Bakirelik önemli mi?

Bu konudan sıkıldık demeyin lütfen! Erkek arkadaşım benimle beraber olmak istiyor ama kafam çok karışık. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Bakireliğin önemine sadece kişinin kendisi karar verebilir. Bu yüzden sizi cezalandıracak aşırı bağnaz bir aileniz yoksa karar tamamen size bağlı olmalıdır. Tabii kararınıza saygı gösterecek birileriyle olmanız en mantıklısıdır. Seks gibi çok doğal bir olay için gün saymak, hayatınızı bunun etrafında kurmak kadar anlamsızdır. Bu anı özel bir kişiyle paylaşmak çok önemliyse de bekareti gözde büyütmemek gerekir.

3|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Bekaret gercekten önemli oluyor bazen. Ama sadece bekaretini vermeyip herşeyi yapanlar kendilerini hala bakire zannediyorlar.

Oysa düşünsenize Evlendiginiz yada cıktıgınızla sevişirken erkek ya da kız acaba eski sevgilisini düşünerek mi sevişiyor yada eski sevgilisyle de bunu yaptımı diye düşünmez mi ? Hiç düşünmediniz mi? O anda acaba eski sevgilisiyle bunların aynısını yaptımı düşüncesi bazen geliyordur size de. iğrenmezmisiniz?

0|1
    0|0
  • Bakirelik elbette önemli.Buna senin karar vermen gerekiyor. Yani ilişkiniz ne boyutta bilemiyorum ama bakireligin özel bir şey oldugunu biliyorum sadece. Kim ne düşünürüse düşünsün. Bakirelik gittiginde ve sevdigin kişi seni terkettiginde bakireliginin degerini daha cok anlarsın.

Önyargı olarak bile gözükse bakire insanların yüzleri parlar ışıl ışıldır. Ama bakire olmayanlar özellikle de ilkiyle beraber olmayanlar pek de havalı degillerdir.

0|1
    1|0
  • Bence çok önemli tabikide kişiye ve durumuna göre değişir ama genellikle bakire olmayan kızla hemen yatma düşüncesi ortaya çıkıyor. Bakireyse ona göre davranış değişiyor.Evlenmemiş bir erkek kadınını bakire ister.Ama boşanmış erkek için önemli değildir budurum.

0|2
    0|0
  • ya elinde sonunda gidecek bakirelik bırak gitsin ...

1|0
    1|0
  • Önemli tabii. Hak eden biri olmalı.

1|0
    1|0
  • güven önemli.

1|0
    0|0
  • önemli tabii, ama madem erkek arkadaşın çok istiyor .... sex yap

1|0
    1|0
  • seviyorsan allahına kadar oda seni seviyorsa hiç bekleme hemen evlennn

0|0
    0|0
  • tecrübeli biriyse denemelisin.

0|0
    0|0
  • Kimi erkek için gerçekten de önemli olabiliyor. Böyle erkeklerden uzak dur derim ben sana.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben önemli olduğunu düşünüyorum. Karşı taraf için değil kesinlikle kendim için. Hiç bir şeyin garantisi yokken beklemek gerek. Hem kaçan kovalanır seni istiyorsa eğer bekleyecektir.

1|2
    0|0
  • Senden önemli olmasın ama önemli yapçak bişiy yok. :)

Şöyleki:

1) birbirine eşdeğer iki üründen ambalajsız olanı mı tercih ediyosun?

2) büyük bir ihtimalle şimdiki erkek arkadaşınla evlenmeyeceksin. Niçin ömür boyu hatırlayacağın bir şeyi onunla yaşayasın?

3) ideal erkekler bir sürü el değmemiş kısmeti varken neden seni seçsin?

Ve daha bi milyonşey yazabilirim. Akıllı olun kızlar. Ev de bir köşeye çekilip ağlarken yanınızda olmazsa hala sakın şaşırmayın.

0|0
    1|0
  • bakireyseniz bakire kalın derim

1|2
    0|0
  • mantıklı düşün yaşayacaksın ve senden sıkılıp yada bi sorun çıktığında yollarınız ayrıldıığında neolacak öyle kalacaksın hiçbişey kendinden önemli değil seviş ama sekse evlenince başla bu bi ömür çok istiyosan evliliği tercih et ve deneyimini arttır

0|1
    0|1
    • yorumunuzu hiç beğenmedim.sadece iki yüzlü olmayı öneriyorsunuz.ayrıca karşıdaki kişiyi seks yaparak veya bekaret vererek elde etmek veya onu elde tutmak yada evliliğe razı edebilmek hiçde güzel birşey değil.karşınızdaki kişi sizden hoşlanmış ve ömrünün geri kalanını sizinle geçirmeyi arzu ediyorsa evlenmeli.seks ve bekaret farklı birşey.çok özel bir durum.çok özelde yaşanmalı ama asla silah olarak kullanılmamalı...

• önemli tabikii

şu anda hayatında olan insanın en doğrusu olduğunu düşünebilirsin ama bence neden biraz daha zamana yaymıyosun zaten sevgilin gerçekten sana değer veriyorsa bu konuyu sen açana kadar açmaz..açmamalı..bence gerçekten aşık olduğun insanla olmalı ve sana aşık olan biriyle ki hep özel kalsın..kısacası acele etme..;)

0|0
    0|1
    • özelini kendin seçersin.yaşamak veya yaşamamak kişiniz kararıdır.ben şuna karşıyım.hallettin beni nikahına almak zorundasın mantığı olmamalı.yaşadım benim içinde özel ve güzeldi ama şimdi önüme bakıp,yoluma gideceğim olmalı.evlilikte dik durmak esas olmalı.kurulan ailede taraf ve vazgeçilmez parça olunmalı.yoksa kimse ciddiye almaz,ilk günden göz hep dışarda olur...neydi taraf olmayan bertaraf mı olurdu...öyle birşey işte...

Yükleniyor...