Biseksüel kadınların arzu nesnesi olmasının sebebi nedir?

kafede hoşlandığınız kadınla otururken insanların size ilişkinize şehvetle bakması hoşunuza gitmez di mi? peki iki kadın sevgiliye neden içlerine düşecek gibi bakılır? iki erkeğe hiç tahammül yok zaten topuklarına sıkılır.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit, kadın vücudu görsel manada her zaman iki cins için de çok daha cezbedici... kadın topraktır, erkek tohum, ne kadar toprak o kadar bedeni zenginlik. Yadırganacağımı biliyorum ama kimsenin benimle ayrı bir fikir taşımadığını da biliyorum, iki erkeğin ilişkisi iğrenç bir olgu, ama iki kadının cinsel birlikteliği görsel bir şölen, dürüstçe.

0|0
    0|0
    • iki erkeğin ilişkisi erkek için iğrenç.

• yorumlara bakarsanız hemen "iki erkeğin öpüşmesi iğrenç" "onlar sapık hasta" "benden uzak olsun" gibi laflar. Aradaki farkı anlamışsınızdır.

• git basimdan x-

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun nedeni erkeklerin büyük çoğunluğunda ( istisnalar hariç ) iki kadınla aynı anda sex yapma arzusu vardır . Bu iki kadın lezbiyense erkeklerin hiç şanslarının olmadıgını bazıları bilir ama bisexsüel se bir ihtimal umutlanırlar hepsi bu arkadaşım yani bastırılmış duyguların dışa vurumu ...!

0|0
    0|0
  • Herkesde de bu fikir var nedense biseksüel kadınlar ilgi odagı olarak düşünülüyor sanırsam. durum basite indirgenecek olarak düşünülürse 1 kadının agzının içine kadar düşülecek gibi bakılıyorsa 2 kadın daha fazla ilgi olur. erkek için 1 taşla 2 kuş :D

0|0
    0|0
  • Çünkü ataerkil yapının kral rolündeki erkekler, bir yerine iki kadına daha iştahla bakıyor. Oysa, o an o kadınların umrunda bile değil erkekler. Erkek gözünden basitçe bir bakış..

Ve kimse, kendisine durduk yere içine düşülecekmiş gibi bakılmasını istemez. Oldukça rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • hiç denk gelmedim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • p*rno filimler sağolsun

0|0
    0|0
  • E empati ve anlayış kavramları sıfır insanların.

0|0
    0|0
  • nerden bu fikre ulaştın acaba :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...