Çocuğu aldırmak istemiyor...

sevgilimle 2 yıldır tanışıyoruz..3 ay önce doğum kontrol hapı bitti diye yenisini almamış ve bana söylememiş..ilişkiye giriyoruz düzenli bir cinsel ilişkimiz var.. ve bugün ilişkiye girmekk istemedi. ultrasoon fotolarını gösterdi..şok oldum baba olcaksın dedi ne diyosun sen dedim..adıralım çabuk dedim kabul etmedi..ağladı iki göz ikiçeşme evden ayrıldı telefonlarımada bakmıyor... biz daha hazır değiliz...evliliğe veya çocuğa...ne olcak benim bu halim...çocuk istemiyorumm...evlilik ikimizde istemiyorduk ama beni evliliğe mecbur bırakmak için hapı yutmayınca ben hapı yutmuş durumdayım.. yardım edin...

0|0
23|14

En İyi Kız Görüşü

• Seni tabiri caizse zarflamadigina eminmisin ? böyle bir durum gerceklesmis olsa takinacagin taviri ögrenmek icin ufak bir oyun cevirmis ve tepkini görünce aglama moduna gecmis olabilirmi ?

Magdem seni seven biri bunu sana neden yapsin ? cokmu zenginsin , cokmu yaksklisin ? derdi ne bu kizin gayri mesru bir cocuk sahip olma cesareti nerden geliyor, tuhaf dogrusu ..

- Sende ona bir zarf at , bir mesaj cek,.. peki de magdem durum bu ailenle konusmak istiyorum ,hamile oldugunu ben söylicem onlara ve hicbir sekilde sorumluluk kabul etmiyorum de.. tepkisi ne olacak bakalim ,.. ultrason fotograflarinin tarihlerine bak, sag yada sol üst kösede soy isminin yazmasi gerekir gebe hastanin, yurt disinda böyledir saniyorum türkiyedede ayni sekilde . bir belgedir o sakince incele hangi doktor oldugunu sor birlikte gidelim de kac günlük ögren . telefonlarini acmasada, ulasabilecegin tonla iletisim sekli var, en yakin arkadaslarindan birini bul ona arattir,posta kutusuna mektup birak, face adresi varsa mesaj birak, 2 yil birlikte olmussun,telefonu acmiyor caresizim tavri cok ironik.. Bol $ans ..

1|0
    0|0
    • Nasıl bir anlayışa sahipsiniz.Her cümle ve fikrinizi ilgiyle okudum.

Umarım arkadaşın olayı sizin gördüğünüz gibidir.

• Öyle oldugu fikrine kapildim kurdugu cümlelerden , Umarim dediginiz gibidir ,

Kızlar Ne Diyor 22

• 9 ay 10 gün sonra baba olucaksın zıbın felan aL git durma

2|1
    0|0
  • Evlilikten önce cinsel yasanti neyinize? Bu gibi bir sürü soruna yol aciyor böyle bir yasanti. Zaten bir ara belliydi hamile kalacagi "düzenli" bir iliskiden sonra. Ikiniz de suclusunuz, cinsellik evlenmeden iste bu yüzden yasanmamali. Sonra hamile kalinca sucu olmayan bir yaratigi hayata getirmemekten siz sorumlu tutulursunuz. Olan olmus desek de artik bundan sonra basinizin caresine bakacaksin. Sen ADAM gibi adam ol da yaptiginin arkasinda dur sevgilini tek basina birakma bu dertlerle. Ailenle tanistirdin m kizi daha önce? Onunla evlenmelisin, tek basina cocugu dünyaya getiremez. Onun sirtini yerine getirme sorumluluk tutmayi bileceksin baska secenegin yok

2|0
    0|0
  • cinsel iliskiye gire biliyorsun sonucunada katlanman gerek...girmeseydin olmazdi, cocuk sendense, git adam gibi evlen.

neymis hazir degilmisin...nasil ya, cinseliye hazirsan onada hazir olman gerek...o cocuk benden degil herhalde...

o cocuk senin, canina nasil kiya bilirsin sen?

