Ona arkadaş bile kalmamızın yanlış olduğunu söylemem mi lazım, yoksa hiç birşey yapmayım mı? Ne yapmam lazım?

Sorum Biraz uzun olacak sanırım ama fikirlerinize ihtiyacım var.

Benim 7 sene süren bir ilişkim oldu.Ve bu gerçekten aşkı en derin yaşadığım tek ilişkimdi. Ayrıldıktan sonra etrafımda sanki ayrılmamı bekliyormuş gibi bana birden ilgi gösteren bayanlar oldu. Boşluktaydım. 2-3 kişi ile kısa süreli heveslerim oldu ama sevemedim ve hep bitti.en sonunda bir eşeklik ettim ve evli bayanla arkadaşlığım başladı. İlk başta ona cok kızdım neden konuşuyorsun başkalarıyla ya da bana nasıl yazabiliyorsun dedim. Ben kötü birşey yapmıyorum dedi her seferinde. yaklaşık 2 sene olacak arkadaşız ama aramızdaki sevgiyi anlamayacak kadar eşek değilim. 2 sene içinde 3 defa bu bayandan uzaklaşmak istedim.Her seferinde beni buldu ve zayıf noktamdan yakaladı hep. Hiç bir şekilde cinsellik sohbetim olmadı ve her zaman onu sorguladım. Yanlış yaptıgını söyledim ben sorguladıkça dahada yakınlaştı.

En son şubat başında beni yine buldu.Tekrar konuşmaya başladık. Ben duygusal bir insanım, kıramıyorum edemiyorum. Kendimi hep tuttum frenlemeye çalıştım ama olmadı en sonunda yaklaşık 2 haftadır o kadar çok görüşüyoruz ki sevgiliden öte gibi olduk. Ve ilk kez bana geçen hafta seni seviyorum dedi. Kafam iyice karıştı,üzülsem mi sevinsem mi çok zor durumda kaldım. Ve en son 2 gün önce gece ona hiç yazmadığım şekilde mesajlar yazdım tekrar beni arayıp sormasın diye ve 2 gündür görüşmüyoruz. Hiç bir şey yazmadı. Bu benim işime geliyor cünkü zaten baştan yanlış birşeydi bizim sevgimiz ama İnsan ateşe düşüyor düşmeden anlamak zor oluyor.

Şimdi kendimi zor tutuyorum vicdan azabı cekiyorum oyle kötü mesajlar yazıdıgım için. tekrar yazmak ta istemiyorum ama içim daraldı hiç iyi değilim herşey aklıma geliyor.Sizce ne yapmalıyım bu andan sonra? ona mesaj cekip o mesajları Benden uzaklaşmanı istedigim için yazdım diyip ona arkadaş bile kalmamaızın yanlış oldugunu söylemem mi lazım yoksa hiç birşey yapmayımmı ? Bana bir kötü hareketi olmadı iyi biri ama bu arkadaşlık beni üzüyor. Neresinden tutsam acıtıyor.Ne yapmam lazım. Lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız benimle. Ben na mesajları yazmadan önce bana Ptesi arayıp bu konuyu konuşacağını söylemişti.Ararsa napayım.Nasıl bitirebilirim bunu.Lanet olsun sevdim de.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• evli olduğu halde bu şekil ilişkilere girmesi,onun ya ar damarının çatlak olduğunu ya da psikolojisinin normal olmadığını gösteriyo..boşanmayı düşünüyo olsa neyse diycem de...şu her haltı yapıp da,"ben kötü bişiy yapmıyorum" diyen tipler!bunlar işin ucu sexe varıncaya kadar böle derler..ondan sonra da bi süre heveslerini alır,boşanmaya da cesaret edemez otururlar..bunların bir de erkek versiyonu var...uzak dur kardeşim..ister ar damarı çatlak olsun,ister psikolojisi bozuk,bunlar laftan anlamaz...bildiğinden şaşmazlar...günaha girmek istemiyosan kararlı ol..onun ne sandığı önemli değil,vicdan azabı çekmen için bir sebep yok...

1|1
    0|0
    • Bende ondan korkuyorum sonu kötü yere varacak oraya varmadan bitirmek için uzak durmak istiyorum.Beni kullandığını söylüyorum git başımdan diyorum.illa elde edince mi gidecek.Bazı şeyleri burda yazamam yanlış anlaşılır. Cevap için tşk ederim

• rica ederim...böle bir durumun üzerine boşansa bile büyük ihtimal ilişkinizde güven sorunları yaşar durursunuz...sen ona güvenmezsin,o da sana..o evliyken aldatıyo sonuçta..sen de evli olan biri ile görüşüyosun...yuva yıkanın da yuvası olmaz..yıkacaksa da kendi başına yıksın önce yuvasını..gerçekten..görüşmeyin hiç..ha boşanır,zaman geçer..hala birbirinizi seviyosanız o zaman olabilir yani...

