Arkadaşlar 2 büyük sorunum var çok önemli!

Bir defa kıza gittim..5 dk sonra boşalıp çıktım..Kadınla gayet profesyonelce hiçbişi paylaşmadım.Sadece girdiğimde ne olduğunu bilmekti amacım hiçbi halt değilmiş.

Allah katında bile zina yapmış erkekle zina yapmış bayan, zina yapmamış erkekle de zina yapmamış bayan evlenebilir. Kuran'da yazıyormuş.

Ben tövbe edip bir daha bu işe yeltenmiyecem..asla ..Duygunun olmadığı bi seks istemiyorum çünkü.Ve bu konunun tüm izlerini bir bir silecem.

Bakire bir kadın istemek hakkımı kaybetmiş olur muyum ? herşeyi değerlendirdiğimizde..

Ve daha o ilk gün heyecanı, o ilk dokunuş heyecanı. ilklerin hepsi gittmiş midir ? Ben gitmediğini düşünüyorum çünkü kadınla aramda bi ilgi,sevgi yok bi bağ yok..yaparken hiçbişey hissetmedim.heycenlanmadım bile..

Beni bir de bu konuyla ilgili aydınlatırsanız çok mutlu edersiniz.

Saygılar

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• dostum tövbe etme boşu boşuna yarın öbür gün sevdiğin bir kızla yaparsın tabi yaptığın zina ve çok günah ama bunlar olacak tabi yaptığın insanı da yarı yolda bırakmıyacaksan yap sonra dan vicdan azabı çekme kimsenin de ahını alma.

0|1
    1|0
    • anlayorum ve çok doğru..benim sormak istediğim bişey var sana

• ya sen kendini neden kasıyosun bu kadar anlamadım neden sorun yaşıyacaksın ki vicdan azabı mı çekiyosun kimseyi yarı yolda mı bıraktın hayır,alt tarafı bi o*ospuyla yattın ..bide şöyle düşün genel evdeki kadınlar olmasaydı kadınlarımız ne halde olurdu kim bilir ortalık sapık kaynıyo emin ol şu an hiç bir kadın yolda rahat rahat yürüyemez di.

• benden yana ilerisi için bi sorun istemiyorum..şu an bi problem yok o zaman.

Kızlar Ne Diyor 4

• meragin gitmis en azinda

evlendigin dede düsrtlügün sürerse sayende cevren deki erkeklerede güzel örnek olursun

iki arkadas gezersiniz gel surda alem yapalim dediginde arkadasina olmaz evliyim esimi seviyorum demen yanindakini de dogruyola itmen olur

1|1
    0|0
    • olayın öyle abartılacak bi yanı olmadığını gördüm..ben biraz yapı gereği meraklı bi insanım herşeyi bilmek isterim..ama bunu yaparken doğruyu yanlışı düşünerek hareket ederim..bu konuda biraz salaklık yaptım..bazı doğruları gözden kaçırdım..

• cehennemde yerini ayırttım bebeğim,seni bekliyoruz elimizde şampanyamız.

1|3
    0|1
  • madem boyle dusunuyordun neden yaptın

0|0
    0|0
    • bu fikirler sonradan oluştu bende..pişmanlıktan sonra..başlangıçta farklı düşünüyodum ve hatamdan dersi aldım ona göre hareket edicem bundan sonra

• bakıre daha cok en azından cevremdeki kızlara göre söyleyebilirim

• sence bana aşık olan ve tüm bunları bilen bakire bir kız bu meseleye nasıl yaklaşır ?

• allahın merhameti çok büyük sn gerçektn pişmansan yaptığndan tövbe edip bi dha yapmazsan affedilirsn inşallah sn allahtan yine iste temiz birini nasip eder inşallah

0|2
    0|0
    • çok güzel konuşuyosun.inşallah..tsekkr ederim değerli yorumun için

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir kere kur-an da böyle bir şey yazmıyor. İkincisi neden kur-an okumuyorsun da gerçekleri öğrenmiyorsun?

Zina büyük günahtır. Eğer bir günahı bilerek ve isteyerek işlediysen zaten tövbe etmenin çok da faydasını göremezsin. Tövbe etmenin faydalı olabilmesi için o günahı bilmeden işlemen gerekir.

Bakire bir kadın meselesine gelince, sen istersen 500 kadınla yatmış ol, yine de bakire kadın arayacaksın. Neden arayacaksın çünkü sen temiz biri ile evlilik istiyorsun. Ama sen nasıl bunları yaşıyorsan, o bakire diye alacağın kız da büyük ihtimal bekaretini vermek dışında çok şey yaşamış olacaktır. Artık günümizde o tertemiz bakire kız bulmak hele ki İstanbul koşullarında çok büyük bir hayal.

Ayrıca bakire kadın isteme hakkı diye de bir hak yoktur dünyada. Sadece azmış aç kalmış nefislerimizin bitmeyen dileklerinden biridir bu. Sen bir kadınla beraber olmamış olsaydın bile zaten böyle bir hakkın yok ki dinen. Kur-an da daha önce birlikte olmuş erkekler bakire olmayan kadın ile, daha önce beraber olmamış bakir erkekler ise bakire kızlarla evlensin diye bir şey yazmıyor. Parası çok olan zengin adam, hayatı boyunca 5 kez evlilik yapmş olsa da hepsini de bakire alabilir. Çünkü zengin erkeğe varmak için kızlar sıraya girer.

