Norlevo (ertesi gün hapı) hakkında yardım!?

Adetim bittikten 2 hafta sonra iliskiye girdim ve sperm tam vajinamin ustune geldi birkac damla kadar.Her ihtimale karsi yarim saat sonra Norlevo ictim.Bugun 7. Gunum ve kanamam oldu.Hamile kalma ihtimalim nedir sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İçe bosalmada noverli %.3 olduguna gore ihtimal, vajina uzerine denk gelen meninin icindeki spermlerin girisi bulup, yumurtaya kadar gidebilmesi küçük bir ihtimaldir.Noverlo bu gebelik ihtimalini %-20 yapmıştır. Kanamanız olmasıda bu gebelik ihtimal oranını % -50 yapar.

0|1
    0|0
    • Öyle bir anlattınki benim bile kullanasım geldi norlevo

• :D birkaçtır benzer sorular görüyorum, oradan aldıgım genel bilgiyi aktardım :D tehlikeli bir ilaçmış ikiden fazla kullanmamak lazımmıs sağlığa zararı aşırı imiş.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• ilişkiden hemen sonra alınan bu ilaç etkilidir.ama şunuda asla unutmamalısınız.norlevo tipi ilaçlar sizi ancak yüzde 90 hamileleikten korur.ancak anlaşılan şuki aldığınız ilaç etkisini göstermiş ve kanamanız olmuş.hamile kalma olasılığınız yok.merak etmeyin.sağlıklı günler dilerim..

0|0
    0|0
  • %50 .

0|0
    0|0
  • Sıfır olasılık.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hamile değilsin..

0|0
    0|0
  • rahat ol bir sıkıntı yoktur regli olduysanda zaten üstüne gelmiş içine değil :)

0|0
    0|0
  • hapı aldıysan korkma.

0|0
    0|0
  • Yok denecek kadar azdir

0|0
    0|0
  • daha önce girmemiş miydin

0|0
    0|0
  • ihtimalin yüksek malesef