Rezil oldum. Kendimi iyi hissetmiyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar tanımadığım bir bayan arkadaş beni çıplak gördü. Şeyim küçük ve kıllarının kesilme vakti gelmişti. Görünce öyle bir rezil oldum ki, dönüp arkasını gitti. Aptal gibi kaldım ortada. Hem boyutuyla ilgili sıkıntım olması hem kıllarını kesmemiş olmam, hem çıplak görmesi. Hepsi bir aradaydı.

Sonra dışarıya çıktım. Elim titriyordu. Korkularımın üzerine gitmek adına gittim o hanımın yanına. Özür diledim tanıştım. Onunla konuşurken sesim titremeye devam ediyordu.

Şu an kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Kendisinden defalarca özür diledim. Kendisi de unut gitsin, dedi. Tekrar onu arayıp arayamayacağımı bilmiyorum. Ne zaman aklıma gelse o an, yüreğim ürperiyor. Lütfen yardım edin ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
spor salonunda arkadaşlar. farklı yorumlamayın.
arkadaşlar olayı irdelemeyin de bu ruh hali içinden nasıl çıkabilirim. onu söyleyin.

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Telefon numarasını nerden buldun kadının? Ya olabilir yani çok takma. Ayrıca hatayı sadece kendinde arama. Kadında oraya gelmeseymiş görmezmiş. Boşver. bir daha kadını görmezsin zaten o ortama çok fazla uğrama yeterli.

0|0
    0|0
    • ben istedim. elim titriyordu. gidip özür dileyip tanışmak istedim. korkularımın üzerine gitmek istedim. aşmak için. telefon numarasını da korkularımı yenmek için istedim. o da verdi.

• o da benzer şeyler söyledi. rahat etmiyor içim. bu ruh halinden kurtulmak istiyorum. ne önerirsin?

• Yapılcak bişey yok ki. Olmuş bitmiş kaza. Çok takıntılısın bence.

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha fazla üzerine düşme

0|0
    0|0
  • arama artık

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığın arkadaş seni kendi evinde ziyaret etti ve tanışma öncesi çıplaktın?

0|0
    0|0
  • Her özür dilediğinde o tekrar o anı hatırlatıyorsun ona özrünü de idareli kullan

kütürt

0|0
    0|0
    • özrünü idareli kullan derken

• Belki kadın daha beter utanmıştır ne işim vardıda daldım içeri diye bilemezsin salla gitsin arama konuşma gereksiz yani özür dilemişsin onun dilemesi gerekmiyor mu? içeri dalan o? boşver o yüzden

0|0
    0|0
  • Tanımadıgın bir kadınmıs zaten. sende defalarca özür dileme. Arayıp durma ona rahatsızlık veriyorsun.

0|0
    0|0
    • olayın yaşandığı gün defalarca özür diledim. ondan sonra tekrar aramadım.

• tamam unut artık bır daha görmeyeceksın kadını zaten yanlıslıkla olmus.

Erkekler Ne Diyor 15

• bu kadar dert etme kızların çoğu hala onun kalkıp inan birşey olduğunu bile bilmiyor hep hazır kıta geziyoz sanıyor :D

0|2
    0|0
  • E o olaydan sonra kadınla konuşp özür diledin ve oda sana unut gitsin diyip sonrada telefonunu istedin verdiyse ;)

Farknda olamdan iyi bir halt yemişsin bence özür dile çok utandiğni ve aslında ben öyle bakımsız değilim hiç uzamazlardi uzatmazdım bu aralr pek iyi hisetmiordum kendimi salmiş birakmiştim de ve istersen temiz halini görmek istersen yine o günkü gibi yanlişlikla görebilrisin de :PpP

0|1
    0|0
  • Daha fazla özür dile.

0|0
    0|1
  • olur arada öyle takma bukadar

0|0
    0|0
  • takma kafana

0|0
    0|0
  • ayıptır sorması hangi salon :)

0|0
    0|0
  • Nerede oldu bu ya?

0|0
    0|0
  • Bu kadar kasma dostum küçük diye kalkıyorsa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Bahtsız bedevi şansı var sende o nasıl bir durum ya:D

0|0
    0|0
  • kardeş yiğidin malı meydandadır fazla dert etme

0|0
    0|0
    • öyle değil ya. utanıyor insan

• o zaman unut gitsin kıza gidip sürekli özür falan dilediğinde aklına senın ufaklığı getiriyosun bak gidip polise şikayet edebilir ve seni yanlış anlayabilir

• Spor salonunda nasıl oyle yakalandı o kadar gittim.boyle bir şey hiç duymadım

0|0
    0|0
  • Olur boyle vakalar takma haci

0|0
    0|0
  • emin ol o da unutmaya çalışıyordur.. saygılı ve olgun bir insansa konu bir daha açılmamak ve bahsedilmemek üzere kapanmıştır.

0|0
    0|0
  • kiriko aktif değilmiş demek ki

0|0
    0|0
  • tanımadığınn birisi seni bu şekilde nerde gördü bn bunu cok merak ettim kanka

0|0
    0|0
    • spor salonunda nasıl görüyor arkadaş aynı yerdemi soyunuyorsunuz bu nasıl rahatlık

Yükleniyor...