Bir kadın bekaretin önemini bile bile neden ilişkiye girer?

çok merak ettigim bir konu var kadınlar kaçanın kovalanacagını bile bile tek gecelik kızların bir değeri olmayacagını bile bile neden ilişkiye girer bakire olmayan arkadaşlardan çok özür diliyorum ve saygı duyuyorum ama kadınlar neden bunu yapar?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın aşık olmuştur. Her sabah uyanan o güzel kız dişlerini fırçalayıp sevdiği erkek için saçlarını yapar. Mis gibi kokular sıkar. Ojelerini sürer. Annesiyle babasıyla tartışır olsun ya onun için değer der . Hiç bakmadığı kendini ilk defa beğenmeye başlar. Çünkü ona iltifat eden bir erkek vardır. O bilmez altında yatan pis suyu erkeğin. Güvenir ve sadece o 'anı' yaşar. Beni sevdiğini söyledi beni seviyor der. Birgün erkek sıkıldığını söyler heyecan arıyorum der. O masum kız anlamaz bir şey . Erkek göstereyim der. Dudaklarına yapışır. Kız heyecan içinde şok olur kalbi yerinden fırlar. Erkek bir süre sonra buda yetmez der. Ben seni seviyorum der ve evine çağırır . Kız yemek yapmak ister , film izlemek ister ama o erkek asıl filmi kıza çok yazmış oynatmayı planlamaktadır. Kız güvenir sonuçta . Erkek ve bir kez daha son iltifatlarını eder kız ise hayatında bu iltifatların yalan olduğunu o 30 dakikadan sonra yatakta çıplak olduğunu anlar olur . nafile artık iş işten geçmiştir. Şimdi kız yorgun ve üzgündür. kendini hiç sevmez . pişmandır. Kurumuştur . Yaprakları düşmüştür. İşte kızlar bu yüzden yanıyor. AKILLI OLUN AKILLI.

11|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bunun birçok nedeni var, birkaç tanesini sayayım ben ( Genelleme yapmıyorum )

1) Saflık

- Sevdiğini sandığı yada sevildiğini sandığı bir çakal erkekle çıkar, erkekte onu (yalandan) sevdiğini söyler,biryere davet eder (ev,bar,restaurant , cafe vs) içeceğine azdırıcı atar bu %45 lerde olan birşey.Sonra gelsin cinsel ilişki.Sonrası kız bekaretini kaybettiği için, ayrılmak istemez erkekte ondan istifaden kullan kulanabildiğin kadar.

2)Azgınlık

-Genel olmamakla beraber,bu ülkede gerçekten (k*rhanede) olmayıpta hayat kadını gibi davranan insanlar var.Amaçları aşık olmak değil , çıktıkları kişiyle ilişkiye girmekdir dertleri.Genelde sevgilisi olan ve evli erkeklerle çok uğraşırlar.

3) Hata

- Bazı kızlarda böyle hatalara düşebiliyorlar,cinsel ilişkiyi merak ederler,nasıl birşey olduğunu zevkini vs. Merak ederler ve yaşamak isterler.Bir kereden birşey olmaz düşüncesiyle hop kızlıkları gider.Bu düşünceye sahip insanlar para biriktirip diktirmek bile istiyorlar :)

Not:Hayatımda 1 kızla çıktım o ilişkiye girmek istedi diye ayrıldım.Neden ?

Çünkü onu gerçekten çok sevmiştim ve evlilikten önce cinsel ilişkiye giripte günaha girmesini istemedim.Aynı şekilde günaha girmeyi istemedim.Çünkü ben sevdiğimi cennette de görmek isterim.

Dipnot: Bekaretlik Dinde çok önemlidir kızlar, herşeyden önce Müslümanlık ve helallik.O kadar şerefsiz ve namussuz erkek olduğu gibi kızda vardır.

Evlilik öncesi cinsel ilişki hem hayatınızı mahfeder,hem ebedi cehennemi ayağınıza getirir.

2|0
    4|0
  • Neden kadın cinselliği tek ve ilk ana indirgenir? Bekaretin önemi nedir?

Tanrılara kurban edilmek için seçileyecek olmak mıdır?

Kendi değer yargı sistemi toplumunkinden farklı olan, kendi kavram listesinde bekarete anlam yüklememiş, kendinin farkına varıp toplumdan birey seyivesiye yükselmiş ve en önemlisi cinselliği yaşamayı istemiş kişinin tercihidir.

6|0
    0|0
  • Bekaretin şöyle önemi var. 1 kere beraketlik gittiginde ; artık kızlar umursamaz davranır. cünkü artık bekaretlik gitmiştir. istedigini yaparlar artık. istisnalar haric. Cünkü bazıları bilmeden , anlamadan , karşısındakini dogru dürüst tanımadan yapıyorlar. istisnalar bunlar.

0|0
    0|0
  • evleninceye kadar veren kadın vermeyenden daha değerlidir türk erkeği için.

