Biliyorum çok soruluyor ama bekaret hakkında.?

Ya biliyorum güzel bir söveceksiniz şimdi yine mi aynı soru diye de merak ettim. Doktora git demeyin açmaya utanırım. Yakında düğünüm var. Haziranda. Bugün bir merak ettim ayna yardımıyla vajinama baktım. Merak nedenim daha çok küçükken 12 yaşlarında filan mast. Yaparken biraz fazla bastırmıstm kan gelmisti. Aceba bozuldu mu diye merak ettim alıp bakmaya çalıştım. Orda hemen girişinde sarkan küçük bir et parçası var. Zarın etten oluştuğunu söylediler. Aceba zar zedelenip tek tarafı koptu mu? Ve bu tür durumlarda kan geliyor mu? Gelmiyorsa nisanlımla bu konuyu konuşcam. Lütfen ciddi cevap verin.

Güncellemeler:
Arkadaşlar herkes bozulmustur diyor ama o sirada hic acı hissetmedim ki. :( bozulmama ihtimali var mi bakire olmayan arkadaslar cevap verebilir mi gizli acik? Bu kadar kolay mi bozuluyor

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Hahhah ne saçmalıyorsun ya :)
    Olmaz öyle birşey.
    Bakiresindir, korkma.
    Öyle kolay yırtılan bişey değil o.

0|0
    0|1
    • Ya korktum ama şimdi iki kişi de bozulmuştur dedi. Umarım senin dediğin gibidir. Çok teşekkür ederim. :)

• yok, yok korkma :)

Erkekler Ne Diyor 8

• kusura bakmayın ama olabilir burdan başka bişey diyemem tmmı

0|0
    0|0
  • değişik

0|0
    0|0
  • korkma bişey olmaz o malum işte kanar parmak soksan bile yine kanama ihtimali yüksek rahat ol

0|0
    0|0
    • Emin misin kesin bozulmuştur diyorlar çünkü.

• Evet arkadasim 100% Bozmusundur

0|0
    0|0
  • Erkekle ilişkiye girmedikten sonra bir fark edermi?

0|0
    0|0
  • ya empati yapıyorum o gece iğrenç olurdu herhalde her ne kadar anlatsatsanda o gece unutulmaz bir gece olurdu ancak iğrençliği konusunda mutlaka daha erken konuş bu durumu olup olmadığını bilmiom de hatta birlikte gidin doktora :)

0|0
    0|0
  • bir resmini yollarsan bakar doğruyu söyleriz

0|0
    1|0
  • aynada belli olur ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer kan geldiyse bozulmuş olabilir :/

0|0
    0|0
    • :( off yaa daha çok korktum.

• Kıyamam ya :( Bence nekadar utansanda git doktora en azından korkun gider ve rahat olur ona göre hareket edersin

• Teşekkür ederim canım. Utancımı yenebilirsem giderim. :(

• Bozmussun ama ruhun bakire

0|1
    0|0
    • :( of yaa nasıl açıklıycam ki şimdi.

• Aciklamak zorunda degilsin sevismedin sonucta

Yükleniyor...