Göğüslerimi dikleştirmek için ne yapabilirim?

Kızlar bir bakar mısınız? Göğüslerim çok büyük ve sarkık. Büyüklüğünde bir sorun yok da nasıl dikleştirebilirim?

NOT : Estetik ameliyatı önermeyin lütfen.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• soğuk su, zeytin yağı ile masaj, spor (göğüs kaslarını çalıştıracak)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• inşaat mühendisi olduğum için şöyle diyeyim. alttan diagonel kiriş atılırsa dikleşir. ama statik hesabı iyi yapılmalı.

canım arkadaşım neden sorun ediyorsun. elbette büyük göğüs sarkar. bu fiziksel bir olay. mucize bekleme. bunun bir ağırlığı var. büyük göğüs küçüğe göre elbette fazla sarkar. bu soru değil. tam tersi eğer onu dikleştirecek şeyler yaparsan kötü görünür. insan gözü normal doğal görünüme alışıktır. anormal görünmeye çalışma. kimse aptal değil. elbette herkes bu sarkmanın doğal olduğunu biliyor

0|0
    0|0
    • ama benimki doğalın da çok ötesinde. Gerçekten rahatsız ediyor beni. Giydiğim kıyafetlerden bile belli oluyor bu. Diğerlerinin ki gibi normal bir sarkma değil.

• memelerdeki büyüklük iki türlü görmek lazım. yağlanma kilo nedeni ile mi yoksa vücut normal ama meme yapısal olarak mı büyük. yağlanma var ise zayıflamak çözüm getirir. ayrıca kasları sıkılaştırıcı egzersizler kısmen de olsa fayda sağlar.

• Hayır zayıfım zaten.

• estetikle bacım

0|0
    0|0
    • İyi dedin güzel dedin de bıçak altına yatmaktan korkmuyor olsam beni bekleyen zaten 2 tane acil ameliyatım var. :)

• geçmiş olsun bacım ^^

• Sağol. :)

• çok aşırı sarkık değillerse problem yapma daha bile sexy oluyolar dik göğüsten örnek kelly brook gibi dimdik göğüste itici ne o öyle füze gibi hafif su damlası gibi olması lazım tabi aşırı sarkık demiyorum bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • Fitness ve yüzme ;)

0|0
    0|0
    • Yüzme bulunduğum yer dolayısıyla olmaz ama fitness ın nasıl bir faydası olabilir ki? :)

• Göğüsleri sıkılaştırır ;) kendimden biliyorum taş gibi göğüslerim var

• sarkık olmasa iyiydi :((

0|0
    2|0
  • gel ben yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • 85 mi bedenin

0|0
    0|0
  • dikleştirici masajlar denemelisin

0|0
    0|0
  • Baktım şekerim göster hemen yorumlayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok zor, yapı meselesi bu öyle silikonlu gibi imkansız, olmaz.. sadece önerebileceğim beyaz bildiğin kalıp sabunla yıka göğüslerini ve her duştan sonra soğuk su dök..

0|0
    0|0
    • :( hmm peki teşekkür ederim.

• Nete yaz göğüs sıkılaştırıcı hareketler diye :)

0|0
    0|0
    • bir arkadaşta önerdi şimdi burdan merak ettim yazıyım bir . Çok teşekkür ederim. :)

• Rica ederim :)

• Çokmu kilo alıp veriyon

0|1
    0|0
    • 1.56 boyunda 48 kiloyum ve yıllardır böyle bu arada ya bir kilo alıp verdim ya da hiç. Sanmıyorum yani.

• Başla canım iyi edersin

• bende başlayımmı :)

Yükleniyor...