Her erkeğin vajina zevki aynı mı?

Neredeyse her erkek tek cizgi kilsiz vajinalardan hoslaniyor.bu durum beni cok rahatsiz ediyor dogal olarak iliskiye karsi cekimser oluyorum.Tamam benim vajinamda kilsizdr ya da temizdir her daim ama kucuk dudaklar sarkik duruyor.ben napayim yani estetik mi olayim begenmesi zevk almasi icin esimin?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• canım kıllı sevende wardır. ama genelde erkek dunyasında kadın dedıgının 3 den fazla kılı olmucaktır. sac. kas. kırpık :D vajıan dudakların ıcınde bence kasma kendını. olur oyle. sen mankenmısın. vucudunda o kadar kusur olur. ıyıcede ıtıcı ıgrenc gozukmuyorsa sorun yok. normal ınsanlarız bız. yanı erkeklerın penıslerı egrı olabılır. testıslerı sag sol dengesı duzgun olmayabılır. kızların vajınalarında hafıf koyuluk olabılır. kılları duzgun cıkmıyor olabılır. ya da senın sorunlar. kotu koku olmasın ama. cok takılma. evlen olmadı adam takıntılıysa halledersınız. ama ufak tefek mutlaka sorun olur onlara takılmaz erkekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bak buradan bütün hatunlara sesleniyorum : kendi kendinize bir yerinizden icat uydurmayın. hiç bir erkek vajinanın dudaklarına göre hatunu değerlendirmez. kiminin ince olur kiminin kalın olur kiminin farklı şekillerde olur hiç farketmez. vajinusmus olmasın bizim için yeterlidir. ha bir de temiz olacak bu da temizliğe dikkat eden her kızın yapabileceği şeydir. boşu boşuna estetik mestetik yaptırma çünkü yaptırsan bile pek bir farkı olmayacak :) eşini mutlu etmek istiyorsan seksi giyin, onu arzulayan hareketler yap sevişirken coş bunlar daha önemli bence...:)

0|0
    0|0
  • bütüne bakarım

0|1
    1|0
  • herkesin aynı olamaz

0|0
    0|0
  • Yaani biz erkekler vajinayı bulduk kıllı kılsız ya da tek çizgi, ince dudaklı, yok sarkık vs diye ayırt edeceğiz öyle mi :P

0|0
    0|0
  • ne gerek var böyle şeylere

0|0
    0|0
  • her vajinanın kendine göre bir güzelliği vardır. Şimdiye kadar gördüğüm tüm vajinalar beni etkiledi. Ama bazıları çok fazla bazıları az :D

0|0
    0|0
  • önemli olan temizlik vajinanın şekli değil :)

0|0
    0|0
  • Oylemiymis butun erkekler sevindim demekki farkliym

0|0
    0|0
  • onu sahip olan oldu da kıllısınımı arıyoo :D

0|1
    0|0
  • temiz ve kılsız olması yeterlidir. kalanı sorun değil

0|0
    0|0
  • Boşver o var ya sende istemeyen erkekmi olur

0|0
    0|0
  • her şeklin ayrı güzelliği var :)(

0|0
    0|0
  • tek çizgi halinde diye soran kişide sendin değil mi?

0|0
    0|0
  • Zevk almasının ona bağlı olduğunu pek sanmıyorum ama görsellik için olabilir.

0|0
    0|0
  • estetik olmana gerek yok seven her haliyle sever

0|0
    0|0
  • İlişkide pek dikkat etmem ben :)

0|0
    0|0
  • sarkık olsun ne olacak onunda zevki başka.

0|0
    0|0
  • Bnce harika dir kilsizsa her zamcik bn kuvuk olanlari daha cok severim

0|0
    0|0
  • saçmalama abartmıyormusun?

0|0
    0|0
  • o seni beğenecek çikolatanı değil. seninle evlendikten sonra seve seve beğenir

0|0
    0|0
  • rahat ol sorun yapma sen evlendiğinde kocan bayılır

0|0
    1|0
  • Hangi erkekmiş o beğenmeyen? Delik olsun yeterki deriz :)) Takma kafaya güzeldir her türlüsü zevki de aynıdır.

0|0
    0|0
  • saçmalama öyle kalsın :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bişey olmaz canım takma sen kafana tmmı

0|1
    2|2
  • Benim tek cizgi gibi ama SIMDILIK.Hicbit kadinin sonsuza kadar oyle durmaz.Deforme oldugu an adam benden ayrilacak mi yani bu mudur? Takma kafana seven her halini begensin.

0|1
    0|1
Yükleniyor...