Regl'i deneyimlemeye çalışan erkekğin amacı ne olabilir?

UYARI; Aşağıdaki saçmalığın hiçbir temeli yoktur. Başarılı ORD.PROF.DR. Haydar Dümen’i okuyan arkadaşlarından çarpıtılmış cinsellik eğitimi alan, salonun ortasında kendi etrafında dönerken aniden durması sebebiyle kulak sıvısının çalkantılı dönemlerinde, kısa süreli sarhoş olmuş, hasta ama hasta olduğunu kabul etmeyen bir şahsın zırvalamalarıdır. Dikkat edin hastalığı bulaşıcı olabilir. Çocukların ve Gebelerin yaklaşması tehlikeli ve yasaktır.
Şimdi hocam, uzun zamandır kendimi takip ediyorum. İnsanın içinde olan bir şeymiş bu. Biraz tembellik, biraz düşünme isteği sanırım. Geçende okuduydum, nerde hatırlamıyom. Doritos muydu Demokritos muydu ne bir herif incir yerken bal kokusu almış. İşsiz olsa gerek demiş ki kendince “Bu bal kokusunu bu incir nasıl salgılıyor?” O sırada hizmetçi mırıldanmalarını duymuş, gülerek “Yok öyle bişey, ben fazla tabak kirlemesin diye önceden bal koyduğum tabakta sundum size, inciri.” demiş. “Hadi be ordan” demiş bizim patates cipsi. “Ben bunu duymamış gibi yapıp, düşüncem.” demiş. Bunu neden anlattım; saçmalama hakkını kazanmak için. İşsizim çünkü.
Asıl ilgi çekici olan örneklerime geleyim;
Bir insan hasta olduğuna inanırsa hasta oluyor kanısındayım. Büyükler demişkine “bir şeyi 40 defa… falan filan”
Hastalık hastası olmak; Efenim pek meraklıyız hasta olmaya. Bazı işlerden sıyrılmak böylece daha kolay oluyor sanırım. “Sanırım” diyorum ama benim gibi düşünen birçok insan var. Hastalık haricinde bununla ilgili olarak üreme organlarının tazeliklerini sürdürmek için gerçekleştirdikleri bazı faaliyetler sonucu ortaya çıkan fizyolojik olayları, bu doğrultuda kullandığımızı düşünüyordum. Cem Yılmaz var ya hani. (Abartıyorsunuz ama kabul edin.)
Dedim bu hastalık değil. Düşündüm ki; gerçekten bu rahatsızlık verici olabilir. Kendi üzerimde bazı gözlemler yaptım. (Erkeğim bu arada) Bazı farklılıklar olsa da kadın ve erkeğin benzer canlılar olduğuna inanıyorum. Mars ve Venüs hikaye bence. (Devamı güncellemeye)

Güncellemeler:
Regl döneminde kadınların yaşadığı bazı psikolojik sorunlar olduğunu anlatıyorlar. Deneyimlemek fırsatını yakalayamayız tabi ama “bir” olduğumuz inancına kapılarak bir de basit bir biyoloji bilgisiyle kromozom sayılarımızın aynı olmasına (devamı var)
güvenerek yola çıktım. Aslında bazı durumlarım yolda bana kolaylık sağladı. GÖZLEM SONUCU; Geçtiğimiz son bahardan beri cinsel arzularımda yaşamış olduğum körelmeden ötürü, kullanılmamış olan spermcağızlarımın dışarı atıldığı dönemlerde yaşamış (...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• tuhaf bii durum

0|0
    0|0
    • Soru sığmadı seni en iyi cevap yapıp altına yazcam yorum yapma.

• DEVAMI burada;
      ... olduğum bazı bunalım ve sıkıntıları regl dönemindeki kadına yordum. Bilmem doğrumu yaptım. Ayrıca bazı kasılmalar ve çişimi yaparken idrar yoluyla atılan meninin yoğunluk sebebiyle oluşturduğu baskı, hoş bir yanma yapıyor. Bunu yaşayan erkek var mı bilmiyorum, sorunlu da olabilirim. Ama asıl sorum şu; bu kadında ve erkekte olan yenilenme sürecindeki fizyolojik olayın psikolojik etkisi benzer olabilir mi? Bunun bilimsel bir açıklaması var mıdır? Arz ederim.
      Varsa böyle erkekler, öneri; Bunalım döneminde çevreye daha çok zarar veriyorsunuz, mastürbasyondan kaçmayın. Sapıklık ya da sapkınlık değil bu sizin doğanız.

Kızlar Ne Diyor 3

• Pede mavi sıvı dökerek emiciliğini falan kontrol et. Emiyorsa senindir emmiyorsa hiç senin olmamıştır. Yol ver.

0|0
    0|0
  • kıs ayazı yaw

0|0
    0|0
  • Atla deve yaptınız şu regl dönemini ya 2 damla kan ve biraz karın ağrısı sadece...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...