• Hayır ben evlenemem onunla.Benimki saf bir arkadaşlıktı ama şaka eşek şakasına döndü.Umarım artık arayıp sormaz bulmaz beni.Bende artık bu konuyu düşünüp kendimi üzmek istemiyorum.En iyi cevap seninkini seçmiştim ama diğerini secince seninki olmadı.Şimdi düzelttim :) Tekrar tşk ederim zaman ayırıp cevap verdiğin için.

Kızlar Ne Diyor 5

• Son zamanlarda buralar çok sessiz :).Kısa yorumlar yazmaya özen göstermeliyim.Ben bunu devamlı diyorum.Evli insanlar ilişkilerinden çıkmak için bir billet isterler.Duygusal bir insan olduğunu vurguluyorsun.Muhtemelen bu kadinin eşi duygusal bir insan değil.Eşinde bulamadığı ilgiyi ve duygusallığı sizde arıyor.Bu arkadaş olaylarında pek inanmıyorum.Okadar seninle arkadaş olmak istiyorsa neden eşine bu arkadaşlığını anlatmiyor?Neden bir kadınla

arkadaş olmak istemiyor?İnsanlar ilişkileri içinde aynı heycanı bulamayınca uzun vadeli ilişkilerde heycan bitince kendine yeni şeyler arıyor.Evli olan erkekler de aynı şekilde insanlara yaklaşıyor ama kadınlarla erkeklerin arasındaki fark şudur.Genellikle erkekler hoşlandıkları kadınlarla eşlerine ihanet edebilirler ama kadınlar duygusal bir şey yaşamadan kolay kolay birisinin koynuna girmez.Bu kadin seninle eninde sonunda bir şeyler yaşamak istiyor ve seni ilişkisinden çıkmak için kurtulmak için seni bir billet olarak görüyor.Sen bu bayana sana gelen yolları kapatmalısın.Sen kapı aralıkları bırakarsan daima birde seni seviyorsa seninle olmak istiyorsa seni bulacaktır.Sen onunla bir şeyler yaşamak istiyorsan bunu kararını kendin bilirsin ama sonunda eşi öğrenince hem canın yanacak hemde onun.Değermi onu kendine sormalısın.

1|1
    0|0
    • Cevap için tşk ederim :) Böyle cevaplara gerçekten ihtiyacım var cünkü bu konuyu arkadaşlarıma anlatamam.Ben kendimden utanırım ama eşeklik yaptım bir tecrübe oldu bana.Bu bayanın eşiyle ilgi sevgi sorunu var senin dedigin gibi aynen.Benim ilgim,iyi davranmam sevgi göstermem onu etkiliyor ama ben ona eşinin demeyeceği lafları söyledim başımdan gitsin diye.8 senelik hattım var artık kapatacam yeni hat alacam her yolu kapatacam ulaşmasın bana.Benim koynuma girmesin benden uzak kalsın artık.

• En iyi yorum olarak iki yorumu da seçtim ama ilk kez soru sorduğumdan hangisi öne alınıyor bilmiyorum.O cevapta senin cevabında benim için en iyi cevap.Bana yardımcı olacak her cevap en iyisi benim için.Ben eşinden değil kendimden korkuyorum.Benim o bayanı kullanmaya niyetim yok.Bana yakışmayan bir arkadaşlık bu.Beni elde etti sayıp biter umarım.Tekrar tşk ederim.

• Rica ederim :) severek yorum yaziyorum.Bol sanslar

• sağlıklı ve akıllı karar ver istediğin kişi ile ol boşluk psikoloji asla yaşama.

1|1
    0|0
  • Yahu kocası yok nmu kadının ? seni cok seviyorsa boşansın evlenin ! ona bu şekilde bu işin olmayacağını anlat acı gerçekleri vur yüzüne bir soğuk duş alsın

1|1
    0|0
    • Ben insanları kıramıyorum Kırınca vicdanım sızlıyor.o yüzden mesaj cekebildim kötü sözler söyleyip benden uzaklaşmasını sağlamaya çalıştım.inş işe yarar.

• bence en doğrusunu yapmışsın

2|1
    0|0
    • Cevap için tşk ederim En doğrusu buydu olacak iş değildi ama insan bazen birden kendini ateşin içinde buluyor.

• bunu en ıyı kader gosterır yanı sen ne yaparsan yap su yolunu bulur herkezde hakettgını ılahı adalet

1|0
    0|0
    • Tşk ederim cevap için.Bence bazen oluruna bırakmamak gerekiyor.Neşteri vurmak en iyi karar.Umarım tekrar kaynamaz bu yara.

• bazen bazı hataları yapabılıyor da ınsan kotu oldugunu bıle bıle ama kotu oldgunu bılmek bıle bır onlemdr zaten yanlış yaptgının bılıncınde olmyan bırsuru ınsan yok mu ıste onlar endıselnsın bnce

Erkekler Ne Diyor 2

• İkinizi bir araya getirmeyecek karar neyse onu uygula...

1|1
    0|0
    • Cevap için tşk ederim.İnşallah bir daha selam bile veremeyiz onunla.yoksa bu işin sonu hayır değil.

• Bırak dağınık kalsın...

0|1
    0|0
    • Dağınık bırakınca elime ayağıma çarpabilir.Cevap için tşk ederim :)

Yükleniyor...