Doğum kontrol hapı kullanan var mı ?

diana 35 kullanıyorum hormon düzenleyici olarak verdi. yan etkilerine baktım kilo aldırır göğüslerde ağrı yapar falan diyor ama kullanıp memnun kalanlarda var ve hiç kilo almayanlar da var.. ne yapmalıyım doktor da 6 ay kullan demişti zaten kutu bitmeden bırakamam.. sizce ne yapmalıyım ? doğum kontrol hapı kullanıp kilo almadım ben de yan etki oluşmadı diyen var mı ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• bende diana kullaniyoruumm, yemene icmene dikkat edersin kilo almazsin o senin elinde:) ben sahsen hiic kilo almadiim ama goguslerimde agrii varrr

1|0
    0|0
    • iki üç gündür kullanıyorum çok şükür benim göğüslerimde ağrım da olmadı mide bulantısı da bir de akşamları yutuyorum tok karna iştah açıyor o yüzden kilo aldırıyor demişlerdi akşam 8 den sonra bir şey yemiyorum zaten öyle ya ben kilo vermeye çalışırken alırsam üzülürümm :((( inş. olmaz öyle bir şey... sen ne için kullanıyorsun ?

• çok iyi :)) teşekkürler.

• bise degilll :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bence kullan en kötü yan etkisi hemanjiyomdur

1|0
    0|0
    • hemanjiyom ne diye nete girdim kocaman kocaman yara izli insanlar çıktı hemanjiyom ne ya ?

• :) ciltteki formları onlar. kılcal damar yumagıdır.

• hmm tamam anladım. umarım kilo yapmaz ya :(((

• Benim kız arkadaşım uzun zamandır kullanıyor, kilo ile ilgili bir sorunu olmadı.

1|0
    0|0
  • hayır kullanmıyorum

0|0
    1|0
  • herkes jasmin kullanıyormuş sanırım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ki bana doktor diana verdi.

• doktor verdiyse sorun yok ben kendin aldın sandım kilo yapabilir

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşım da hormon düzenleyici olarak kullanıyor doğum kontrol hapını. kilo aldırır, tüylenme yapar denir uzun zamandır kullanıyor ne kilo aldı ne de tüylenme sorunu yaşadı. kiloluydu doğum kontrol hapı kullanırken diyet yaptı kilo verdi öyle bişey olsa kilo veremezdi ayrıca cildi de güzelleşti hapı kullandıktan sonra. ben onda olumsuz bir yan etki görmedim öyle birşeyle karşılaştığını da söylemedi.

1|0
    0|0
  • ben de kullandım onu mide bulantısı yapınca bıraktım.

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ya bıraksam mı bırakmasam mı ? öyle de olmaz ki düzenli kullanmak lazım sanki.

• evet bence de düzenli kullan.bazı bünyelere bulantı yapıyo.bazılarına da kilo aldırıyo.keske prospektüsü hic okumadaysan pskolojik olarak da etkilenebilirsin.

• şimdi nasılsın?kilo aldın mı koruması nasıl?bende başlıcam cevap verisen çk sevinirim

0|0
    0|0
    • ben koruması için kullanmadım doktor tüylenme için verdi. evli değilim o konuyu bilemiyorum yani.. hapı kullandığım dönem düzenli olarak tartıldım kilo almadım. hatta bi kilo verdim :) ama tüylenme sorunuma bir çözüm olmadı. sadece yeni çıkanları azaltıyormuş. çıkmışlara bir faydası yok.

• hadı ya ck sevındm:) pekı gogslern ne durumda

• Hayır hiç kullanmadım.

1|0
    0|0
  • Diana 35 zaten baya ağır Jasmin kullan etkisi en azaltılmış olanı . Bana doktorum adet düzenleyici olarak vermişti ve yan etkisi çok az

1|0
    0|0
    • ya bana da bunu verdi bakalım bunu kullanayım bir doktor yasmin i de verebilirdi demek ki bir bildiği var ki bunu vermiş. yan etkisini görürsem tekrar gidicem. inşallah olmaz. ha bir de ben de tüylenme de var o yüzden bunu verdi sanırım.

• ben gynelle kullandım hiç kilo yapmadı diane35 kullanmıstım once ama bende aşırı mide bulantısı yaptıgı için bıraktım. gynelle ye devam ediyorum

1|0
    0|0
    • neden spiral kullanmazsınız?

• evet sen öyle yap yan etkisi olursa tekrar gidersin söylersin degiştirir

• peki teşekkürler.

Yükleniyor...