4|0
    0|1
  • bence evlenmelisin onla sonuçta türkiyede yaşıyorsun kadın doğurcam dediyse bu gerçekten baba oluyorsun anlamına geliyor boşuna vazgeçirmeye çalışma git yuvanı kur analı babalı büyüsün...

0|2
    0|0
    • ya niye evleneyim durup dururken...

• aşk öfke kıskançlık bu 3 ü insana herşeyi yaptırır belkide çok sevdiğinden belkide bırakıp gitmenden belkide o anda sana hayır diyemediğinden ne önemi varki olan olmuş oturun birlikte konuşun bu durumu burda bizim sölememizle olck şey değil üçünüzün hayatı söz konusu zaman işliyor. Geç olmadan kalk git...

• ay bu çok zor bir durum.aldırma vakdide geçerse birdaha hiç aldıramaz.evlen diyecem ama maddi durumlarınızıda bilemiyorum

0|0
    0|0
  • yazık değilmi o çocuğa madem kızla ciddi düşünmüyorsun evliliğe hazır değilsin kızla niye devam ediyorsun açmaz tabi tlfnunu sen değil hapı o kız yutmuş katilmisin sen ya

0|0
    0|0
  • aldırmak bi cinayet bunu biliyosun dimi..tamam zor bi durum ama o bebeği eline verseler şu haliyle..onu öldürebilir misin.. sevgilini gerçekten seviyorsan önüne geçme bence evliliğin.. hazır değilim diyorsun ama kimse hazırım diyemez ki evliliğe.. ummadığı anda olur insanın..

0|0
    0|0
    • ama bu şekildede olmaz dimi

• mecburi durumlarda erkek adım attıktan sonra kadın fedakarlık yapmayı bilmeli hayallerinden maddi şeylerden

• bu sekilde olmaz demi diyor neden olmasın diyorsun oyuncakcıdan oyuncak bebekmi alıyorsun bunun sorumluluğunu senmi cekeceksin

• Sen kendini dusunuyorsun, ne cocugu ne de sevgilini dusunuyorsun. O bebegin yasama hakki var. Senin gibi sorumsuz bir babasi olacak belki ama bu yuzden onun yasama hakkini elinden alamazsin. Bir kere olmus artik, o senin cocugun. Sevgilinin yaninda olacagina hemen ''aldir'' diyorsun. Cocuk istemiyorsun, evlilige de hazir degilsin o zaman yapmadan once dusunmeliydin.

0|0
    0|0
    • ben düşünüyordum zaten bu dediklerini hanımefendi neden düşünmemiş..

• Duyan da bahsettigin kisi sevgilin degil sanar. Tamam kiz yapmis hata ama sonuca bakman gerek. Cocugu dusun, sizin buna hakkiniz yok. Siz 2 yildir birlikteymissiniz, o sorumsuz bu sorumsuz olamaz. Ikiniz de sorumsuz davrandiniz ve cocuk oldu. Cocugu aldirmayin. Bencilliginizden dolayi bir cana kiyamazsiniz.

• ya sevgilimde bana böyle oyun oynamasına ne gerek vardı

• kadının yaptığı çok büyük hata ama sende hatasız değilsin..sonuçta istenmeyen bir evlilik ne kadar sürebilir üstelik çocuk doğduğunda...kız eğer seni tuzağa düşürmek için yaptıysan hakkaten esas kendi kendini çileye sokmuş farkında değil..yapman gereken çocuğu kabullenmek ve evlenmek..istersen DNA testi de yaptırabilirsin çünkü güvenmediğin yazılarından anlaşılıyor...eğer senden ise şeyinin keyfini düşünürken bu ihtimalleri de düşünmeliydin..düşünmemenin bedelini ödeme vakti.

0|0
    0|0
    • saki benim şeyimin keyfiydide onun nesiydi..nedir bu evlilik merakı 2 senedir ne güzel bekardık...hep arkadaşlarının yüzünden. kafalarına girdiler kumpas kurdular demek.

• eğer babası gerçekten sen isen sana dava bile açsa o çocuğu kabullenmek zorunda kalacaksın üzgünüm..

