
    0|0
  • ben biliyorum eğer kzılık zarı esnekse yırtılmıya biliyo ama nadir bi durum

0|0
    0|0
  • esnek olabilir yırtılmaz belki ..

0|0
    0|0
  • yok yırtılırsa illa akar ama zarı esnek olanlar yırtılmaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • hissedersin zarın yırtıldığını

0|0
    0|0
  • kzılık zarı esnekse yırtılmıya biliyo

0|0
    0|0
  • şahsen ben o kişiyi evleneceğim güne kadar tanırım ve böyle birşey olup olmayacağını mutlaka araştırırım. yani benden önce biri olmuşmu diye. kanamasa da belli eder darlığından ve vajinanın yapısından. kızın heyecanından hareketlerinden. bunun rolü olmaz anlaşılır zaten...

0|0
    0|0
  • olabilir. doğrudur. birçok bayanın zarı ya geniştir ya da esnektir. sorun olmaz. önemli olan bakire olup olmadığı. ne demişler geldi desinler geçmiş olsun demesinler. varsın sonraki gecelerde kanasın :)

0|0
    0|0
  • zarın cinsine bağlı.zar bazen dayanıklı çıkabiliyor.

0|0
    0|0
  • esnek zar yoktur bozulmuş kocasını esnek diye kandıran kadınların esnek zarları vardır.(masum olup gerçekten esnek olanlarda vardır doğumda tamamı yırtılır)

0|0
    4|1
  • Evet, olabilir.

0|0
    0|0
  • esnek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hmm olabilir

0|0
    0|0
  • her kizda kizlik zari degisik olur esnekse kanamaz dogumda yirtilir, bazilarinda dogustan yoktur, bi erkekte bakire olup olmadigini anlayacak kadar akli vardir heralde bi kiz bakireyim diyosa bakiredir ve ya degilse niye kandirsin. bazilarinda ilk seferde kan gelmez, fazla zorlamasa erkek, ikinci ve ya ucuncu seferde gelebilir ve cok az bi iki damla kadar gelir pembesi bi sivi gibidir bazen farkedilmicek kadar

0|0
    0|0
  • şu kan mevzusu ne kadar abartılıyo.. gelen kan altıüstü bir kaç damlalık birşey, sular seller gibi akmıyo yani :)

0|2
    1|0
    • öle deme :D ak çarşaf kızıla boyancak :P

• kızmakla kalmadı birde eksiledi sağolsun :) acıgerçekler görüşmek üzere

• eşitledim üzülme :D

• benim 3 ya da 4üncü ilişkimde kanama oldu. sanırım zarın çapı büyüktü. türk erkekleri genelde bamya olduklarından yırtılmadı. sonra daha büyük bir şey yırttı.

0|0
    1|1
    • :d sen bamya seçtiysen nie suçluyon erkekleri :D

• Gizlicim benim gizli olmana gerek yok aslındada neyse vajinanın 3 cm derinliğinde zaten o zar seninle birlikte olanlarınki 8 cm heralde ..

• namuslu kadinlar bir kez iliski yasar. o da evlendigi zaman. koy kasaba dolasarak lagim kuyusu haline gelen tecrubeli kadinlar da elinden duzinelerce gectigi icin neyin bamya neyin patlican oldugunu iyi bilir. tecrube baskadir degil mi gizli ;))

Yükleniyor...