Kızlar ağdanın acısını azaltmanın bir yöntemi var mı?

Rahat ve acısız ağda yapabilmenin yolunu bulan var mı? özellikle genital bölge çok zorluyor.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ağda öncesi kullanmak için uyuşturucu spreyler var onlardan bir tane alıp sıktıktan sonra 15 dk falan bekle kuruyuncaya kadar ayrıca yarım saat öncesinden kuvvetli bir ağrı kesici de içersen canın hiç acımadan kurtulursun tüylerinden...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Genital anestezi...

2|0
    1|0
  • Hanimefendi eczaneye gidiosnuz emla krem istiosnuz nasil kllanacaginizi anlatirlar kullandiktan sonra bana dua ediosnuz hoscakalin

1|1
    0|1
    • :) uzmanlık alanı olması başka birşey işte ya :) ben soğutucu sprey aldım demiştim ya sana lazere giderken.inanılmaz fayda sağladı ama bir seansta bir kutuyu bitirdik :) bütçe fena sarsılacak :))) her seans başı :)

• hanımefendi sorsaydınızz yardımcı olurduk okadar para vermeyee gerek yok 5 tl ye caresi var gsm numaramdan ulaasınız :)

• Acıdan ölsen de ben o bacakları okşarken kıl tüy olmayacak! O kadar

0|0
    1|1
  • Buz ya da buz gbi su iyi gelecektir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok çekeceksin acıyı.
    Çocuk nasıl doğuracaksın sen bunun acısına dayanamazken :P

1|1
    0|1
  • emla krem al eczaneden

1|3
    0|1
    • etkili oluyor mu

• uyuşturduğunu söylüyorlsr ben kullanmadım ama kullanan bir sürü kişi memnun

• Yahu EMLA kremi bir erkek olarak ben bile öğrendim biliyorum, soran sen nasıl duymazsin :))

Hayret yaa :D

Jeli +1

• buz koy buz

1|0
    0|1
  • Bildiğim kadarıyla yok.

1|0
    0|1
  • Soğutucu spreyler var ise yarar.

1|0
    0|1
  • acicak.yapcak bise yok ki.

1|0
    0|1
  • yapmayacaksın

3|1
    0|2
  • emla kremmi duymuştum

0|0
    0|0
  • 1 saat veya yarım saat öncesinden 2 tane ağrı kesici iç. bir de ağda yapıştırmadan önce o bölgeyi iyice bir elinle ovala. Kan gitsin. Daha az acır.

1|0
    0|1
Yükleniyor...