• ben dahada üzgünüm

• Kolay mı sanıyorsun sen bir cana kıymayı ? yaparken iyiydi hoştu dimi ? kaldıramıycağın yükün altına girmeyecektin

1|0
    0|0
  • çocuga yazık senin gibi bir babası var.bence o kız çocuguna da,kendine de bir iyilik yapsın senden kurtulsun!

0|0
    0|0
    • Sen rahatsız mısın ? adamın suçu ne burada ? Kendi cinsinize bok sürmeyin zaten. Ey allahım ya.

• ya iki dk saçmalamayı bırak eger kız kullanmadıysa cocugun sucu ne üstelik bunu yaşayan 35 yaşında işi olan biri filan değil belkide belki öğrenciler bu çocuk dünyaya geldikten sonra nasıl bakılacak filan birsürü sorun var burda kendı cınsınızze laf ettırmemek ugruna yargısız infaz yapılıyo burda yaptıgımız her şey aslında yalan asıl cocuga yazık

• herhalde kız bu kadarını akıl ediyordur beyefendi.lisede dogum yapmicak herhalde..kendi hemcinsimi koruyormuyum ee o zaman senin yaptıgın nedir!bunu düşün önce

• karışık.hastalıklı bişey.çocuk istiyosa doğursun,kedi gibi hamile kalmış öyle de doğursun.belki sonra sende iştirak edersin.yok evlenmek için hamile kalmışsa psikiyatrist çıkar bu işin içinden.dayatma hiç bişey

0|0
    0|0
    • hadi yaa benim çocugumla o yşıycak yok oyle ..ben şartlar olgunlaştığıgnda yaparım 3 tane paşalar gibi bakarız evlatlarımıza

• ciddimisin

• evet.oha bakarım...

• ikna ediceksin başka yolu yok.Başın belaya girer.

Onu sevmeen ve evlenmen için çocuğa gerek olmadığınıı anlat.

0|0
    0|0
    • yaa telefona cevap vermiyor ulaşamıyorum hiç bir türlü

• mesaj yaz elbet alır telden. Seni seviyorum evlenmek için çocuğa ihtiyacımız yok yine olur.ama planlamadan yaptığımızdan şok oldum de.Yine sevdiğini ikimizin vereceği ortak kararla çocuk sahibi olmamızın daha mantıklı olucağını anlat.sana daha çok vakit ayırmak sevmek istiyorum de.

• yazık o çocuga.. böyle bi dünyaya gelişi var..

0|0
    0|0
    • ya bende bunu anlatmak istiyorum yazık gelmesin..

• ya aklımız kafamızda idi. ne güzel korunuyordu şu evlilik sevdası yüzünden oldu..

• bnce siz yalan söylüyorsunuz.. böyle bişey yok. kafa buluyosunuz. hadi iyi günler size

• Belli ki kızın sinirleri bozulmuş, mantıklı düşünemiyor. Ne yapıp edip o çocuğu aldırmalısınız. Huyuna git, güzel güzel ikna et.

0|0
    1|0
  • senden habersiz böyle bir işe kalkşıyor ve aldırmak istemıyorsa bırakıcaksın baksın kendi basının caresine bu bence tuzak gibi resmen evlenme eger istemiyorsan bakalım ne yapacak :)

0|1
    4|1
  • Çocuk acaba senden mi?

0|0
    0|0
    • ondan şüphem yok..

• Onu haltı yemeden önce düşünecektin. Pişmanlık fayda etmez.

• ben tek yedim dimi

• kendi düşen ağlamaz baba olacaksın nihahaoahjhaha

0|0
    0|0
    • yaa git allah aşkına ne babasıııı

• kız arkadaşına evlilik düşünüyorum diye söyledin mi ilikinin başında yoksa kullanmak için mi birlikte oluyorsun ? eğer evlilik düünmediğini baştan biliyorsa yani siz birlikte olmadan suç kızdadır yoksa oyaladığın için sende

0|0
    0|0
  • Zevkinizin kurbanı küçük bir bebek değil.Kabul etmelisin belki de senin içind en hayırlısı budur

0|0
    0|0
  • çocuk kısmetiyle gelir derler vardır bunun da bir hayrı ama cana kıyarsan bunun vebaliyle vicdan azabıyla ömrün boyu yaşayamazsın cinayet senin dediğin

0|0
    0|0
  • yanmışsın sen kardeş, sana kimse yardım edemez, bak sonunu düşünmeden herşeye dalarsan olacağı buydu, al sana ilişki.