Diğer kişi ise fakirlikten dolayı zar zor çocuklu bir dul kadını ancak ikna edip evlenebilir belki de. Bu işler kişilerin gelirleri, istekleri ve imkanları ile ilgilidir.

Heyecan duymaman çok normal. Çünkü salt seks yapmışsın. Şimdi bilinç altında bir pişmanlık yaşıyorsun çünkü ruhen tatmin olmadın. Zamanla geçecektir pişmanlığın. Ayrıca zaman içerisinde azıp yine gideceksin şimdiden söyleyeyim. Ayrıca gitmen de normal. Sonra da iştahla bakire kadın arayacaksın. Bakire karınla beraber olduktan sonra hayatın boyunca karının evlenmeden önce neler yaşadığı konusunda da şüphe ile yaşayacaksın. Durum bu.

Pişmanlığın birkaç aya kalmaz geçer. Sorun etme bunları. Bu yollardan hepimiz geçtik.

1|0
    1|0
    • ne alakası var ya saçmalıyosun dostum adam yıllarca içiyo zina yapıyo sonra hacca gidiyo tövbe ediyo mevlana boşuna dememiş ne olursan ol yinede de gel.

• Sana iyi bir hayat dilerim. hayat çok kısa öyle herşeyi takmaya değmiyor. Yaşamana bak.

• yardımların için tesekkr ederim saol.

• Allahin sonsuz merhameti vardir tovbe edip birdaha yapmazsan belki affedilenlerden olursun ama kesin degil Allahin takdirine kalmis sen ilk sinavda basarisiz olmussun nefsine hakim olmayi ogrenmen lazim

0|1
    0|0
  • Takma bu kadar, merakını gidermiş oldun. Bence karşı taraf profesyonel olsaydı senin zevk almanı sağlayabilirdi. Hatta bağımlılık da yapabilirdi :) Ama ilkinde senin gibi hiç zevk almayan çok var.

0|0
    0|0
  • Bakire iste tabi. Bakire isteme formu var devlet evlendirme müdürlüğünde. Onu doldur ver görevliye. Durumun incelenir ya bakire ya diktirmiş modifiye bakire bir hatun bulunur sana.

0|0
    0|0
    • bu tarz bişey kastetmediğimi biliyosun..meseleyi saptırma bari..doğruyu yanlışı ayırt etmeye çalışıyorum

• "Duygunun olmadığı bi seks istemiyorum" demişsin.Gidin Duygu'yu da çağırın sıkıntı yok yani.Grup olursunuz,fazla delik göz çıkarmaz ...

Saygılar

0|0
    0|0
    • hep ayni espri patenti kendine ait olan espriler yap..varsa tabii

• Ay canım benim gel yanıma ben sana espri yapıcam çok komik hemde gülmekten katılırsın ;)

• duyguyu da çağırırsın şimdi.:).hızımı alamadığımda beni çağırdığına bin pişman olursun :)

• sanada tövbe etmiş bir kız çıkar pişman olmuş senin gibisadece bir kere yapmış biri çıkar : )) belli mi olur ?

0|0
    0|0
    • saol ağzından bal damlıyo :) bu cevabın aynısını bi kızdan beklemiştim ben :)

• Aynen öyle dostum en azından günahsız biri ile yapmadın boş ver :)

• evet bunu düşünmedim..tek olumlu tarafı da bu meselenin.

• of of gel sana bi kadeh şarap ısmarlayım dostum...

0|0
    0|0
    • eyvallah :) cok dertliyim cookk

• sen evlenmeden önce bi kızı nalladıysan sana da başka biri tarafından nallanmış kız gelecek hiç kusura bakma. Gerçek bu Allah bize böyle olacağını kur'an da belirtti.

0|0
    0|0
    • bundan sonrası için elimden geleni yapıcam..hakediyosam yapacak bişi yok..

• Bazen sevgi bağı olmasına rağmen ten uyumsuzlugundan dolayı heyecan olmayabılır :/

0|0
    0|0
    • o çok farlı bi mesele

• Arzulatmadığı için sadece temas olmuş :) Bakir erkek sayısı zaten yok denecek kadar az takılma o yüzden fazla :)

• doğru söylüyosun..neyse görmüş olduk..ama bi daha karıya gitmem iğrençti :) o iğrençlik bendeki abazalığı aldı götürdü bu da faydası :):)

• ben dayanabildiğim yere kadar dayancam..28-32 gibi evlenirim artıkın.ama tutamazsam diye çok tırsmıyor değilim.elimden geldiğince ağzım sulansa bile tutuyorum kendimi..hatta limondan bile daha çok sulandırıyor ağzımı diyebilirim :D ama dayanacam uleynn..

0|0
    0|0
  • Bence senin hak ettiğin kız bir kere yapmış sonra senin gibi tövbe etmiş kızdır :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...