Erkek arkadaşımla birlikte olduk kan gelmedi...

1 senedir birlikteyiz ve kısa bir süre evvel birlikte olduk ama kan gelmedi. Hemen kalktı yataktan ve beni dövmeye başladı . Fena şekilde darp edildim. Çok ağladım o da sabaha kadar ağladı sana nasıl vurdum diye. 2 gün sonra hastaneye gittik kadın doğum uzmanın yanına girdim durumu izahat ettim ve kızlık zarımın esnek olduğunu ve hala durduğunu söyledi. Dışarıya çıkıp erkek arkadaşıma söyledim inanmadı gir doktordan öğren dedim doktorda resmi olarak evli olmadığınız için hasta hakkında bilgi veremem demiş. Ve öyle utanmıştım ki doktordan nasıl rencide edici bir durumdu. :( Sonra tutturdu başka doktora gideceğiz sen benden önce bişeyler yaşadın diye. Türkiyede kadın olmak ne zor Ya Rab . Yaşasam söylerdim zaten. Neyse doktora gideceğiz o zaman ne yapacak bilmiyorum . Siz böyle bir durumda ne yapardınız ?

0|0
11|20

En İyi Kız Görüşü

• s.ktirsin gitsin. bu nasıl bi şerefsizlik ya? verilmiş sadakan varmış iyi ki bozulmamış. def et gitsin hayvan herif. keşke hastaneye falan gidip darp raporu alsaydın. öldürecen bunları ya

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Türkiye de kadın olmak zor.

Böyle O.Ç leri sevmek daha da zor olsa gerek :(

0|2
    0|0
  • Böyle bir insanla hala birliktemisin.

2|1
    0|0
    • evet birlikteyim o geceyi düşünüyorumda ailemden yemedğim dayağı yedim

• 1 senedir birlikteyim öpüşüyporduk yakınlıaşıyorduk ama yapmıyorduk evlenmeden yapmayız diyorduk ogün biranda oldu

• O zaman sana hesap soramaz.

• Darp edildikten sonra dahi oı adamla birlikte olabiliyorsan, biraz sorun var demekki sende. Ayrıca hadi ayrıldınız diyelim. Daha sonraki arkadaşın sırf ilişki yaşadın diye bu olayı takıntı etse ne cevap vereceksin. Görüyorsun bazı erkekler hastalık derecesinde bu konularda hassas olabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • e peki bununla artık ayrıldın diyelim. evleneceğin adam bunu yapsa şuçun kaçta kaçı senin düşündün mü? kızlar aklınınzı başınıza alın. bir erkek her kadınla ( aile hariç) çok rahat yatar ve dönüp ardını gider. geride bırakılan ve kullanılmış bir kadın olmak istemiyorsanız sabır. ileride yaşayacağın yılları birkaç dakikalık zevk için atabiliyorsanız bravo size. AMA UNUTMAYIN BİR ERKEK KAÇ İLİŞKİ YAŞARSA YAŞASIN HASTALIK HARİÇ HİÇBİR DERDİ OLMADAN ORADAN UZAKLAŞIR. unutmayın. unutmayın ve unutmayın.

0|0
    0|0
    • içimi kaararttınız ama çok doğru bir yorum kulak ardı yapmayacağım.

• Az önce bir yoruma aynı şeyden bahsettim ve burda sen bu konuyu açtın arkadaşım kusura bakma ama öyle öküz adamla ne yapıyorsun hadi kızsın o arkadaş yaptı işini bitirdi mutluluktan uçtu pamuk mübarek erkek oldu öyle hissetti hadi bu adamla evlendin aldattın aldattın aldattın anamadı ne olduğunu sadık olmadın dahamı iyi olurdu herşeyi geçtim kızım evli bile değilsin adamla yatmışsın ya bu adam seni almassa birde yırtttı orayı bundan sonraki öküzde tuttursa baktırıcaz diye ne yapacaksın birinde utandın kincidedemi utanacaksın bence birdaha kutunu kendine sakla sandık kapısını evlenene kadar açma çok istiyorsa adam geneleve gitsin işini halletsin okadar erkekse valla çok sinirlendim bu düştüğün hale bukadar omaz bir insan kendine bunu yaptırmaz zayıf omayın ya.

