Sizin kalçanızı elleseler, taciz etseler?

Arkadaşlar herkes özellikle erkekler cinsellik konusunda biseyler sordu, soruyor.. büyük/küçük penis, kalça, göğüs vs.. Ben de diyorum ki erkeklere, sevgiliniz ya da eşiniz ya da tanımadığınız bir kadın sizin kalçanıza dokunsa ya da bayanların kalçasını sıktıgınız, dokundugunuz gibi benzeri tacizleri size yapsa, ne hissedersiniz? Ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
ya ama ben soruyu sorarken taciz filan yazmadım ki.. nerden cıktı bu ? soru başlıgımda değiştirilmiş!

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• konumuz taciz, tacizin sevilecek, beğenilecek bir tarafı yoktur, hem bayanlar için, hemde erkekler için. Eğer tacize uğrayanlar bundan bir zevk alıyorsa, heyacan hissediyorsa bu zaten taciz olmaktan çıkıyor, müsaade ettiğimiz bir davranış taciz olmaktan uzaklaşıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kez başıma geldi hem de bi kanka kız yaptı napiyim dayanamadım dedi::) güldük geçtik:)

0|0
    0|0
  • Güzel olabilir ; )

0|0
    0|0
  • basta garip gelir sonra hosuna gittigini sanirsin ama bu durum bir kac kez basina gelince aslinda rahatsizlik verici oldugunu anlarsin

0|0
    0|0
  • bende ona yaparım ödesiriz :D

0|1
    0|0
  • bir kaç kere yaptilar,bir kaç kerede laf attilar siki ve küçük popon var gibi filan...taciz olarak algilamiyoruz elbette,ama kadinlar a yapilanin adi taciz,çünkü ayni cins değiliz,anatomik olarak istek ve istem yapimiz ayni değil.

0|0
    1|2
  • yeterince oldu işte...

0|0
    0|0
  • ya bole insanları ii bi dayaktan gecrmek lasm assnda kardesim madem abazasn git parasni ver istedgn olsn bunu yapacak kaç tane insan var mal mal tacizlere luzum yok :@

0|1
    0|0
  • iğfal edilmiş sanamayacağım maalesef, zevkle yaptırırdım:)

0|0
    0|0
  • o benimkine dokunduktan sonra bende onunkileri sıktırırım sonrada başka şeyler :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben eşimi öyle sık sık taciz ediyorum zaten :) her defasında yüzünde yarı muzip yarı utangaç bir ifade oluyor. o ifade çok hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • vallahi o zaman ben her görüştüğümüzde benimkini taciz ediyorum, o da pek utangaç olduğundan (!) sesini bile çıkaramıyor...

şaka bir yana, tanımadıkları bir kadının temasından ne hissederler bilmiyorum ama, tanıdıkları kadından yaramazlık yaptıklarında şaplak bile yeseler seslerini çıkarmıyorlar, bunu bilir bunu söylerim:))

1|0
    0|0
  • Tabiki hoşlarına gidiyor , :))) sarılırken ellerimi arka ceplerıne daldırırım

cüzdan aramıyoz herhalde , sıkı bir popo arayışımız :)))

0|1
    0|0
    • dip not : sokaktakı adama yapmıyoz tabıkı

• editör konu etiketini görünce kendimi nuriye alço gibi hissettim saol

cinsel taciz

• sokaktaki adama yapmıyorsan da kediye yapabilirsin:P

Yükleniyor...