3|1
    0|0
    • Sana katılmıyorum dostum :) Bir kadın bir erkekle birlikte olabiliyorsa rahatlıkla, O kadının bir başka erkeklede rahatlıkla birlikte olabileceğini unutmamalı insan

• ha işte o yüzden evlilik derdinde olmayan erkekler için veren kız vermeyenden daha değerldir.nikahsız sexin rahatlığı yani

• sözde aşktan... ben de özür dileyerek söylüyorum. şimdi bakire bozan evlenmek zorunda ya bizim toplumda. o kız da ona aşık. evlenmeye mecbur bırakacağı için. erkeğin vicdanıyla oynar sonra. erkek giderse en ağır hakaretleri yer. sanki tecavüz etmiş gibi. kadınların çoğu çok çakal...

1|1
    2|0
  • bazısı nefsine yenik düşer bazısı bu beni bozarsa nikahta kıyar der bazısı amaaan ne önemi var der insandan insana değişir işte ... o anki durum psikolojisine göre değişiyor ... ben sırf bakire kalabilmek için anal yapanları duydum demekki bir şeylerin bilincindeler ki ona göre davranıyorlar kızlar çok kurnaz çoook

0|0
    0|0
  • iki tatli soze kanarlar ic lastigi patlattirirlar kendini yamayacak birini bilana kadar ladtigi eritirlet 2000 tl verip lastigi revize ederler. sonrada saf erkegin karsina cikip masumane sut dokmus kedi gibi omur boyu kanini emerler. boyleleride var hayatta. ne yazik!

0|1
    1|0
  • 1 - Çok sevdiği için olabilir

2 - Bekarete önem vermediği için ;

...

1|0
    0|0
  • sevdigi ve karsisindakini istedigi icindir. bir kadin zardan cok daha onemlidir bunu unutmayin.

4|0
    1|2
    • Aslında haklısınız ama sorunda buya zaten kadın önemli karşısındakini tanımadan güvenmemeli sevipte yapanlara birşey demiyorum ama sırf karşındakinin sevdiğini zannedip yapanlara benim sorum

• Kadınlar çok duygusal yani bu onların zaaf noktası herhalde. Erkeklerde türlü vaatlerle evlenme gibi, onların bu damarlarından istifade ediyorlar diye düşünüyorum. Ama ben öyle birşey yapmadım tabi.

1|0
    0|0
    • kadınlar duygusal erkekler matıksal diyorsun değil mi? aslında tam tersi kardeşim...:)

• Kişiden kişiye değişebilir ama genelde kadınlar duygusaldır. İki iltifat ettin mi yelkenleri hemen indiriyorlar.

• genelde isteyerek olmaz.bekaret kaybetmenin %90 ı alkollü iken olur.onun için kızların alkolden uzak durması gerekir.

0|0
    1|0
  • bir çok yolla tatmin edebilirler kendini aslında bekaretini kaybetmesine gerek yok bence erkeğin yoğun ısrarı olabilir düşüncesis anı yaşayan erkekler çok

0|0
    0|0
  • tek gecelik kızların da değerli olabileceğini aklımızdan çıkarmayalım

0|1
    0|0
  • DUYGUSAL ALDANMA YAŞIYORLAR VE TEK GÖZLÜ CANAVARLA TANIŞIYORLAR :)

0|0
    0|0
  • Aileler Kızların üstüne bu konuda yüklendiğinden merak ederler...

Yasak olan Şeyler cezbedicidr...

0|0
    0|0
  • insanın başına ne gelirse ya meraktan ya y*r*ktan gelirmiş:) anladın sen onu

0|0
    0|0
  • özgür olduğu için.

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı erkekler bunu neden yapar ile paralel arkadaşım...

0|0
    0|0
  • O raddeye gelene kadar durmazsan Erkeğin kollarında da dur diyemezsin. Öyle çok kız tanımadım bir tane oldu hayatımda. Normalde bekaretini vermeyecek kız sevişirken hadi gir artık diye yalvarır hale geliyordu. Dolayısıyla kızı koruyacak erkektir. Kızların söz hakkı işe başlayana kadar başladıktan sonra dur diyemezler. Çok üstlerde yaşıyorlar sanırım erkeklere göre bu duyguları.

0|0
    1|0
  • çok severse sorun olmaz onun için

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saf oldukları için aldandıkları için o anda onu herşeyi olarak gördükleri ilerde ayıkınca ondan nefret etmek durumunda oldukları için

0|0
    1|0
  • Evliliği resmi sex kurumu olarak görmek... çok garip. bi kız bunu bile bile yapıosa gerçekten sevmiştir.

0|0
    0|0
  • harıden yaa neden:) aptal oldukları ıcın..

0|0
    1|0
  • bekarete önem vermeyen erkekler de var. onlar da önem vermiyor. doğal olarak birbirlerini buluyorlar. bakire olursa evlillk düşünmeyenler bile var.

hayatı çevrenizden ibaret sanmayın. farklı hayatlar da var.

ha bu arada bakire değilim. sevgilim de önem vermiyor. 3 sene sonra düğünüme de beklerim hani.

1|2
    0|0
    • 3 sene emin konuşmak için çok erken.. inşallah allah umduğundan aratmaz

• ege güzelini engellemeyi unutmuşum. anal seks güzeli mi demeliydim.

• tabi onlara göre evlilik seksten ibaret bir olay.

soran tenk yu.

Yükleniyor...