İç çamaşır mağazasında çalışan kızların Lezbiyen olma olasılıkları nedir?

Tüm kızlarda bu duyguya kapılma oluyor mu bilemiyorum lakin çamaşır reyonlarında önümde arkamda gezen size şu daha iyi yakışır bence vucudunuza diyen denemek ister miydiniz bence denemelisiniz diyen kızlar. Terslicem ama ayıp olacak diye susuyorum ama huylanıyorum bu durumdan. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz yani lezbiyenlerin iç çamaşır mağazalarında sıklıkla çalışma oranları nedir?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Hiç aklıma gelmedi .. Genel tezgahtar tavrı bence.. Ben geçen hafta bir kızı çok fena haşladım.

Dur ben daha bakıyorum gerekirse sorarım.. O günde gergindim galiba bayagı sesim sert çıktı..

Sinir oluyorum magazlarda gelip yapışmalarına..

Yapmayın etmeyin rahat bırakın müşteriyi..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İç çamaşırı mağazasında çalışan bir kızla birlikteliğim oldu, işlerini yapmaya çılışıyorlar, aslında gelen müşterilerin kapalığından pisliğinden ve anlamsız isteklerinden öyle şikayetçi idi ki, kimi kadınlar içine giremeyeceklerini bildikleri halde sırf kendilerini katalogtaki kadına benzettikleri için bile alıyorlarmış, sandığın gibi bişi yok yani emin ol.

2|0
    0|0
  • Lezbiyenlik çok farklı bir kavram. Hiç bir lezbiyende kalkıp sadece zevk için özellikle gidip bir mağazada milletin derdini çekmez.

Onların görevi bu müşteriye daha fazla ürün satmak dolayısıyla daha çok kazanmak. Siz çok farklı bir açıdan bakmışsınız olaya :) İyi geceler

0|0
    0|0
  • dünyadaki kızların %80'i bi seksüel zaten.

sadece ben değil bi kaç bilimadamı da söylüyor. ve anketler de bunu gösteriyor

0|0
    0|0
  • bu işi yapan lezbiyen tanıdıgm var diyebilirim..

0|0
    0|0
  • tornacıda çalışan kızlarla aynı olasılık...

0|0
    0|0
  • müşteri yalakası :D onlar.

0|0
    0|0
  • zekice bir noktaya vurgudur bu

0|0
    0|0
  • muhakkak ki yüksek.yalnız hangisi daha taciz eder?aynı dokunmayı yapacaklar biri lezo diğeri erkek.

0|0
    0|0
  • daha iyi bir yer düşünemiyorum. Belki hamam olabilir.

0|0
    0|0
  • seni sürekli izliyosa kesin

0|0
    0|0
  • ekmek parası yüzünden olabilir.saçma sapan genellememek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Isleri bu. Hani yakin bir kiz arkadasimiz da ''bu sana yakisir, bence bunu almalisin'' demez mi? Ordakilerin isi bu zaten. Tamam ben de cok hoslanmam bu durumdan ama lezbiyenlikle bir ilgisi yok. Aklima da gelmez hic oyle, gelmemesi normal olani tabi.

0|0
    0|0
  • Bence onlar alacakları primi düşünüp o kadar dil döküyorlar, bir de iş veren tarafından izleniyorsa göz ucuyla, kuyruk olmaları kaçınılmaz :)

0|0
    0|0
    • Ama yalnış anlaşılıyor birinin kafasına giydirecem bu sebepten yada sen giy bir bakalım diyecem

• :)) Güzel olur, böylece keserler bu durumu, diğer müşterilerde sana minnettar olurlar..

• Bilemiyorum lezbiyenler hakkında bilgim yok bu lezbiyen damgasını yapiştiramiyorum gaylerı şıp diye ayıkladigim gibi

0|0
    0|1
  • hiç aklıma gelmez

0|0
    0|0
  • Çok fesatsın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...