0|0
    0|0
    • ya sanırım anlatamıyorum derdimi ben onu çok sevdiğim için ona özelimi açtım güvenip inandığım için 1 senedir birlikteyiz yapmıyorduk öyle bişey o gece biranda oldu

• kesınlıkle katılıyorum sıze...

• Teşekkürler birde arkadaşa yardımcı olsak ne mutlu bize.

• ve sende o o* çocugu ile birliktesin hala? kusura bakmayın kadına şiddet varsa kibar ve efendi yorum yazamam!

3|0
    0|0
  • ben kendim zara bakardım esnek olması senin açından büyük şanssızlık olmuş fakat sevgilinin de sana güvenmesi gerekir onun sana güvenmesini engelleyecek bişey yapmamışsan sana haksızlık etmiş

0|0
    0|0
  • 1 senedir nasıl bu tiyniyetteki adama sabrettin? bas tekmeyi kıçına, uçan tekme. vur gitsin hiç acıma. Senin değerini zar ile ölçüyorsa afedersin s*kt*rs*n gitsin be ya.

0|0
    0|0
  • O anlık bir hadise.Gerçekleşebilir.Ama keşke yapmasaymış.1 senelik birlikteliğiniz güven oluşumunda yeterli olmamış bence tek sorun o.

0|0
    1|0
  • iş işten geçmemiş yani terk edebilirsin ama vicdanen rahatlıkla başka erkekle evlenebilirsen tabii .ama böyle öküzlede evlenilmez yani .iyi düşün yaşın derim.öküz oğlu öküz hiçmi böyle olacağını düşünemeden seni dövüyor.cahil maho

0|0
    0|0
  • bitirmen gerekli diye düşünüyorum tabi ki karar senin . daha önce ilişki yaşamış olsan zaten doktora gitmeyi bi şekilde reddederdin.

0|0
    0|0
  • şimdi bu çocuk seni mi seviyo senin kızlık zarını mı ?

2|0
    0|0
  • bu nasıl bir adam ki yaptıktan sonra dövüyor ve sende bu adamla hala beraber oluyorsun .

0|1
    0|0
  • bi daha başlamadan önce kanbankasına telfon açın siz bitirene kadar yetişirler getirirler kanı ne ka lazımsa

0|0
    0|0
  • hymen de halen duruyorsa, başkasını bulman için harika bir fırsat

0|0
    0|0
    • ben öyle karaktersiz değilim başkasına bişey yaşamadım diyecek kadar

• onunla o gün ilk ve son oldu sadece haklı olduğumu kanıtlamak istiyorum

• hadi bakalım...

• erkegi terket

0|0
    0|0
  • güvenme duygusu gelişmemiş aşağılık insan demekten kendimi alamıyorum ona.

0|0
    0|0
  • Vermeseydin.

0|0
    0|0
  • ayrıl bence ondan bukadar aşağılayamaz seni

1|0
    0|0
  • Ben bu durum için doktora bile gitmezdim.

0|0
    0|0
    • ne yapardın?

• Zaten kan gelmemesinin nedeni olarak zarın esnek olduğunu düşünürdüm ve sorun etmezdim.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ogrendigim kadariyla, ilk gecelerinde kadinlarin sadece %10-20 lik kismi kanarmis. Bununla ilgili bilgi arayip sevgilinize gosterin. Ki zaten erkek adam anlar bakire olup olmadiginizi, bunun kanla alakasi yoktur, his meselesidir benim bildigim kadariyla...

0|0
    0|0
  • Türkiye de kadın olmanın zorluğu bu hikayede ki kadınlardan da kaynaklanıyor..

Madem zor neden dayak yediğin halde doktor doktor geziyorsun neyin peşinde bu kadın?

Akıl fikir.

0|0
    0|0
    • Dayak yedim çünkü öğreniyim ve o anda imdadıma koşacak kimse yoktu yakınımda. Doktora gittim çünkü onurum kırıldı rencide oldum ve benimde bir onurum olduğu için ve ondan önce kimseyle bişey yaşamadığım için görsün ve yaptığı şerefsizlikten utansın istedim

• Saçma.. İspat etmek zorunda değilsin madem bir de ona şeref... falan diyorsan.. Çok saçma.. By hikayede ki kadın bu erkekle olmaya devam edecek...