0|0
    0|0
    • yaa nerden bileyim herzaman hap yutuyordu kontrollü gidiyorduk

evleneyim diye hapı bana yutturdu bu sefer.

• hıh manyak bencil adam seniii

• ya kaybol ne alaka

Erkekler Ne Diyor 14

• Evliliklerde de oluyor bu, adam çocuk istemiyor, kadın istiyorsa hap kullanan kadın birden hapı kesiyor adama haber vermeden, sonra adam çocuğu kucağında buluyor. Bence sevgilin seninle evlenebilmek için yapmış bunu, eğer bunun için yaptıysa çok çirkin ve ahlaksızca bir davranış. Çocuk ve evlilik her iki tarafın istemesiyle olan bir şeydir, tek tarafın kafasına göre olmaz. Ama ortada bir de çocuk gerçeği var ve aldırmak cinayet. Zor bir durumda kalmışsın, Allah yardımcın olsun. En doğru korunma yönteminin kondom olduğunu da görmüş olduk bu olayla.

0|0
    0|0
    • bu arada hapın koruyuculuğu da %100 değildir asla hap kullanıp da hamile kalanlar var ama bilerek kullanmadıysa suç kızdadır

• hatanın %51 i sende

%49 u kızda

% 0 ı bebekte

yorumu siz yapın

5|0
    0|0
  • ya aldırcaksın ya evleneceksin başka yolu yok sana tavsiyem aldırıpta günaha girme yaşın evliliğe uygun git evlen derim :/

1|0
    0|0
  • bence seni suçlamıyorum kızıda suçlamıyorum eger çocuk gerçekten varmı ilk bunu öğren yada seni denemek için oltada atmış olabilir eğer cocuk gerçekten olduysa senden olup olmadıgını bi öğren eger gerçekten sendense yapılcak fazlada bişey yok ara ne yapıp edip ulaş sonra konuş onla cidden zor bi durum saana kolay gelsin şimdiden

0|0
    0|0
  • seni keklemiş olabilir eğer üç aylıksa gerçekten zaten aldırma ihtimalin yok

0|0
    0|0
  • Hacı olunca söyle de ismini biz belirleyelim:D

2|0
    0|0
  • İnan hapı yutmuşsun sen..iş resmi mercilere giderse hapın babasını yuttun demktir..Bir an önce çözüme git..

0|0
    0|0
  • böyle bir emrivaki yaptıysa bence cezasını da çekmek zorunda aynen böyle söyle, sonuçta zorla ilişkiye girmemişsin, hem sana habersiz seni böyle bir şeye mecbur da bırakmış kabul etme ve çocuğu aldırması için ikna et.

0|0
    0|0
    • zekai dede efendi bende aynı şeyi söylüyorum ama dinlemiyor şeref yarım vatandaş

• yediğin hurmalar gün gelir ...

1|0
    0|0
  • kimse yerinde olmak istemezdi ama madem bunu yaptın arkasında duracaksın

1|0
    0|0
  • kız sana "senden çocuğum olsun istiyorum"mu dedi de kendini tutamadın.genç baba adayı

0|0
    0|0
    • yok be kardeş herzamnki periyordik ilişki ... evlenelim diyordu ben sonra diyordum...sadece

• kardeş yapmışın bir yanlış.ileride pişman olacağın şeyler yapma iyi düşün o zaman işin zor

• :( aynen

• Allah analı babalı büyütsün.

1|0
    0|0
  • Evlenmek zorunda değilsin ki; ama soyadına çocuğu ya isteyerek ya da kız arkadaşının dava açması sonucu almak zorundasın.

0|0
    0|0
    • evleenmek zorunda değilim ama çocukta istemiyorumm..

• Allah analı babalı büyütsün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...