Dalga geçmeden, gerçekten yardımcı olabilir misin?

Sevgilimle yaklaşık bir senedir birlikteyiz, ufak tefek sevişme oldu ama tam anlamıyla ilişkiye girmedik. Sevgilimin daha önceden bi takım yattığı kızlar olmuş. Ben daha bakireyim, bakire olmama rağmen cinsellik hakkında bilgilerim çok. Sevgilimle cinsel muhabbetimiz oluyor ama dün akşam ona Kadın cinsel organı hakkında bilgili misin diye sorduğum da hayır dedi. Kadın ne yaparsın orgazm olur, duyarlı bölgeleri nerelerdir diye sorduğum da cevablayamadı, hatta klitorisin ne olduğunu bile ilk defa benden duyduğunu söyledi. Benden önce ki kızlar sevgilimle sex yaptıklarında zevk aldılarmı diye düşündüm, bilgisiz olupta sexten zevk aldıklarını sanmıyorum. Soruma geliyim, Sevgilimi nasıl bilgilendirirm, cinsellik hakkında kitab önere bilirmisiniz, sevgilim canlı gösterirsin felan dedi ama suan ben iş yüzünden yurtdışındayım. Bu yaz sonu nişanımız olucak, endişelerim var. Ne yapmam gerekiyor, ona cinsellik hakkında nasıl bilgi vere bilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kalben ve ruhen birbirinizi seviyorsanız gerisi gelir, mesela bir bayan boynunun öpülmesinden hoşlanır diğer bayan kulak memesinin emilmesinden hoşlanır,

Sizin yapmanız gereken şu birbirinizi vucutunu keşfetmek, yani evlendiklten sonra hassas yerlerinizi milim milim çözmek. böylesi daha güzel olur bence.

0|0
    0|0
    • bi yönde haklisiniz ama, günümüzde Kadinlarimiz hic orgazm olmadan ömrünü gecirenler var :) o yüzden bu sorun düşündürüyor beni. Tabi sevgilimle, her konu da ne olursa olsun konuşa bilirim o yönden bi problem olabilicegini sanmiyorum. Ama daha sonrada, ben yapmamişken bu kadar bilgili olup, o yapmişken bilgisiz olmasi onu bi tarafta yaralamaz mi, Erkeklik şeyi yane

• anladim, tşk ederim

• Benim fikrim bu çünkü erkekler için iktidar önemlidir :))

Ayrıca rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 16

• bil ki sana yalan söylemiş. sen bile şu internetteki arama motoruna "p*rno" yaz binlerce görüntülü sayfa görürsün. bence seni tongaya getirip birşeyler yapmaya çalışoyor olabilir.

eğer sorunun sonunda nişanımız var demeseydin; sana, senden öncekileri sana söylediği gibi dikkat et sendende istediğini alıp ( niyeti bu değildir inşallah) senden sonrakilere senden bahsetmesin diyecektim.

2|0
    0|0
    • yok yok yaz sonu nişanimiz var nişandan 5 ay sonra dügünümüz olucak, yorum icn tşk ederim. Bencede yalan söylemiş. :) Ama ben alirim facasini

• sana 5 ay sonra gireceğin kapıda sonsuz mutluluklar dilerim. ama façayı unutma.

• :) tşk ederim, unutmam :))

• Birileriyle birlikte olup da hiçbirşey bilmiyorsa süzme salaktır ki o kadar da değildir. Biraz birşey biliyordur ama çok şey bilmiyor bilmek yerine sadece yapıyor da olabilir.

Sevişirken nasıl davranıyor ki sana? Buradan zaten neyi ne kadar bildiği aşılır ki..

0|0
    0|0
    • Sevişirken güzel sevişiyor, dedigim gibi. Bilmiyorum demesi, bana okadar inandirici gelmedi, hic birşey bilmeyen erkek sevişme esnasinda illa bi hata yapar. Ama öyle degil işte, gayet duygusal, ateşli bi sevişme oluyor. Ve dokunuşlari öpmesi felan güzel.

• Öyleyse yalan söylemiş, hani bilmese seni ateşlendiremez, güzel şeyler yaşatamaz. Ne yapacağını bildiği belli oluyor desene. Belki senin ne bildiğini öğrenmek için salağa yatmıştır.

size basit kitaplardan çok daha ileri taocu seks, tantrik sevişme gibi şeyler daha faydalı olur, temel seviyeyi biliyorsunuz.

• Ne kadar bilgin biriyle yaparsan o kadar zevk alacağını düşünüyorsun.Tıpkı bende böyleyim.

Ama düzenli seks olacağı için evlilikte bunu dert etmemelisin.

Yapa yapa profesyonelleşirsiniz tasalanma =))

0|0
    0|0
  • en iyi eğitim pratik eğitimdir

0|0
    0|0
  • MAdem bu kadar az kalmış nişana düğüne,şimdiden kendini riske atmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Yane? Ne yapiyim :) ne demek istiyorsun

• anladim, tamam. Tşk ederim ;)

• Rica edeirm.Bak sakın oyuna gelme.seni tanımıyorm kimsindir nesindir ama bu konuda üzülmeni istemem çünkü geri dönüşü olmaz.Fiziksel olarak olsada vicdan azabı çekersin.Sabır sabır sabır :)

• İnsanlar ne kadar bilirlerse o kadar mutsuz olurlar. Bu arada acı ama gerçek. sevgilin sana yalan söylemiş. O bir BAKİR.

