Bu soru gelmediydi artık: Nonethelessh ne yazsın?

Nonethelessh -yani ben- sizce buradaki köşeme, blog sayfama, Milliyet Blog'a vs. kısaca yazdığım tüm alanlara hangi konularda yazayım?

Cinsellik? İlişkiler? Güncel? Kültürel?

Yazmasın diyen lütfen açıklasın nedenini...

Güncellemeler:
Sorduğuma soracağıma pişman mı olayım bu mudur istediğiniz?
Bu bir veda değildir...Sadece minik bir izolasyondur... Buna beni zorlayanlar utansın diyorum...Hep yazamayacağım bu aralar ama bilinsin meydan boş değil ben buradayım ve henüz bitmedim... Duyurulur...
link ve Geçici "Veda" konuşmam...
Arkadaşlar yanlış anlaşılmalara mahal vermişim sanırım açıklama yapmam gerekti: 1. Bana yorum yazan, eleştiren, hakkımda konuşan kişiler yüzünden değil iş meselesi olduğu için bir süre yazamayacağım. 2. Hiçbir şeyimi kapatmadım. Sitem aktif. Oraya yazdığım minik veda sadece minik bir veda kapanış değil..Dönüşüm olacak... 3. Bencile bak triplere giriyor diyenler de demeye devam etsin çünkü beni anlayacaklarını sanmam... 4. Bu ayrılık kısa sürelidir, kimse sevinmesin...

Saygılar...
Galiba azdan da az kaldı dönmeme...Durun bakalım...
Artık yazmayacağımı düşünüyormuş Sayın Kızlar Soruyor Yetkilileri ki siz de çok "yardımcı" oldunuz bana müthiş hevesler bahşettiniz çılgın gibi yazayım diye ama böyle bir izlenim bırakmışım... Hiç bir yere gitmediğimi daha önce de söylemiştim yine söylüyorum: Benden kurtuluşunuz ben isteyene kadar yok...
Yayınlanırsa bu yazımı size "adıyorum"... link

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih / arkeoloji :))

0|0
    0|0
    • Okur musunuz öyle yazarsam?

• Ben de okurum:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Bloğunuzu da kapatmışsınız. :( Bazı insanlar moral bozucudur. Nahoş davranışlara karşı sabırlı olmak gerek. Gitmenize, veda etmenize gerek yok. Size muhalif olanları sevindirmiş olursunuz sadece. Aksine yazdıklarınızla, cesaretinizle, moral gücünüzle sizin onları altetmeniz gerek.

0|0
    0|0
    • Kapatmadım hala aktif...Ama mini bir veda yapmak zorunda kaldım...Ast üst meselesi yüzünden şimdilik durdum ama gitmeyeceğim ve herkesin her şeyin başına ekşimeye devam edeceğim...

• eline saglık guzel yazı ilişkiler deki cinsellik uzerine olabılır :)

0|0
    0|0
  • Ne yazsam acaba diye kamuoyu yoklaması yapan bir yazar! Akşam ne yemek pişirsem diye komşusuyla saatlerce tartışan salı pazarı müdaviminden farksızdır

3|0
    0|0
  • Kalemi iyi, betimlemeleri de, anlatımın yalınlığı da, akıcılığıda..

*Bunlar bir arada, ne yazarsa yazsın..

0|0
    0|0
  • valla ne bilim fikir derken hep heryerde aynı şeyler zaten benim aradığımda şey zaten olmayınca fikir telafus etmem saçma olur :D

0|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0
  • İlişkiler ve güncel.

0|0
    0|0
  • Köşe, blog, Milliyet,.. yazar falan mısınız?

0|0
    0|0
  • Öncelikle, yönetime bu sitenin cidden bu şekilde yürüyemeyeceğini anlatan uzun ve ciddi bir mail yazmalı.

Ben yazdım biraz önce, siz de yazın..

0|0
    0|0
  • Bekliyoruz sabırsızlıkla! tekrar görüşmek üzere tilkicikler...

0|0
    0|0
  • ilişkiler üzerine yine tilkilerin derin düşüncelerini bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • bu eleştiri üzerinemi yoksa fikir alışverişimi?

0|0
    0|0
  • Bence insanların tanımadığı/görmediği sosyal gruplar üzerine bir yazı yazabilirsin (konuyla ilgili yeterli kaynak varsa tabi).

0|0
    0|0
  • Takip etmek isteyen, tilkilerini üzerine salacağını bile bile inine kadar gelecektir...

0|0
    0|0
  • Bi kez daha verilen emeğe ayaklar altına alındiğını gördüm yorumları okuyup garip doğrusu?

0|0
    0|0
    • Takdir ne diyebilirim ki...Ama benim bir süre izole oluşumun sebebi yapılan yorumlar değil..Bunu da bilin...

• takma bunları boşver gitsin.

• Buradaki hiç kimse beni izole olmaya zorlayamaz...O başka mesele... Daha derin konular var o yüzden biraz ara vereceğim...

• evlenmek istemeyen kadinlari yazip nasil ikna edilir anlat bari isime yarasin :D

0|0
    0|0
  • Kendini hangi konuda uzman buluyorsun ?

0|0
    0|0
    • Uzmanlık tartışılır da en çok yazdığım alanlar (cinsellik filan dışında) yukarıda yazıyor...

• Sanırım burada cogunluk ilişkilerden şkayetci. O konuda yazarbilirsin

• Güncel, ilişkiler.

cinsellik veya kültürel içerikli yazılar zaten internette istemediğim kadar.

0|0
    0|0
  • Hangi alanlarda fikirlerin daha sağlıklı olduğunu düşün ona göre yaz.Her futbol oynayan sporcu diye basket maçına çıkartılmazki ...!

0|0
    0|0
    • Hepsi hakkında yeteri bilgim olsa da bir de size sorayım dedim...

• Kendini yazsın daha eğlenceli olur:)

• Hakkımda kısmına yazdım kendimi ama link yaşadığım tuhaflıkları filan yazabilirim magazin gibi belki...

Kızlar Ne Diyor 4

• aldatılmak sebep, sonuç üzerine tilkilerle müthiş bi yazı çıkabilir

konuya karar verince burda mı yayınlanacak blogdamı

0|0
    0|0
    • Amanın ampulü yeni gördüm! Hayırlı olsun, tebrikler. İnşallah gecikmedim kutlamakta :))

• Aldatılmak...Aldatmak...İlişkiler kısaca...Olabilir.. Buraya ayrı istiyorlar sayfama ayrı Milliyet Blog'a ayrı bin parçaya bölündüm kısaca...

• Bal ne gitmesi ne küçük vedası höyttt yakarım burayı allama !!

0|0
    0|0
  • ilişkiler ve güncel

0|0
    0|0
  • Temasız bir yazar düşünemiyorum, üzgünüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...