Aramızda öyle birileri var mıdır ki, tanıştığı partinerinden ilk önce onda her hangi bir hastalığın olup olmadığını sorsun?

Selam arkadaşlar, aramızda öyle birileri var mı ki, mesela evlenmek için ve ya flört için, veya cinsel ilişki için iletişim kurduğu partineriyle tanışmadan önce her hangi bir hastalığı olup olmadığını sorsun. Malum bazı cinsel olan ve cinsel olmayan hastalıklar var ki, seks yoluyla bulaştır. Bunlardan örnek Hepatit B. Mantar, çilt hastalıkları, HİV, herps ve s.
Cevaplar için teşekkürler

Güncellemeler:
Hepatit B gibi cinsel olmayan hastalıklar da geçe biliyor maalesef. Hem de öpüşme yoluyla

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar ciddi hastalıklar.Hemen değilde ilişki ilerlemeden sorulursa daha iyi olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sorarım, herhangi bir problemin var mı? : psikolojik, sosyal, güven, cinsellik, önyargı. veyahut, senin aklına takılan herhangi birşeyde olabilir önemsediğin.ama kendinde, ama karşındaki insanlarda arkadaş, sevgili vb.

Aksi, halde niyetiniz ciddide olsa.ummadığınız bir, davranış, tepki, önyargılı yaklaşım, çelişki, ve tereddütlü bakış açısıyla size davranışlarda bulunabilir.karşınızdaki insan.

Sağlıklı, ve bilinçli ideal bir birlikteliğin temeli öncelikle sorun teşkil edecek durumalrı tespit edip doğru müdahaleyle sorunları bitirmek ya da minimize etmek adına gayretten geçer.

0|0
    0|0
  • Ben sordum sorarım. 56 dk lık zevk için hayatımı riske atmam. Hele ki önüne gelenle yatan biriyse zaten işim olmaz...

1|0
    0|0
    • Helal olsun. Ama Hepatit B gibi cinsel olmayan bir sürü hastalık var. Bu temiz insanlarda da ola biliyor ve en kötüsü cinsel yolla bulaşıyor, hatta öpüşme yoluyla bile

• Sen dırdır erkek görmemişin. Dır Dır erkek Dır Dır kadından daha kötüdür. Ben birini tanıyordum. Yemin ederim bir başladı mı 6 saat konuşur durur. Allah kimseye çıkarmasın

• İstisnalar kaideyi bozmaz ama :)) 100 bin erkekten biri istisna bile sayılmaz hem :P

• neden sormayayım gayet rahat soruyorum cinsellik yaşayacaksam

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• Tabii ki, sora bilirsin:)

• mesajdan devam edebilirmiyiz? burdan uzun oluyor :)

• Ben sormayı geçtim, ilişkiye gireceğim herkese test yaptırıyorum, tek gecelik ilişkilerde kesinlikle bulunmuyorum, aynı teste kendimde giriyorum. Zaten birlikte olacağım kişiyi kalıcı düşündüğümden test yaptırması önemli çünkü çoğu hastalık belirti vermeyebiliyor. Diğer yandan evlenirken zaten mecburi olarak evlilik testi yaptırmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • herpes çok sinsi atın ölümü arpadan olsun demeyin gençlik şapkasız çıkmıyoruz güneşe ^^

0|0
    0|0
  • hastalığım olsa yatmam diğer insanlar da böyle düşünüyodur inş.

0|0
    0|0
    • Illede cinsel hastalık daşımaya gerek yok, Hepatit B gibi bir çok cinsel olamayan hastalık var ki, cinsel yolla bulaşır, hatta öpüşürken bile.

• doğru diyon ilişki öncesinde sağlık belgesi istemek lazım

• Valla en basta sorarim ama hazzini kirmadan duzgun bir sekilde sende hastalik falan varmi desem fahisemiyim la ben der

0|0
    0|0
    • Hepatit B gibi bir çok cinsel olamayan hastalık var ki, cinsel yolla bulaşır, hatta öpüşürken bile. Bunun fahişelikle alakası yok.

• Ben hep sorarım. Gan Grup'u, hastalıklarını, her şeyini. Tabii ciddi bir ilişkiden sohbet giderse. Yoksa öyle günlük ilişkilerde yokum. Yakınındaki tüm insanların sağlık bilgileri var bende

• Sormak lazım. Temiz insanlarda bile cinsel yoluyla bulaşacak cinsel hastalık olmayan bir sürü hastalık var

• Valla genelde bizim erkekler bodoslama dalar

0|0
    0|0
  • 6ayda bir kan veriririm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• AIDS var mı diye sorarım.

0|0
    0|0
    • Hepatit B gibi bir çok cinsel olmayan hastalık var ki, cinsel yolla bulaşır, hatta öpüşürken bile

• Ben öyle biri değilim

0|0
    0|0
    • Hiç sormaz mısın? Yoksa henüz yakın erkek arkadaşın yok mu?

• evlenmeden kan tahlili yapılıyor ya hani. orda ortaya cıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...