0|1
    0|0
    • bakir olmadigini biliyorum, bundan eminim

• Sevgilin yalan söylemiş daha önce kimseyle ilişkiye girmemiş.Seni kaybetmekten korkmuş elizabete devam ederim diye.

0|0
    0|0
    • bu konu da yalan söylemesi, beni kaybetmekle ne ilgisi var ki. Allahtan ölüm gelmedikce ondan ayrilmam zaten. Ve bunu Sevgilim cok iyi biliyor. Bu yönden hic bi sorunumuz yok, ayrilik korkusu felan bunlar bize göre degil.

• Evet cinsellik henüz daha yapmasam bile, önem veriyorum kendime ve fantezilerime güveniyorum. Karşimda ki kişiden de ayni şeyi bekliyorum.

• Bu yüzden işde ona direk söyledin veya hissettirmişin cinsellikteki tutumunu oda öyle bir yalan söylemiş

• onları öğrenmek için evlenmesi lazım oda anca sürekli ilişkide 1 seneye anca ögrenir bunları.öyle 5-10 kızla yatmakla öğrenilmez.

0|0
    0|0
  • Bu işi matematiğe neden döküyorsunuz anlamıyorum. İlerleyen zamanlarda nereden daha fazla haz aldığını sana dokundukça ve senin verdiğin tepkilere göre anlayacaktır

0|0
    0|0
    • Cevremde senelerdir zirveye ulaşamayan bayan arkadaşlarim var :) matematiga dökme sebebimiz bu olsa gerek. Endişeli olmamiz

• yok kasmam, :)) bu arada yorum icin tşk ederim

• kasmak mecazi anlamdaydı

reca ederim

• ya iyi biliyordur sana öyle diyordur, yada sana kocaman bir yalan söylemiştir başka kadınlarla yattım diye.. erkekler genelde bu tip konuda yalan söylemeye bayılırlar. yatmadan yattım derler...

0|0
    0|0
    • yok o konuda inanirim, yattim derse yatmiştir. Zaten gecmişinde ki kizlarlardan bi kaci, önümüze ciktigi icin ayrilik noktasina bile gelmiştik. Hatta Sevgilimin numarasini bulup, bi kizin "uzun zaman oldu, o geceden sonra beni birdaha aramadin" vs. gibi konuşmalar yapti kiz...

• Seni yokluyor sevgilin tabiri caizse salağa yatıyor.

0|1
    0|0
    • kesinlikle

• inşallah öyledir, ya zaten öyle olmasa harbi cok şok olurum, sonucta bir senedir ilişkiye girmesek bile, ayni yatakta uyuduk, seviştik felan ... ve gayet sabirli, güzel sevişen biri. O yüzden bilmemesi bana inandirici gelmedi :S

• yeterince herkes söylemiş zaten, ekstra bi yoruma gerek yok :)

0|0
    0|0
  • şekil üzerinde göster.

0|0
    0|0
  • nikahta keramet vardır derler, önce bi imzayı sonra bilgi düzeyi artabilir.

0|0
    0|0
  • wapcam den gösterere öğret :))

0|0
    0|0
  • bence sevgılın sana ylan soylemıs hıc bır bılgısı yok hıc bır kızlada beraber olmamıs bencede sen cınsellık hakkında bılgılerım cok demıssın ogretırsın yada ogrendığın yerlerı soylersın ordan ogrenır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belli ki böyle düşünmeni lstemiş yoksa emin ol senden çok biliyordur..

0|0
    0|0
  • bu devirde erkek olup da cinsellik bilmeyen mi var Allah aşkına?

0|0
    0|0
  • o ögrenir, sen niye bu kadar dert ettin ki

0|0
    0|0
    • yaz sonu nişanimiz var ve nişandan 5 ay sonra dügünümüz olucak, cevremde ki insanlar gibi ömrü billah hic zirveye ulaşmamiş bayanlardan olmak istemem şahsen. O yüzden dert ettim.

• zamanla ikinizde daha iyi ögrenirsiniz...

hic merak etme...zirveyi yasarsin.

lbu arada hayirli ugurlu olsun allah tamamini erdirsin...sen ona sadakat saygini sevgini, güvenini sun oda sana herseyini sunacaktir :)

• haklisin zamanla herşey olucaktir. Teşekkür ederim, Allah herkeze nasip etsin. :)

• sevgilin tam bir çakal..her şeyi bilir " bir takım yattığı kızlar " varsa...

0|0
    0|0
    • şart mi ki? Sonucta odun gibi olanlar da var, delik olsun işimi göriyim diyenlerde var, Sevgilimin yattigi kizlar zaten genelde bi gecelik birşey olmuş, ciddi bir ilişkisi benden önce bir tek kişiyle onunla yapmamiş zatem, ama zamaninda discoydu bardi cluptu felan bu tür yerlere cok giden bir tip oldugu icin sarhoş olup eve kiz attiklari cok olmuş.

• allasen o kadar hovarda olan biri bunları mı bilmeyecek :/ hiç de mantıklı değil...

• degil tabi ki de, ama surat ifadesinden, acaba gercekten bilmiyor mu diye düşündüm.

Yükleniyor...