• tamam bayan . by

• kızlık zarı illa ilişkiye girecek diye bir kaide yok esnek olanlarda var. ve onlar ya dogumda yada zaman gecdikden sonra yırtılma oluyor erkek arkadasın çok yanlıs hareket yapmıs ama oda bi an sana sahiplendigi için öyle birşeyle karsılasınca psikolojisi bozulmusdur ama onu da yadırgama cünük seni baskalarından ayrı gördüyse ve bi an öyle hissettiyse kötü olmusdurr otur konus

0|1
    0|0
    • konuşmayı denedim tabiki onu rahatlatmak için utana sıkıla doktora gittim ama inanmadı . şimdi tekrar diyor

• şahsen ben böyle birşey yasasam doktora giderim temiz belgemi alırım ve yüzüne atarm ondan snra konus konusma ilgilendirmez ama onun o ifadesini görmek sana iyi gelecekdir yoksa hep içinde kalır keşke gitsemiydim die oda seni yanlıs tanıyacak bi ömür ama git derim

• niye böyle yapıyosun?kadın olmayı niye kendine zorlaştırıyosun?yeterince onurun kırılmadı mı ilk doktorda?şimdi bi daha doktora gidin yarın bir gün annesinin kafasında soru işareti kalsın bi daha gidin,sonra çocuğun olsun dna testi yaptırın.sana bunu yapan adamla nasıl hala birliktesin?akıllı ol.

0|0
    0|0
    • Çünkü onurum kırıldı . Ben çok meraklısı değilim doktora alttan muayene olmaya ve kadın olanlar bilir çok utanç verici hele ki ilk defa muayene oluyorsan çok zor. Ama ispat edeceğim bunu etmezsem gözüm açık gider

• çok iyi.onurun birinin bakire olup olmadığını merak etmesiyle bunun için sana vurmasıyla,seni kontrole gitmeye zorlamasıyla kırılmıyo da jinekoloğun vajinana bakmasıyla kırılıyo.devam.

• Alkış gerçekten alkış zaten bizim türk milleti ahkam kesmeye bayılır devam edin... Okuman var ama anlama zayıf bellki ben bana yapılan hakaretten onurum kırıldı birde doktora gidip muayene olunca utandım diyorum sen hiç utanmadın mı rahatsan bilemiyorum

• bence git bekaret raporu al ve onun gözüne sok. ve tekrar görüşme bu kadar aşağılayıcı bi durum olamaz ya çok iğrenç

0|0
    0|0
  • senden ne bakirelini verirsin ki evlenmeden önce, iste böyle olur sonucu...üzüldüm senin icin, allah yardimcin olsun.

ama iyiki esnekmis, o adamdan hayir gelemz...bosver, gitsin...

0|0
    0|0
  • yapılacak şeyleri yapmışsın. Böyle tepki verenle ilşkimi sorgulardım güven bunalımı. İkna olayına giriştiysende doktorla çözersiniz drumu.

0|0
    0|0
  • Hala onun senin sevgilin olarak hayatinda kalmasina veriyorsun ya pes...

0|0
    0|0
  • söyleyecek kelime bulamıyorum senin o hayvana

0|0
    0|0
  • ne kadar cahil erkekler var ya

kızlık zarı her ilişkide kanaycak diye bir şey yok bu bir

en ufak darbede zarar da görebilir bu iki

sana güvenmesi lazımdı bu üç

güven yokmuş bu ilişkide ne diyeyim

ben tıpta okuyorum her zar kanamaz

düşmeyle bile bozulur

0|1
    0|0
    • esnek olanlar nasıl oluyor

• zarda zaten regl kanının akması için delik var bazılarında bu delik geniştir birleşme olduğunda delik kenarlara esneyerek birleşmeye olanak verir illa yırtılmaz yani

• ilişkiye girdikten sonra 1 hafta içinde muayene olman gerek yoksa anlaşılamayabilir gerçi senin yırtılmamış fark etmez canım

Yükleniyor...