Eşcinselim, arkadaşlarıma söylemeli miyim sizce?

Merhaba arkadaşlar ben eşcinselim yani gayim sizce arkadaşlarım farketmişler midir ? ve bunu arkadaşlarıma söylemeli miyim ?

Güncellemeler:
Ne gerek var diyenleri anlamıyorum artık şakaları kaldıramıyorum ollmm niye gız ayarlamıyonn yakışıklısın da ne mal adamsın top musun lan yoksa gibi şakalar.
Peki sizce söyledikten sonra çok şey değişir mi sadece etrafımda kız arkadaşlar mı kalır yoksa onlar da gider mi ?
Son güncelleme aslında aileme hiç bahsetmeyi düşünmüyordum fakat işler gün geçtikçe zorlaşıyor 4-5 yıl sonra ailem evlenmemi bekleyecek off off ne yapmalıyım ?

En İyi Kız Görüşü

• kim olduğundan utanma derim ama türkiyede hala çok geri kafalı insanlar var ve böyle şeyleri hoş karşılayamıyorlar ne yazık ki.. kim olduğunu herkes bilirse bu senin için zor olabilir dışlanabilirsin yalnız kalabilirsin dalga geçerler vs.. Keşke böyle şeyleri daha olgunca karşılayabilen bir toplumda yaşayabilseydik ve herkes kendi gibi olabilseydi.. Ama eğer kızlara karşı birşeyler hissetmeye çalıştıysan veya bunu istiyorsan bir psikologla görüş derim bir geri dönüş yolu vardır yada seni bu durumla barışık hale gelmene yardım edebilir. Umarım hayatın için doğru kararı verebilirsin.. :)

• not: psikologdan yardım alman taraftarıyım. kötü anlamda demiyorum ama senin için daha iyi olacak bir dene derim..