Şu anda korkuyorum. Başka korkan var mı?

korkmaya başladım, ev karanlık, bir tek banyonun fantastik mavi ışığı yanıyor, bir de bir yerde su damlıyor.korkan var mı?
sanki bir de bekaret diye konu etiketi vardı, ona ne oldu?

Güncellemeler:
"korkma ben varım", "selam, naber?" " huurlu geceler" mesajları atan tüm ümitvar kardeşlerimize en içten teşekkürü borç bilir, bu akşam da endilerine cevap vermediğim için özürlerimi sunarım.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de korkuyorum 3-4 saat önce odanın ampulü patladı, laptop ışığıyla geceme devam ediyorum.Belki de bu bir işarettir yarın tasarruflu ampul almam için :/7

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cinsel sağlıkla bağdaştıramadım..
    Korkmuyorum an itibarıyla.

2|0
    0|0
  • Farklı Bir Bakış Açısı ;
    Musallat Adında Bir Film Var. ya da Dabbe Arkadaşlar Daha Güzel Film Tavsiyesinde bulunabilir... Ben Filmleri İzleyerek Korkmaya Çalışıyorum Ama Beceremiyorum Sense Korkudan Kurtulmak istiyorsun... İnsanlar Korkmak İçin Bu Saatler De Korku Filmleri İzliyor Bence Rahatsız Olmamalısın. Mutlu olmalısın :D:D

0|0
    0|0
  • Hayır korkmuyorum..

0|0
    2|0
  • çay koy geliyoruz

0|0
    0|0
  • Duşa gir ve katledilmeyi bekle.

0|1
    0|0
  • Sıkıntı yok yeni geldim eve. Herşey bıraktığım gibi ;)

0|0
    1|0
  • Korkuuuuuu! Kendi. Turevlerinden baska bir halt degil ne korkuyosun ne kimse ne ise korktugun o senden korksun karanlik senden korksun su. Damlasi senden korksun skma canini bebis ecel bile gelse korkunun faydasi yok.

0|0
    0|0
  • korktuğun yaratığın tecavüz etmesi sonra senin ona aşık olma korkun sonrada fantazi geceliğini tekrar giymen. etiketlere göre korku yok heyecan var.

0|0
    0|0
  • Bundan korksak oooooo, bakire kalmadı diye o etiketi de kaldırmışlar deyip iğrençleşmek istiyorum, şerefe

cayırt

1|0
    0|0
  • züherler diye mi korkuyorsun

0|1
    1|0
  • :(( musluk tamirene geleyim bari

0|0
    1|0
  • Mental bir problemim yok.

0|0
    0|0
  • Gelim mi yanına sarılırsın bemim kaslı kollarıma ^^ <3

0|0
    1|1
  • gel sarılalım da korkmayalım birlikte :P

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• haha kızlardaki bekaret korkudan patlasaydı korkuya gel , tipe gel. Neyse ya gece gece bakire çarpcak şimdi hiç çekemem.

0|0
    0|0
  • korkmuyorum

0|0
    0|0
  • bol bol etiket koy annem lazım olur sporuda koy

2|0
    0|0
  • Karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma
    diyesim geldi

0|0
    0|0