İnsanın ne zaman cinsellik yaşaması gerekiyor?

Eğer cinsellik yaş ile sınırlı olsaydı,mesela sigarayı 18 yaş altı ki kişiler alamıyor. Sex konusunda yaş ortalaması hem kızlar için hemde erkekler için size göre kaç yaşında olması gerekiyor? tahminen

Güncellemeler:
Nedeniyle birlikte söylerseniz daha iyi olur

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yaş vermek doğru olmaz. Çok erken yaşlarda, henüz kendini tanımadan cinsellikle tanışmanın iyi olmadığını düşünüyorum. Erken yaşlarda, henüz karakter oturmamış, beklentiler oturmamışken, cinselliği yarım yalak bilip de karşı cinsi mutlu edecek kadar bilgin yokken yaşanan cinsellik, tramvatik bile olabilir.

Bunun dışında, eğer insan kendinin ve cinselliğin ne olduğunun farkındaysa; herşeyden önce buna hazır hissediyor ve istiyorsa o zaman yaşamalı.

Başkasının ve toplumun kurallarına baplı kalmadan, kendi kimliği v ekişiliği adına, kendi cinselliğiniy aşayabilmeli. İstediğine ulaşabilmeli. Pişman olacağı şeyler yapmak yerine, yaptığı şeylerin ardında durabilmeli. Ne zaman ki bu bilince ulaşmıştır, o zaman doğasında getirdiği gerçekliği varlığa dökebilmeli. Başkaları olarak biz de, herkesin kendi kararına saygı duyacak olgunlukta olabilmeli ve kimseyi yargılamamalıyız. İşte o zaman, doğa kendi dengesini bulacaktır.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• bir araştırmada hayatı boyunca cinsel yaşamı mutlu olan erkekler için 14 yaş kadınlar için 13 yaş olduğu ortaya çıkıyor ama bütün bunları bi kerana bırakarak mühim olan hazır olduğun zamandır.

0|1
    1|0
    • hazir oldugun zamandir diyorsun ama, belki 12 yaşinda kiz/erkek tamam ben hazirim dicek, ozaman ne olucak? biraz abest degil mi sence?

• birincisi benim görüşüm değildi araştırma sonucu idi..benimkisi 2. görüşürüm ne çok erken olmalı nede çok geç..ben 15 yaşımda yaşadım ve mutluyum:D

• cinsellikte yaş sınırı olmaz ten uyumunu yakaladıysan kendine güveniyosan istedğin zaman yapabilrsin tabi reşit olduktan sonra yapman daha uygun çünkü daha aklı başında ve olgun düşünüp nasıl hareket edeceğini bilebilrsin.

0|0
    0|0
  • Millet olarak genelde yasakları çiğnemeyi çok seviyoruz bence daha çok artardı . .

0|0
    0|0
  • erkekler için farketmez ama kadınlar ekmegini eline almadan yaşarlarsa sonu kötü olur.

0|0
    0|0
  • 20...

Çünkü Bu yaşta tam öğreniyosun ve hevesli oluosn bnce yani..

0|0
    0|0
  • bayan 18 erkek 20 olabilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle 22. Hem bedenen hem zihnen en uygun yaştır

0|0
    0|0
  • erkekte 30

kızlarda 20

0|0
    0|0
  • cinsellik buldun ye..dayak gördün kaç :))))

0|0
    0|0
  • olgun dusunebildigin ve gercekten istedigin zaman yasi yoktur

0|0
    0|0
  • Ben sigara yaşında takıldım :) 18 yaş altı satılmıyor diyorlar ama 8 yaşındaki çocuk alabiliyor demekki cinselliktede kurallar ters tepiyor

0|0
    0|0
  • 18 olmalı bence sınır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dinimizin gereği ne ise o.

3|6
    0|1
    • Evlilik olmadan bir bayan ile cinsi temas kesinlikle haram ve günahtır evlendikten sonrası sevaptır iki çiftin birbirini mutlu etmesi her zaman sevaptır evlenilecek zaman beklenilmeli

• 15-16 ideal bence

0|0
    0|0
    • Neden

• ÇOK ERKEN değil mi olası bir kazada 2 tarafında tamir edemeyeceği sorunlar yaşanabilir.

• anneannem annemi doğurduğunda 15 yaşındaymış. İsterseniz siz de bir çevrenizde araştırma yapın görürsünüz ki daha 2 kuşak önce o yaşlarda kadınlae evlenip çocuk doğuruyormuş.

• kendini hazır hissettiği zaman ve 18 yaşını geçtikten sonra .

18 - cinselliğe karşıyım.

0|0
    0|0
  • 20li yaşlardan önce olmaması lazım bence

0|0
    1|3
  • evlendiği yaştan itibaren :))

0|0
    0|0
  • bence seks için 18 yaş iseal çünkü ben 19 yaşındayım ve bir yıllık evliyim eşimle evlendiğimde ilk ilişkiyi yaşadım ve 18 yaşındaydım.benim için 18 yaş seks isteğinin doruğa çıktığı bir yaştı ve ben bu zevki yaşadım

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra

1|2
    0|0
  • 18den sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...