idrar yolu enfeksiyonu hakkında?

ben uzun zamandır idrar yolları enfeksiyonu hastalığını çekiyorum bir sürü tedavi oldum ilaç kullandım ama geçmiyor yakında evleniyorum hamile kalmama engelmi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Rahimde bir iltihap olmadığı sürece engel değil..

Yalnız iyi bir doktorla bu durumu detaylı bir şekilde konuşmanızı tavsiye ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• uzun zamandır geçmeyen burahatsızlığın altında yatan neden araştırıldımı? idrar tahlilinde sadece lökositin görülmesi idrar yolu enfeksiyonu anlamına gelmez.bunun için ultrasonda böbreklerde yapısal anormallik olup olmadığı ve pelviste üreterde genişleme olup olamdığı arastırılmalıdır.ayrıca baska neden olarak vezikoüreteral reflüde olablir.yani idrarrın mesaneden üreterlere geri kaçışı olayı.en sık rastlanan nedenlerdendir.bunun sonucunda böbrekler zarar görür ve işlevi azalmaya baslar.bunun içinde ayrıca böbrek sintigrafsi yapılmalı.daha detaylı anlatmak isterdim ama şimdilik bence yeter.koruyucu antibiyotik tedavisi uygulandımı size peki?

0|0
    0|0
  • Antibiyotiği arada almayı unutuyorsan ya da kısa kesiyorsan bazı mikroplar inatçıdır ve tam geçmediyse tekrar başlar. Bactrim fort kullanmadıysan kullan ve bittiğinde kullanmaya devam et. Yani 2 kutu bitir. Beraberinde B vitamini almayı unutma. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • hamile kalmanıza engel bir durum değil. ama bir nefrologa gitmenizi tavsiye ederim. en azından idrarda kültür antibiyoram tahlili yaptırınız kantahlili.net bakarsanız yardımı olur. www.kantahlili.net geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu roxin piyeloseptil ve ağrı varsa buscopan kullan

0|0
    0|0
  • hyr değildir bunun sebebi genelde tıpcılar tarafından şöyle açıklanır bende geçirdim 3 kere sebebi kondomsuz anal ilişki ve sonrasında vajinal ilişkidir genelde bu sebepten olur anal ilşki yaşıyorsan yinede kondom kullanmalısın

0|0
    0|0
  • Uzmana bir danis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...